PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 619
ocen
8,0 10 1 182619
6,6 30
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny III

brak klimatu, brak pomysłu, sam Pacino wygląda jakby miał dość już tej roli. Sofia Coppola- szkoda gadać. Nudy nic się nie dzieje, nie ma nic czego byśmy nie widzieli w poprzednich częściach, a jest to nam podane o kilka klas niżej niż w filmach z lat 70-tych. Szkoda,że Coppola nie poprzestał na "Ojcu Chrzestnym II".

ocenił(a) film na 6
bagrov

Uwielbiam przyznawać rację :)

ocenił(a) film na 7
Masjesz

Ciekawe, skąd taka wysoka ocena, pewnie dlatego, że "jedynka i dwójka wielkimi filmami są" ;) może trójka jako oddzielny film może się obronić , ale jako kontynuacja do pięt nie urasta poprzednikom... szkoda. Dla mnie trójki nie ma , tak jak rockiego V ;)

ocenił(a) film na 10
Gammaro

bagrov, gniota to ty masz pomiedzy nogami.

Bobey

podglądałeś mnie chamie, jak mogłeś?! :D

ocenił(a) film na 5
Masjesz

i ja

ocenił(a) film na 10
bagrov

jak sie nie rozumie takiego filmu to pozniej powstaja takie tematy , film jest rewelacyjny

ocenił(a) film na 7
bagrov

Film sam w sobie nie jest zly, stad wysoka ocena, jednak przy idealnych 1 i 2jce wypada blado.

ocenił(a) film na 6
Exodus89

Dokładnie, pomiędzy 1 i 2 duuuuża przepaść. Dałem mu 6/10.

bagrov

Ta część jest bardzo dobra i nie zgadzam się że jest w tej części brak klimatu. Powiem krótko wszystkie części Ojca chrzestnego to arcydzieła, najlepsze filmy jakie oglądałem.

Noodles_

Ja niestety (a moze na szczescie) najpierw czytałem książke i zadna z czesci filmu mi sie nie podoba. NO ale wiadomo, ze jesli mieli by przedstawic wszystko co jest w ksiązce musiało by powstac 10 czesci.

cannabinol

I jeszcze ta okropna Sofia Coppola w roli Mary Corleone a fuuuu!Zgadzam się gniot.

ocenił(a) film na 9
bagrov

Oczywiście, że nie ma dawnego klimatu, bo świat się zmienił, nastąpiła inna epoka, czasy bliższe naszej współczesności, a film po niemrawym i sztucznym początku się rozkręca i wciąga tak samo jak wcześniejsze części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones