PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 609
ocen
8,0 10 1 182609
6,6 30
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny III

!!!

ocenił(a) film na 9

Co się stało z il consigliere??

ocenił(a) film na 9
PiotrHp

Tom Hagen po prostu został odsunięty przez Michaela. Skończył się jego czas. Dzięki pieniądzom, które zarobił, mógł życ sobie spokojnie do końca swych dni. Vinnie chyba nie skorzystał z jego usług.

użytkownik usunięty
PiotrHp

Umarł. Jest to wspomniane w trakcie rozmowy Michaela z najstarszym synem Toma (tym młodym księdzem).

PiotrHp

Tom Hagen miał się w filmie pojawić, ale jak Robert Duvall zaśpiewał ile za to chce to woleli wspomnieć po prostu, że Hagen nie żyje;)

ocenił(a) film na 9
alien_2

Ciekawe czy w książce się pojawiał.

PiotrHp

W Ojcu chrzestnym akcja toczy się tak jak w 1 i 2 części filmu, Hagen się wtedy pojawił. Nie czytałam kolejnych części, a wiem że jakieś tam są, ale chyba nawet nie pisane przez samego Puzo. Gdzieś czytałam, że w kontynuacji Hagen ginie podczas jakiegoś pościgu, ale ja nie uznaję kontynuacji pisanych przez innych autorów. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że scenariusz 3 części Ojca chrzestnego, to tylko scenariusz, nie ma oparcia w książkach. O Duvallu czytałam w wywiadzie z Alem Pacino "Al Pacino - o sobie samym", Lawrence Grobel. Pacino był też najmniej zadowolony z 3 części chociaż są w niej sceny, które bardzo lubi, np. ta na schodach opery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones