PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 327
ocen
8,0 10 1 182327
6,5 26
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III

W części trzeciej "Ojca chrzestnego", Don Michael Corleone (Al Pacino) jest już człowiekiem starym. Zalegalizował swe interesy, zerwał z niebezpiecznym trybem życia. Jest szanowanym obywatelem, nie skąpiącym dolarów na szlachetne cele, za co szczególnie go ceni najwyższa hierarchia kościelna. Ale przed przeszłością nie ma ucieczki. JegoW części trzeciej "Ojca chrzestnego", Don Michael Corleone (Al Pacino) jest już człowiekiem starym. Zalegalizował swe interesy, zerwał z niebezpiecznym trybem życia. Jest szanowanym obywatelem, nie skąpiącym dolarów na szlachetne cele, za co szczególnie go ceni najwyższa hierarchia kościelna. Ale przed przeszłością nie ma ucieczki. Jego życie naznaczone zostało zbrodnią na zawsze. Al Pacino jest równie prawdziwy jako szacowny biznesmen, zmęczony demon zbrodni i załamany ojciec. Nie pasuje do świata, w którym liczy się coś więcej niż pieniądze (choć twórcy pesymistycznie oceniają jego istnienie) ani do tego, w którym rację mają tylko ludzie z karabinami. Jego czas minął bezpowrotnie.

Ojciec chrzestny III
Zwiastun nr 2 (wersja "The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone")
Ojciec chrzestny III
7 wspaniałych Trylogie
Ojciec chrzestny III
Zwiastun nr 1
nr 2 (wersja "The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone") 2020-11-18T09:10:11 https://fwcdn.pl/webv/57/48/55748/55748.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/191/1091/The_Godfather__Part_III_trailer_L3e.vp9.1080p.webm
Ojciec chrzestny III zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$136 861 392 na świecie
$66 761 392 w USA
$70 100 000 poza USA
budżet
$54 000 000
dystrybucja
Syrena EG
studio
Paramount Pictures / Zoetrope Studios
tytuł oryg.
The Godfather: Part III
inne tytuły
The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone (tytuł wznowienia) USA
Mario Puzo's The Godfather: Part III (pełny tytuł) USA
The Death of Michael Corleone (tytuł roboczy) USA
The Godfather: Part III Australia
The Godfather Part III Holandia
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones