PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 628
ocen
8,0 10 1 182628
6,6 31
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny III

Tak jak w temacie - Gdzie się one podziały? Mary i Tony są, Vincenzo Sonnego jest, Fredo nie mial dzieci, a gdzie są dzieci Connie ?

ocenił(a) film na 9
RIDDICK_88

Znalazłam drzewo rodziny Corleone, tylko nie wiem czy powstało ono na podstawie książki, czy filmu : http://www.genealogiaweb.pl/images/fabularna/Corleone.jpg
RIDDICK_88 trochę dałeś i do myślenia, bo już w drugiej części Connie opiekuje się dziećmi Michaela po odejściu Kay, ale nigdzie nie pojawiają się wtedy jej dzieci. Wydaje mi się, że tu rozwiązań jest wiele, np. póki żyła mama Corleone ona mogła opiekować się wnukami. W 3 cz. no cóż, dzieci te muszą być już duże, więc można zgadywać, że są na studiach, albo jak to w rodzinie mafijnej mogą już nie żyć. Istniej jeszcze najprostsze wyjaśnienie, żyją mają się dobrze, ale reżyser nie poświęcał im uwagi bo nie miał po co? Co prawda pojawił się syn Toma Hagena Andrew, ale równie dobrze możemy przyjąć, że na przyjęciu znajdowały się również dzieci pozostałych członków rodziny Corleone. W tej sprawie myślę, że można samemu sobie coś wymyślić (jeśli się mylę, to mnie poprawcie, nie wiem czy zwróciłam uwagę na wszystkie szczegóły filmu).

e_ricz

A ja mam inne pytanie :) w drzewie genealogicznym jest małe przekłamanie. W filmie Marry mówi Vincenzo, że byli kiedyś razem na ślubie ona miała 8 lat a on 15 lat natomiast z drzewa można obliczyć :) że różnica wieku między nimi była 5 lat :)

Kajaga

A gdzie tu pytanie :) gdzie znalazłaś to drzewo genealogiczne?

ocenił(a) film na 9
Kajaga

Wklepałam w google hasło "rodzina Corleone drzewo" i w pierwszym linku - http://www.genealogiaweb.pl/ojciec-chrzestny-rodzina-corleone - znalazłam to drzewo.
A co do różnicy wieku między Marry a Vincenzo, to faktycznie masz rację. Nie wiem, czy pomylił się autor drzewa genealogicznego, czy tez reżyser nie pomyślał, że ktoś będzie to sprawdzał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones