PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726845}
5,7 1 035
ocen
5,7 10 1 1035
One Starry Christmas
powrót do forum filmu One Starry Christmas

Raczej nic ciekawego

ocenił(a) film na 4

Można obejrzeć, ale jest wiele innych świątecznych filmów, które biją ten na głowę. Główna bohaterka sympatyczna, ale ten cały kowboj to porażka.

ocenił(a) film na 7
Alvada

tylko, że bardzo mało jest NOWYCH świątecznych filmów ;) a film fajny, romantyczny, miło się ogląda :) choć jest aż nazbyt romantyczno-naiwny, przesadzili z tą romantycznością :D

ocenił(a) film na 4
Miska84

To fakt, co roku wprowadzam się w nastrój świąteczny i oglądam filmy z Bożym Narodzeniem w tle i co roku mam coraz mniejszy wybór filmów:-) Mam wrażenie, że wszystkie najlepsze już powstały.

ocenił(a) film na 7
Alvada

jeszcze nowy 2014 w tym stylu, choć mniej przesadzony, jest "holidaze" :)

ocenił(a) film na 4
Miska84

Oglądałam, bardzo przyjemny, oceniłam na 6 :)

Alvada

mi się właśnie kowboj najbardziej podobał <3

nunax4

Jak dla mnie brednie. Doktoratu w zadnym kraju nie daja za napisanie rozprawy. Nie wiem kto takie bzdury napisal.

ocenił(a) film na 6
Miska84

Jakby się tak zastanowić, to w zasadzie bez masek, bez gniewu, poczucia urazy i strachu ludzie powinni zachowywać się wobec siebie tak miło, szczerze, prosto, z błyskiem w oku, jak w tym filmie, i powinni mieć tak wrażliwe na piękno dusze jak oni, mówić super-romantyczne, a może i naiwne rzeczy. To jak zachowywali się wobec siebie rodzice, główna bohaterka i kowboje, mogło być słodkie aż do mdłości, ale dobrze byłoby, gdyby właśnie tak wyglądała rzeczywistość:)

Alvada

Za to żyd jest naprawdę prawdziwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones