PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 628
ocen
8,0 10 1 182628
6,6 31
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny III

czemu TOM HAGEN

ocenił(a) film na 10

consigliere z 1, i 2 częśći nie gra w ostatnim rozdziale???????

ocenił(a) film na 10
konrii_2

bo Robert Duvall domagał się za udział w trzeciej części "Ojca chrzestnego" aż 5 milionów dolarów. Wytwónia odrzuciła żądania, a scenariusz został zmieniony - pojawia się nowy prawnik - B.J. Harrison (w tej roli George Hamilton). W jednym z dialogów słyszymy, że Hagen umarł przed laty.

Czytaj uważnie materiały.

ocenił(a) film na 10
Kriz

a juz wszystko jasne
mimo wszystko szkoda ze nie zagrał bo podobała mi sie jego gra w 1,2 częśći

ocenił(a) film na 9
konrii_2

w książkowej kontynuacji "Ojca Chrzestnego" - "Zemsta Ojca Chrzestnego" jest opisana śmierć Toma Hagena

majkel174_2

Mógłybś opisać w skrócie jak umarł Hagen?Nie czytałem "Zemsty Ojca Chrzestnego".Byłbym wdzięczny :))

ocenił(a) film na 9
Kaszaniator

utopił go Nick Geraci, glowny wrog Michaela w powrocie i zemscie ojca chrzestnego

ocenił(a) film na 10
konrii_2

W filmie jest wzmianka o tym, że Tom Hagen nie żyje.

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Robert Duvall przeliczył się i chyba błędnie ocenił ważność swojej postaci w tym filmie. Dobrze, że podobnego błędu nie popełnił Al Pacino który, jak słyszałem również żądał wyższej niż proponowana gaży i mogło się skończyć również jego nieobecnością a to byłoby już za dużą stratą na ten film.

ocenił(a) film na 10
Przemson_26

Jak oglądałem film to już mi się wydawało że chodzi tu o pieniądze bo jakoś tak zbyli temat Toma bo np. motyw z Fredo był mocno pociągnięty chociaż każdy kto oglądał 2 część wiedział jak on zginął, a Tom był i nagle go niema

niebonie

"Robert Duvall przeliczył się i chyba błędnie ocenił ważność swojej postaci w tym filmie. "

Gówno prawda, bez urazy, ale Duvall wniósł do Ojca chrzestnego bardzo wiele (genialna kreacja) i film był by o wiele bogatszy. Gdyby naprawdę im zależało na sukcesie filmu, dogadali by się. A że wszystko zostało zrobione dla pieniędzy, byli skłonni pominąć tego niezastąpionego bohatera. Duvall prawdopodobnie przewidział, że film sukcesu nie odniesie, więc nie zgodził się na rolę.

ocenił(a) film na 8
Il_cattivo

Zgadzam się z cattivo. Strasznie go brakuje w filmie :/, jeden z ciekawszy aktorów w poprzednich częściach. Ogólnie brakuje w tej rodzinie po prostu członków rodziny. Za czasów Sonniego i Vito to się oglądało, a nie :/.

ocenił(a) film na 9
Mamutosek

Tak została napisana ta historia. W późnych latach 70-tych i początku 80-tych, kiedy dzieje się część trzecia, Już tylko Michael i Connie żyją. Dzieci Michaela nie chcą brać w tym udziału, już Vincent jest doklejony i jest przekłamaniem w stosunku do książki. Wszystko w życiu ma swój kres, tak samo kres miała rodzina Corleone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones