PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434429}

Opór

Defiance
6,5 34 287
ocen
6,5 10 1 34287
5,0 3
oceny krytyków
Opór
powrót do forum filmu Opór

BAJECZKA

ocenił(a) film na 1

Historia opowiedziana w filmie jest jednak w dużej mierze nieprawdziwa i ubarwiona. W rzeczywistości oddziały Bielskiego nigdy nie atakowały czołgów. Pominięto również zbrodnie Tewje Bielskiego tez na ludnosci Polskiej i jego alkoholizm i gwalty....

ocenił(a) film na 4
romano1999

Pomijając te wszystkie zakłamania to i tak najlepsze było prowadzenie akcji. Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem ale te sceny: zapada decyzja że odbiją Żydów z obozu, następna scena jest pokazana jak już są wewnątrz (weszli sobie od tak?), popytali kto chcę uciekać i następna scena jak już wszyscy zgromadzeni w leśnej kryjówce (wyszli pewnie tak samo bezproblemowo jak weszli)...

ocenił(a) film na 7
olszan

W to akurat wierzę. Wystarczy zobaczyć w jaki sposób Irena Sendler przemycała dzieci. Jak widać były sposoby.

ocenił(a) film na 4
kurkow1988

Przemycała dzieci ale chyba nikomu nie udało się przemycić całego obozu na raz a w filmie tak to właśnie wygląda :) Jeśli jej się ta sztuka udała to pardon i wycofuje się ze swoich słów.

użytkownik usunięty
romano1999

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=51752

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones