PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 084
oceny
6,4 10 1 109084
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Film fajny ale

użytkownik usunięty

uczy jak być egoistą i dbać tylko o swój interes. Chodzi mi o to, że jak już na samym początku dowiadujemy się, że grupa dziewczyn grających w piłkę nożną rozpada się, Viola (główna bohaterka) zamiast zrobić coś dla swego zespołu zostawiła koleżanki i zadbała o siebie "przenosząc" się do grupy chłopaków. Nie obchodziło ją to, że grupa się rozpadnie, chciała być najlepsza za eszelką cenę i sama.

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czy wiesz, ale na końcu przecież wiele dziewczyn poszło w jej ślady.
W końcu była najlepsza z dziewczyn w piłkę nożną...
Ale jak już coś można coś zarzucić, to jej chłopców ;-)
Ile ona ma lat, a ile oni?
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
freepick

Może macie racje, no ale przecież w życiu tez tak jest! Nie rezygnujemy z mażeń tylko dlatego i nie poświęcamy sie dla innych...Ale według mnie ma dużo zalet, szczególnie ścieżka dźwiękowa! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
freepick

Może macie racje, no ale przecież w życiu tez tak jest! Nie rezygnujemy z mażeń tylko dlatego i nie poświęcamy sie dla innych...Ale według mnie ma dużo zalet, szczególnie ścieżka dźwiękowa! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
freepick

Może macie racje, no ale przecież w życiu tez tak jest! Nie rezygnujemy z mażeń tylko dlatego i nie poświęcamy sie dla innych...Ale według mnie ma dużo zalet, szczególnie ścieżka dźwiękowa! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Michael_28

Hymmm czy ja wiem !!!
Moim zdaniem ten film pokazuje to że w życiu zawsze trzeba robić to co się lubi nawet kiedy trzeba złamać pare zasad !!!
I ona to bardzo dobrze pokazuje - Amanda Bynes jest super !!!!
A Kamilek masz racje ścierzka dzwiękowa jest exstra Wow !!!!
Pozdro dla fanów Amandy Bynes !!!
kinomanka 15 :-)

Michael_28

nie "mażeń" - marzeń
nie "ścierzka" - ścieżka
Nauczcie się pisać. Może kolejną książką, którą powinniście przeczytać to słownik ortograficzny.

Przecież to jest komedia a nie film niosący jakieś wewnętrzne głębokie wartości jak myśleć o innych i nie być egoistą :/ Co za badziewny temat! Dla mnie film jest świetny.

ocenił(a) film na 10

nie zauważyłam tego motywu i szczerze jest on tak nieistotny wobec pozostałych wątków że aż szkoda o tym pisać... Jak dla mnie to film bomba , w każdym tego słowa znaczeniu :P

ocenił(a) film na 7
vera232

no ale jak ktoś szuka to zawsze znajdzie coś, co mu się nie podoba... bardzo fajny film, zawsze poprawia mi humor...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones