PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34718}

Ogień i lód

Fire and Ice
6,9 1 466
ocen
6,9 10 1 1466
Ogień i lód
powrót do forum filmu Ogień i lód

O! Jestem piewsza! Dziwne...
Właśnie obejrzałam sobie ten film po raz 3-ci i chyba mogę coś niecoś powiedzieć.
Jest nudny i przewidywalny - cała fabuła jest do niczego... Ale za to animacja! Uwielbiam animację w tym filmie! Ruchy są niezwykle realistyczne - nigdy nie widziałam czegoś podobnego :) Poza tym, na dłuższą metę to wkurzające, ale miło jest popatrzeć na animowane tyłki (bo każdy wie, że są ładniejsze od prawdziwych :p ). Duży plus tego filmu to to, że postaci latają prawie nago (zwłaszcze księżniczka Tigra). ;) Tak, fajnie na to popatrzeć ;)

użytkownik usunięty
Disneygirl

eeeeeeeem- oczywiście zgadzam się z tobąw 100 % co do "tyłeczków" , ale czy ty aby na pewno jesteś dziewczyną ?

ocenił(a) film na 10
Disneygirl

Nie mogłem się powstrzymać od napisania tego posta. Kobieta chwali sobie animowane "tyłeczki", tego nie spotyka się na co dzień. Ech żebyście wszystkie takie były moje drogie panie, doceniające piękno w każdej postaci.
Ale przejdźmy do meritum tego co chciałem tu napisać. Animacja jest boska. Ta gracja, płynność ruchów - po prostu poezja. Jak pierwszy raz spotkałem się z tym filmem byłem pod ogromnym wrażeniem. Całość nieustannie kojaży mi się z pracani pana Borisa (heh..).
Co do fabuły... No cóż nie ma co nażekać historia całkiem łatwa do przewidzenia, jednakże przyjemna i nie odpychająca. Musze sobie ten film skąś załatwić bo zachciało mi się go jeszcze raz obejrzeć...

ocenił(a) film na 10
Xoban_Vert

No to super jest bajka!!! Kilka razy lecialo w TV, a ja zawsze go przegapialem!! Raz ogladalem tylko koncowke i byla swietna! Musze sciagnac sobie go calego!!!

Disneygirl

racja.grafika velajo wymiata.dla wszystkich lubiących nagie animowane dupeczki link:

http://isohunt.com/torrents.php?ihq=Fire+and+ice&ext=&op=and&iht=-1 [isohunt.com/torrents.ph...]

pozdro

Olo_21

O lol, film ściągnę nie dla dupeczek ;) ale bardziej dla Bakshiego, którego styl uwielbiam (rysunki)..

ocenił(a) film na 8
Disneygirl

ja ten film po raz pierwszy oglądałam, jak miałam... ze 4-5 lat:D
do tej pory mam gdzieś na wideo i chyba sobie jeszcze raz obejrzę.
pamiętam z tego filmu tylko tyle, że brzydziły mnie robale, te z wieloma nóżkami, i było mi szkoda Nekrona... ^^
co do tyłeczków - fajne^^

ocenił(a) film na 9
verte

Ja ten film obejrzałem głównie dla Frazetty, po prostu mistrz :] Na początku filmu jest wymieniany kilka razy, więc dziwne, że tutaj jest wymieniony tylko raz ;)
Historyjka fajna, ciekawy świat, smoczy jeźdźcy trochę mało smoczy ;) Fajna płynność ruchów, za to tło stateczne :/ Ale nie można mieć wszystkiego. 9/10
Piękna początkowa wstawka i okładka Frazetty :) Polecam zapoznać się z jego pracami.

ocenił(a) film na 6
Disneygirl

Zgadzam sie: fabula prosta i nudna, walka, walka, walka; a animacja ladna, realistyczne odwzorowanie ruchu cial.

ocenił(a) film na 7
Disneygirl

Lubisz bardziej kształtne panie biegające w prawie niczym na sobie? :)

ocenił(a) film na 7
Disneygirl

Ponętna z powabnymi kształtami. To pierwsze, co przykuło moją uwagę.

ocenił(a) film na 8
kryslav

Nagie tyłki to akurat znak rozpoznawczy lat 80 ale animacja daje czadu bardzo dobra.

Disneygirl

Wiem że odpowiadam w wątku sprzed 17 lat ale nikt jeszcze nie powiedział, że "animacje" Bakshiego wykonywane były metodą rotoskopii, nie rysunku: tzn. (w uproszczeniu) najpierw filmowano scenę wykonaną przez aktorów, a następnie rysownik kalkował z taśmy filmowej. Stąd super wierność ruchów itd.

Disneygirl

No ja bym zapakował tej cycatce

Disneygirl

Animacja jest tak płynna, bo sceny odgrywali prawdziwi aktorzy, a potem artyści malowali na tej podstawie animacje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones