PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112761}

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
7,0 282 309
ocen
7,0 10 1 282309
6,2 20
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

Wiecie, a może nie że niektóre sceny z tegoż filmu były nagrywane w Polsce a dokładniej, scena z ośnieżonym parkiem była kręcona w Białowieskim Parku przy muzeum, a scena z zamarzniętym jeziorem na Zbiorniku Siemianówka w lecie.

piotrrusilowicz

Więc jak by nie było oglądaliście sceny z Polskim krajobrazem w roli głównej.

piotrrusilowicz

czyli to tak po części Polski film
(dobra wcale nie ale ważnie że u nas) :D

KristenStewart

Tak w sumie to sceny z Polski nie zajmują w filmie więcej niż minutę - scena na zamarzniętym jeziorze była po części kręcona w studiu, a moment w ośnieżonym lesie to tylko parę sekund. Scena w grocie, gdzie dzieciaki chowają się przed Mikołajem to tak naprawdę już Czechy.

ocenił(a) film na 10
Aslan93

Nie można zapomnieć też o Górach Stołowych, gdzie też pokazano ich pejzaż i kroczących po nich statystów. Bo jednak prawdziwi aktorzy nie zawitali do Polski.

użytkownik usunięty
Michal1982

w drugiej części jest scena z Wodospadem Kamieńczyka :) POLSKA rządzi !! :P

ocenił(a) film na 7
piotrrusilowicz

No no, co prawda obiło mi się coś o uszy, ale nigdy bym nie przypuszczał, że to polskie krajobrazy były pokazane na filmie. Możecie wrzucić linki do fotek tych miejsc, które zostały docenione? :)

ocenił(a) film na 8
Glanc

Wpisz w wyszukiwarkę np. "Błędne Skały" to w Górach stołowych koło Kudowy Zdrój. Byłam tam 2 tygodnie temu i oglądając przedwczoraj "Opowieści..." wydawało mi się, że widzę znajome miejsca - dobrze mi się wydawało :)

ocenił(a) film na 10
piotrrusilowicz

Wiemy :) Wszystko jest w ciekawostkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones