PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772337}
8,1 1 993
oceny
8,1 10 1 1993
8,0 8
ocen krytyków
One More Time with Feeling
powrót do forum filmu One More Time with Feeling

Wraca do kin!

ocenił(a) film na 10

Jak ktoś nie zdążył pójść do kina na wrześniowe ma jeszcze okazję 1 grudnia, w wybranych kinach w Polsce. Pokazy mają specjalną taryfę w kinach i są drogie, ale film jest naprawdę tego warty! Szczególnie na fanów Cave'a. Początkowo chaotyczny, ale z czasem urzeka formą, obrazem, dźwiękiem. Dzieło kompletne, jednego z największych współczesnych artystów. Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś tak autentycznego w kinie. Ostatnio udostępniono na yt najlepszy fragment filmu, który najlepiej oddaje jego klimat...

https://www.youtube.com/watch?v= xKq39e7SBOE (usunąć spację po '=')

ocenił(a) film na 6
kingjulianPL

Wydali na blu-ray w 3D, zastanawiam się czy kupić, bo fanem Cave'a jestem wielkim. :)

ocenił(a) film na 10
Shyne

Jeśli jesteś fanem Cave'a, to się nawet nie zastanawiaj. A blu-ray i dobry ekran to chyba jedyny dobry odbiór tego filmu (będący alternatywą dla kina). Seanse kinowe miały tę zaletę, że były one przed premierą płyty i muzyki z nowego albumu wówczas nikt nie znał. Teraz emocje troszkę już opadły, ale film na pewno nic nie stracił

ocenił(a) film na 6
kingjulianPL

Chciałem w swoim czasie iść na to do kina, ale było już za późno, bo wszystkie bilety wykupiono.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones