PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=362612}
7,6 6 291
ocen
7,6 10 1 6291
7,8 4
oceny krytyków
Om Shanti Om

Om (Shah Rukh Khan) jest statystą, ale marzy o karierze aktorskiej. Matka (Asawari Joshi) i jego najlepszy przyjaciel (Shreyas Talpade) wierzą w jego umiejętności. Mężczyzna zakochany jest w pięknej Shantipriyi (Deepika Padukone), gwieździe Bollywood. Om ratuje kobietę z pożaru na planie filmowym, przez co zaprzyjaźniają się. Wtedy to dowiaduje się, że od dwóch lat jest ona żoną sławnego producenta (Arjun Rampal). Kiedy kobieta żąda ujawnienia tego faktu, jej mąż okazuje się być egoistą, któremu Shantipriyi przeszkadza w spełnieniu marzeń. Chcąc pozbyć się żony podpala plan ich najnowszego filmu.

pajka
opis użytkownika

Om Prakash Makhija (Shahrukh Khan) jest statystą w filmach. Zwykle jego role ograniczają się do jedna zdania. W czasie kręcenia kolejnego filmu ratuje z pożaru piękną aktorkę, super gwiazdę, Shantipriyę (Deepika Padukone).
Om od dawna jest zakochany w aktorce. Kiedy ma trudne chwile rozmawia z jej wielkim plakatem, który wisi na jednej z tablic niedaleko jego domu. Snuje marzenia o tym, że będzie wielkim aktorem, ale jego największym marzeniem jest miłość ukochanej. W marzeniach wspierają go matka Bela (Kirron Kher) i przyjaciel Papu (Shreyas Talpade).
Ratując życie Shanti zaskarbia sobie jej przyjaźń. Om ma nadzieję, że zyska również jej miłość. Niestety nie zawsze można mieć to, o czym się marzy. Om podsłuchuje rozmowę Shanti z producentem filmu, w którym oboje pracują, Mukeshem (Arjun Rampal). Okazuje się, że Mike (jak go nazywają filmowcy) jest mężem Shanti. Słyszy również, że kobieta jest w ciąży.
Mukesh wystraszony wizją utraty uznania w świecie filmowym ściąga Shanti na plan filmu i ku jej przerażeniu podpala go zamykając za sobą drzwi i pozwalając żonie zginąć w płomieniach. Na miejscu jest Om i znów postanawia uratować Shanti, ale tym razem nie ma szans. Zbiry postawione przy drzwiach przez Mike'a biją go nie pozwalając wejść do środka. Kiedy w końcu mu się udaje, wybuch wyrzuca go na zewnątrz. Om zostaje potrącony przez jadącego do szpitala z rodzącą żoną aktora, któremu popularności bardzo zazdrościł, Rajesha Kapoora.
Om odradza się jako syn Kapoora. Staje się wielką gwiazdą i w końcu po trzydziestu latach od wydarzeń na planie przypomina sobie tamte wydarzenia. Los stawia na jego drodze Mike'a i kobietę, która jest łudząco podobna do Shanti. W planowaniu zemsty pomagają mu matka i Papu.

Paczusia
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones