PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 069
ocen
6,7 10 1 84069
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

6/10

ocenił(a) film na 6

Film moze być , aczkolwiek jest już przewidywalny i podobny do poprzednich części .
Poprzednie części zdecydowanie lepiej wypadały i dla mnie "Podróż Wędrowca do Świtu" to
nic zaskakującego .

ocenił(a) film na 3
Zoloap98

Niestety w przypadku Opowieści z Narnii, mimo całej sympatii jaką darzę bohaterów tendencja jest mocno spadkowa, o ile pierwsza część była bardzo miła w dotyku, drugą dało się obejrzeć bez przykrości, to trzecia niestety nie ma do zaoferowania nic, poza ładnymi obrazkami.
Szkoda, bo to taka piękna historia z dużym potencjałem.

ocenił(a) film na 7
Zoloap98

No więc - zgodzę,się, że 3. część raczej nie zaskakuje i ma najmniej Narnijskiego klimatu. Co do tego klimatu - to moim zdaniem, najwięcej miała część 1., potem 2. i 3. ( tak mi się ułożyło;p) ALE! Jeśli chodzi o, że tak powiem, jakość filmów, to dla mnie 2. część wygrywa bezapelacyjnie. Jedynkę i trójkę obstawiła bym na równi, dwójka, dla mnie ma po prostu ciekawszą fabułę, a i wykonanie filmu bardziej mi się podobało ( jest mroczniejsza niż 1. i 3., może to przez to).

Zoloap98

zgadzam sie, film zasługuje 6 na 10 i jest to bardzo dobra ocena. niestety niesamowicie płytko rpzedstawiono bohaterów tej części :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones