PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8801}

Opętanie

Possession
7,4 13 718
ocen
7,4 10 1 13718
8,0 25
ocen krytyków
Opętanie
powrót do forum filmu Opętanie

Uwaga *SPOILER*
Wczoraj obejrzałem to dzieło i mam mieszane odczucia. Dręczy mnie zakończenie.
Czy przypadkiem odgłos nalotu to nie była inwazja obcych? Po obejrzeniu filmu doszedłem do wniosku, że potwór i nauczycielka to przybysze z kosmosu i replikują się by opanować ziemię, mordowali by zataić swe plany, a często poruszane biblijne kwestie miały za zadanie zbić widza z tropu i zmusić do głębszych refleksji... może się mylę.
Film nieźle działa na psychikę.

Peter_Zwierzak

To najbardziej brutalne uproszczenie, o jakim w życiu słyszałem. Brzmi to wręcz obrzydliwie. Za dużo komedii romantycznych i kretyńskich filmów akcji wpływa na psychikę i postrzeganie świata.

ocenił(a) film na 8
krystian_dd

Stary, skoro próbujesz mnie obrazić to prawie ci wyszło, niestety twoje spostrzeżenie jest zupełnie nie trafne, bo nie gustuje ani w filmach romantycznych ani kinie akcji, bliżej mi do braci Cohen i Q.Taranitino, ale ciebie mój gust nie powinien obchodzić.
Jeżeli jesteś taki mądry, i pozwoliłeś sobie na krytyczny komentarz, to wypadałoby żeby był konstruktywny i mógłbyś się wysilić podając swoje spostrzeżenia odnośnie filmu... choć przypuszczam że w ogóle nie zrozumiałeś tej produkcji. Co jest obrzydliwego i prostego w moim spostrzeżeniu, chyba to że jest oryginalna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones