PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832448}

Ojcostwo

Fatherhood
6,5 12 956
ocen
6,5 10 1 12956
Ojcostwo
powrót do forum filmu Ojcostwo

Aktor grający główna rolę głównie kojarzy się z głupkowatymi komediami. Włączając ten film spodziewałam odmóżdżenia debilnymi żartami po ciezkim tygodniu pracy. Jednak takiego obrotu sprawy się nie spodziewałam. Kevin Hart odwalił kawał dobrej roboty. Zmienił moje postrzeganie o sobie. I to o 180 stopni. Krótko mówiąc: co chwilę ryczałam jak bóbr, uśmiechając się pod nosem. Mega wzruszający film. Polecam.

użytkownik usunięty
ania_k

Dołączam się do polecenia. Nie da się nie płakać, bardzo emocjonalny.

ocenił(a) film na 7
ania_k

jestem ciekaw tego bo nie widziałem dosłownie żadnej roli Kevina Harta która nie byłaby w komedii

ocenił(a) film na 9
ania_k

Podłączam się pod opinię! Warto obejrzeć i się przekonać - Kevin Hart wykonał naprawdę kawał dobrej roboty i jak już, to jego ziomeczki są lekko śmieszkowaci (ale w normie :P)

ocenił(a) film na 6
ania_k

Kevin Hart jak dla mnie to przede wszystkim stand uper i komik i tu wcale nie jest taki głupkowaty jak w komediach typu Scary Movie. Ma swój styl, który może się podobać lub nie, ale ma też w swoich występach jakiś tam przekaz. Tu zagrał OK, ale jak na dramat to nie była to rola życia. Niemniej warto obejrzeć choćby po to, żeby odczarować trochę jego komediowe zaszufladkowanie.

użytkownik usunięty
ania_k

Nie widziałam żadnego filmu z udziałem tego aktora,ale w tym przypadku stanął na wysokości zadania. Nie wiem jak wypada w komediowych rolach,ale tutaj odwalił kawał dobrej roboty i pokazał siebie odnajdującego się w roli samotnego ojca z powodu nagłej śmierci żony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones