PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166225}

Odsłony

Curtains
5,4 576
ocen
5,4 10 1 576
6,5 2
oceny krytyków
Odsłony
powrót do forum filmu Odsłony

Sześć aktorek, jedna rola

użytkownik usunięty

Również jestem zdania, że Włosi zrobiliby z tego jakieś naprawdę dobre i krwawe giallo, a tymczasem nie jest wcale tak źle, bo dostajemy całkiem nietypowy slasher, można powiedzieć psychologiczny.
Na plus na pewno klimat, kilka pojedynczych scen (ta na lodowisku bardzo dobra) oraz zakończenie, którego się nie spodziewałem.
To, czego najbardziej brakuje to gore, jakiejś większej brutalności i pokazywanie tego, gdyż tutaj wiele dzieje się poza kadrem. Maska sprawcy też nie bardzo mi przypadła do gustu, bo stara baba/wiedźma, to jednak nie maska, której bym oczekiwał po mordercy.
W ogólnym rozrachunku polecam fanom kina grozy, nie powinni być rozczarowani.

ocenił(a) film na 3

"W ogólnym rozrachunku polecam fanom kina grozy, nie powinni być rozczarowani." Niestety, ale tak nie jest. Mnie film z ledwością zainteresował wręcz trochę się wynudziłem. Fabuła (6 kobiet, 1 koleś, 1 posiadłość) przywodziła mi na myśl film kategorii xxx a nie klasyka grozy. Jedyna ciekawa scena to z lalką na drodze a poza nią wszystko już oklepane (nawet jak na lata 80te). Dodam, że w połowie filmu można się spodziewać kto odpowiada za te wszystkie zbrodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones