PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753698}

Opiekunka

The Babysitter
5,4 34 072
oceny
5,4 10 1 34072
5,5 15
ocen krytyków
Opiekunka
powrót do forum filmu Opiekunka

Przednia zabawa

ocenił(a) film na 7

Film nie jest żadnym horrorem,to gatunkowy miszmasz,gdzie młody chłopiec musi odnaleźć w sobie siłę do walki z przeciwnościami losu a tytułowa opiekunka w nietypowy sposób pomoże mu dorosnąć w ciągu jednej nocy... ;-) Generalnie więcej śmiechu niż strachu choć jest momentami krwawo.

ocenił(a) film na 6
Czesiaruda

Agreee

ocenił(a) film na 7
Czesiaruda

Komedio-horror :)

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

Trafny opis, film taki sobie, da się obejrzeć, ale szału nie ma.

ocenił(a) film na 7
Czesiaruda

Kupić piwo chipsy i mamy dobry wieczór z śmiesznym filmem

Czesiaruda

Film jak dla mnie przedni :) Można się odprężyć, świetny na zimne, ponure, jesienne dni, dodałbym jeszcze piwko :)

ocenił(a) film na 7
Czesiaruda

Klawa czarna komedyja

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

Dla mnie najgorsze jest to,że film zaczął się super, a pozniej to spi... li ;/

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

Chyba na odwrót , na poczatku jest nuda potem zajebisty

ocenił(a) film na 1
Czesiaruda

Trash

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

Na czarną komedię za mało pastiszu, parodii i ironii. Na horror o wiele za mało straszny. Na kino młodzieżowe zbyt brutalny. Natomiast dorosłych odstraszy zbyt naiwny i prosty scenariusz.

Na szczęście - pomimo zakończenia - nie będzie remaku.

ocenił(a) film na 10
Czesiaruda

Oglądałem dawno temu ten film , a dziś obejrzałem sobie ponownie dla przypomnienia. Z tym że mi się ten film pomylił z innym , ktory rownież oglądałem. Tam chłopiec z kolegą porwali opiekunkę i się nad nią znęcali - a może on sam porwał a koledzy przyszli okazyjnie lub tylko jeden kolega, nie kojarzę już. Pamiętam do dziś końcową scenę , ale nie chcę spoilerować (spoilerować filmu któego tytułu nie pamiętam xD) Gdyby ktoś kojarzył to proszę podać. Teraz obejrze sobie OPIEKUNKA 2 - drugiej części chyba nie oglądałem. BTW Emily Alyn Lind jest bardzo podobna do  SAMARA WEAVING , szczególnie teraz gdy już jest dorosła - z niej tez była by niezła opiekuneczka xD

ocenił(a) film na 6
Czesiaruda

Film spoko a opiekunka mmmh super laseczka - ciasteczko do wylizania, zwłaszcza te między nogami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones