PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 084
oceny
6,4 10 1 109084
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

prosba.

ocenił(a) film na 8

szukalam juz filmow o nastolatkach itd i powoli lista sie wyczerpuje. moze znacie jakies, ? od dramatow po komedie romantyczne. nie chodzi mi tu o filmy ktore sa podawane na kazdym forum czyli wredne dziewczyny, szansa na sukces, zakochana zlosnica, dziewczyny z druzyny, cala ona itd.. tzn chodzi mi o cos w tym klimacie ale moze spotkaliscie sie z jakimis mniej popularnymi ? ostatnio ogladalam " spadaj " i bardzo mi sie podobal. albo inny lekki film " magiczna kula " taki swiateczny przyjemny, z fajna obsada :P ( przez fajna nie mam na mysli wybitna tylko ot taka - Christina Millian czy w innych filmach jak " Spadaj " glowna bochaterka ladna z charakterem :P ) prosze podajcie jakies tytuly,m.in.
gimnastyka,
lyzwiarstwo,
inne sporty,
akcja rozgrywajaca sie w szkole,
taniec,
spiew,
trudna mlodziez,
problemy nastolatkow,
i wszelkie inne zwiazane z jakimis pasjami, obozami, konkursami, moze byc tez cos w rodzaju mlodzi gniewni itd itp moze znajdzie sie cos z kazdego rodzaju?
nie wazne czy bedzie to film ambitny czy lekki na sobotni wieczor.

i jeszcze jedno w filmie np " greta " mamy przyklad zbuntowanej dziewczyny ktora sie zakochuje i te sprawy, znalazloby sie cos w tym stylu ? zbuntowany nastolatek zakochuje sie w jakiejs dziewczynie albo odwrotnie. :) albo w Step Up 2 bogaty chlopak zakochuje sie w dziewczynie z nizszych swer, albo wiecie najfajniejszy chlopak w otoczeniu zakochuje sie w szarej myszce i odwrotnie itd
mam nadzieje ze nie namieszalam tak bardzo :)

jesli znacie tez jakis inny film innego gatunku ktory jest szczegolnie godny polecenia to prosze o tytul :) z gory dziekuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones