PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 084
oceny
6,4 10 1 109084
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Poraz setny to samo. Kobieta przebiera sie za faceta. Bardzo to oryginalne.
Przebierajac sie za faceta nawet włosow nie sciela(makijaz chociaz delkatny to nadal jest :)). Dobre dla nastolatków wychowanych na harty_poterze

ocenił(a) film na 7
java_ff

Mimo iz nie jestem zwolenniczka tego typu filmow to film calkiem przyjemnie sie oglada. Nie tylko nastolatki ogladaja takie filmy dorosli tez czasem lubia sobie taki film obejrzec .

ocenił(a) film na 9
java_ff

poza tym, choć pomysł może nie jest oryginalny, to film jest dobrze zrobiony ... dobra gra młodych aktorów, dobry scenariusz i kupę przy tym śmiechu a oto chodzi w komedii ... i w rozrywce jakim jest film ... po prostu rewelka ... radzę na przyszłość nie wypowiadać się na temat filmu, jak się go nie oglądało, bo nie ocenia się książki po okładce (lub opisach na necie)... nawiasem mówiąc ja tam do nastolatków już się nie zaliczam, bo prawie stuknie mi 30-tka na karku, a i tak ilekroć oglądam ten film, to się dobrze bawię ... czyż nie oto chodzi w komedii ??

java_ff

Dokładnie tak jak mówią moje poprzedniczki:) Dobrze, film nie jest nadzwyczaj oryginalny i zaskakujący mnóstwem pomysłów, ale mnie oglądało się go naprawdę świetnie. Niektórzy mogą powiedzieć, że to zwykłe badziewie, ale ja na przykład lubię od czasu do czasu takie właśnie małe badziewko zobaczyć:D Obejrzałam go ze trzy razy w tym samym dniu:) Myślę, że Amanda się spisała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones