PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104549}

Olimpiada

The Ringer
6,3 6 360
ocen
6,3 10 1 6360
Olimpiada
powrót do forum filmu Olimpiada

Litości, skąd oni biorą tych "tłumaczy" ?
Świetne nawiązanie do "Forresta..." - życie jest jest jak pudełko czekoladek" - nasz geniusz widocznie nie rozumiejąc kontekstu - "życie jest jak bombonierka" - wtf ?
"You are faker - motherfaker!" - oczywiście całkiem w polshicie spaprane. Generalnie mnóstwo świetnych tekstów Polsat położył - internetowe tłumaczenia po raz kolejny pokazały swoją wyższość. Skąd oni biorą tych "magistrów" ?

ocenił(a) film na 4
New_World_Order

mnie takie rzeczy już dawno przestały dziwić : P
Jak w ogóle kończy się ten film? Nie wytrzymałem ostatniego bloku reklamowego, oglądałem do momentu gdy rozdali medale i Johny przyznał się do oszustwa,

ocenił(a) film na 8
zonk_2

Minęło pół roku, Stavie odzyskał palce. Steve trzymał się dalej z nowymi znajomkami i bawił się z nimi w teatr, jako że mieli całkiem niezły talent aktorski, a oni (chyba Glenn ze Stavie'm) zaprosili (Steve nic nie wiedział, nie robił tego dla niej, tylko dla nich bo to w końcu dobry chłop) Lynn. Lynn wpadła na próbę "Romea i Julii", wybaczyła Steve'owi z racji tego że wszystko to robił w dobrym celu i zostali razem, a film zakończył się spektaklem Romea w wykonaniu bohaterów. The End. Oglądałem ten film z napisami, więc podobał mi się i to bardzo - wersja polshitowska leży i kwiczy, jak zawsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones