PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 076
ocen
6,7 10 1 84076
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Kto wie, czemu Andrew zrezygnował z kręcenia TEJ części ,,Opowieści"? Co prawda do Michaela Apteda nic nie mam, ale obawiam się, że schszani ten film. No więc ponawiam pytanie... czemu?

kacperpiotrkow2

Całkowicie to chyba nie zrezygnował bo jest w rubryce ,,Producenci''...

kacperpiotrkow2

Tak samo był producentem Shreka 3 :/ Zauważcie, on kręci dwie części i daje innemu reżyserowi, jest producentem, a trzecia część to już nie to samo. Przykre wnioski...

użytkownik usunięty
Arbonne

Ale do "Shreka Trzeciego" musieli wymyślać kolejną fabułę i to już było strasznie naciągane...tutaj wystarczy, że będą trzymać się książki :D oby scenarzyści byli tacy sami..... Ale tak sobię myślę, reżyser musiałby się nieźle postarać by zepsuć "Podróż..." gdyż to prawie nie da się zepsuć su :D to się świetnie nadaje na film :D

chmmm... być może... ale każdy reżyser to inny film niestety :/ Niestety nie wszyscy są tacy jak Andrew :) Ale po tym co Apted zrobił z ,,Enigmy"... :/

użytkownik usunięty
kacperpiotrkow2

właśnie..jakie ten nowy reżyser nakręcił filmy? Może jakiś widziałam....Bo Shrek to jedynka i dwójka był świetny III nie miała tego uroku....

cóż, jedyna nadzieje w Douglasie Gresham że nie pozwoli spaprać dzieła swojego przyszywanego ojca....

kacperpiotrkow2

Może nie będzie tak źle, w końcu Apted jest doświadczonym reżyserem.
Co do "Enigmy" to moim zdaniem scenariusz był kiepski, a nie sama reżyseria.
Popatrzmy choćby na Harrego Pottera - 2 pierwsze reżyserował Chris Columbus - było fajnie, magicznie etc. 3 cześć dostał już Alfonso Cuaron i moim zdaniem jest najsprawniejsza pod względem reżyserii. Biorąc pod uwagę fakt, że Cuaron też swoje doświadczenie miał zabierając się za HP3 to może i Apted nie zespuje "Podróży...".

Poza tym reżyserowie też nie chcą się ograniczać do jednego projektu, chcą robić nowe rzeczy. Weźmy np. Petera Jacksona, który odstąpił od reżyserii "Hobbita" mimo, że początkowo starał się o realizację filmu.
No i nie zapominajmy o producentach, którzy też chcą wprowadzić jakąś świeżość do swoich produkcji.

kacperpiotrkow2

On musiał zrezygnowac bo w tym roku ma kręcić aź dwa nowe filmy!!A tak po zatym chiał odpocząc od tego filmu!!

thedagusia_13

ale jednak jest to w pewnym stopniu minus dla filmu.
ale myśle że jako producent dadza mu coś powiedzieć bo nakręciłdwa dobre filmy.dobre.ba! świetne ;)

paczek93

cóż, niektórzy są zdania, że "Książę Kaspian" jest gorszy od poprzednika, więc w tym przypadku reżyseria Adamsona była minusem :) Poza tym bez zgody producenta pewne rzeczy nie przejdą, więc możemy liczyć na Adamsona w tym względzie.
Przy okazji bycia producentem ciekawy przykład - Tim Burton musiał odstąpić od reżyserii "Miasteczka Halloween" i pozostać producentem bo zaabsorbowany był innymi projektami. Wyszedł jeden z bardziej kultowych i "burtonowskich" filmów :) A reżyserował Henry Selick - ten, który robi teraz "Koralinę"

zire

,,KK" gorszy od ,,LCiSS" ? 0_o Wolne żarty.
Tak, producent ma coś do powiedzenia, ale ostatnie słowo ma jednak zwykle reżyser...

użytkownik usunięty
kacperpiotrkow2

on nie wiem, producent kasę daje a wiadomo, że kto ma kasę ten am władzę...i tak, "KK" był gorszy do "Lwa.."! Przynajmniej przez większość fanów Narnii co ja znam :P

Ech szkodza ze Adamson już nie bedzi krecił:( polubiłam go nawet jest dosyc sympatyczny i ma podejscie do dzieci.

ocenił(a) film na 10
knatalia01

Tak,ma on podejście do dzieci wystarczy pooglądać tylko fotki z planu filmu :)

Dilej

Lub bonusowa płyte z pierwszej z "Lwa..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones