PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10061}

Ojciec w podróży służbowej

Otac na službenom putu
7,2 3 429
ocen
7,2 10 1 3429
8,0 8
ocen krytyków
Ojciec w podróży służbowej
powrót do forum filmu Ojciec w podróży służbowej

kieliszki

ocenił(a) film na 7

Nie wicie gdzie można kupić kieliszki w kształcie menzurek, takie jakie były na filmie w kilku scenach? Bardzo mi się spodobały

basiabas

Te kieliszki były super!

basiabas

Dołączam się do pytania.

ocenił(a) film na 10
basiabas

Można jechać do Bośni, ale są też szanse w innych częściach byłej Jugosławii. Tam się powszechnie tego używa.

ocenił(a) film na 7
basiabas

To są chyba kolby płaskodenne ( inaczej erlenmajerki) których sie używa w laboratoriach chemicznych, najprościej zatem szukać w sklepach właśnie ze szkłem laboratoryjnym albo w internecie :)

ocenił(a) film na 6
irrian

To nie są żadne kolby, ani erlenmeierki, ani inne; To są oryginalne kieliszki (z grubego, lanego szkła) używane powszechnie na Bałkanach.
Na pewno do dostania bez problemu w każdej części byłej Jugosławii.

ocenił(a) film na 8
basiabas

Nie wiem czy to koleżankę zainteresuje ale znalazłem na internecie coś takiego; http://www.malasrpskaprodavnica.com/user/serbian-flasks/set-of-5-shot-glass-with -different-serbian-motives/4_2559_56378_2_0_0/item.jsp Myślę że możesz być zainteresowana. Kieliszki jak i cały film ekstra :D

basiabas

To są tradycyjne bałkańskie kieliszki i po ichniemu nazywają sie cokanji / cokanjcici. Wystarczy wpisac te nazwy w google i wyskoczy milion linkow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones