PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 075
ocen
6,7 10 1 84075
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Casting

ocenił(a) film na 7

Wie ktoś moze czy jest możliwość dostania się do tego filmu?? Oczywiście polki...xD

Lily214

Nie no castingi juz się na pewno skończyły a zdjęcia zaniedługo już ruszają.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Noom...niestety i tak nie miała bym szans...ehh no taki los xD A widział ktoś Bena na żywo?? <3

Lily214

A co idziesz na casting?;] Życze powodzenia i trzymam kciuki. Myśle ze jakas jedna na milion jest hehe. Ale nie teraz na powaznie. Może polki maja szanse al musza bardzo dobrze znac jezyk, byc aktorka lub nie wiem... ukonczyc szkole aktorska czy cos takiego.

ocenił(a) film na 7
knatalia01

Tak, tak wiem już xD No ale pierwsza taka myśl u mnie jak zobaczyłam że są jakieś tam wolne role to: Ide na Casting! <lol2> Ale to przecież nie możliwe...12 lat i akurat mnie przyjmą z podstawowym angielskim Hah...

ocenił(a) film na 7
Lily214

Ale wiecie co...jak oglądnęłam ten film pierwszy raz i potem w ciągu 1 dnia 4 razy (xD) to miałam jakieś takie dziwne uczucia...jak bym aktorów od lat znała...:D

Lily214

Czasami mamy różne odczucia ale w życiu zrobic ten peierwszy krok.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

>>ale w życiu zrobic ten peierwszy krok.<<
O co chodziło??;>

Lily214

Wiecier może ile lat miała Julia Pole w "Srebrnym Krzesle"??

knatalia01

Nie wiem ale chyba 10 nie przypominam sobie .

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Ja nie czytałam...w ogóle żadnej książki z OzN ;/

ocenił(a) film na 7
Lily214

Proponuję to nadrobić ;]

ocenił(a) film na 7
Julia_20

No nie wiem właśnie...bo raz pierwsze przeczytałam książke i potem nie mogłam się skupić na oglądaniu filmu tylko cały czas porównywałam film z książką...;/

Ale musze wam coś powiedzieć...skończyłam pisać właśnie list do Bena i nie moge się doczekać aż go wyśle...:D Jakieś takie dziwne uczucie...xD

Lily214

Ja tez sie dziwnie czułam i do tej pory sie dziwnie czuje. Teraz jak wydadza PWdŚ to bede wiedziala co bedzie w zakończeniu;(

knatalia01

Wiadomo było że oni jezcze wrócą ale już wrócą do tej parwdziwej Narnii bo przeciez oni ja odnalezli.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

No chyba tak...niewiem nie czytałam


za krótki...

ocenił(a) film na 7
knatalia01

Jill miała w SK 9 lat.

a książkę radze przeczytać, bo jest to wspaniała rzecz. czytam już trzeci raz. :)

jasna_cholera

Oj tak! Nawet nie wiesz co tracisz! A potem jak ja przeczytasz bedziesz zalowala ze sie wczesniej nie ocknełaś...bynajmniej ja tak miałam. Ja bede teraz 2 czytała bo polonistka kazala napisac recenzje jakiejs wybranej ksiazki i ja wybrałam Narnie;]

ocenił(a) film na 7
knatalia01

ale nie chce czytać przed oglądnięciem filmu...tylko mnie strasznie ciekawi czy oni wrócą do Narnii na końcu

Lily214

Ja jeszcze nie przeczytalam wszystkich tomow ale niestety na filmwebie wyprzedzili mi fakty i dowiedzialam sie ze wroca.

ocenił(a) film na 7
knatalia01

Wrócą, ale nie wszyscy...
A moim zdaniem lepiej teraz przeczytać książki, bo po co czekać na każdą ekranizację? Jeśli dobrze pójdzie i nie będzie wybryków tak jak z ekranizacją "Podróży...", to ostatnia część (czyli "Ostatnia bitwa") może wejść do kin dopiero za jakieś 10 lat. Chociaż i tak nie wiadomo, czy wszystkie części doczekają się ekranizacji...

Julia_20

jak dla mnie to moga jeszcze zekranizować trzecią, piątą i siódmą. xdd

paczek93

Oj tak moga zekranizowac wszystkie! Pozwalam im:D jaka ja bede stara jak wydadza "Ostatnia Bitwe"! jakies 25 lat bede miała! A i tak na to pojde;]

knatalia01

Ciekawe czy im się uda w sumie zostało im jeszcze 5 części więc zajmie im to sporo czasu.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Heh...jak za 10 lat będzie ostatnia do ja będę miała 22 lata :P
Mam nadzieje że nie zapomne o Narnii :)

ocenił(a) film na 7
Lily214

Ja będę blisko przed trzydziestką, ale i tak bym poszła do kina na "Ostatnią bitwę", jeśli w ogóle powstanie film. ^^
Radzę wam przeczytać książki teraz, nie za kilka lat. Czyta się szybko i przyjemnie, co więcej, nie nudzą xD

Julia_20

Julia ty chyba pojdziesz juz z dziecmi i meżem;] Chciałabym mieć taka babcie (taka staruszke) ktora by mi opowiadała o Narnii i mimo ze nie wierze w mowiace zwierzeta, mowila mi o nich. ale niestety obie babcie mam młode,szalone i nawet jedna nowoczesną.

knatalia01

Miec szalona babcię to dopiero super mozna z nią robic zakupy chodzic do kina.

thedagusia_13

I ma swoj laptop i zalozone gadu-gadu<lol2> zebyscie widzialy mine moich kolezanek jak sie dowiedzialy ze ma gg. Ale ja wolalabym miec taka staruszke jak by mnie cos bolalo to by mi jakis swoich ziolek zrobila, opowiadala by mi bajki ( chodz na nie juz jestem za stara).

knatalia01

Babcia przy komputerze to raczej rzadkość...ja tam nie narzekam na swoja babcią chcoiaż czasami jest nadopiekuńcza.

ocenił(a) film na 7
knatalia01

Na bajki nikt nie jest za stary, coś o tym wiem... :D Ja mam 15 lat i ostatnio zabieram się za Alicję, Piotrusia Pana i inne klasyki, bo wstyd nie znać. :)

A poza tym, to babcie z ziółkami to nie taki dobry pomysł... Moja robi syrop czosnkowo miodowy, zapobiegawczo. Jak tylko mam katar chce mi stawiać bańki. I ciągle narzeka, że jestem leniwa. Ale to akurat chyba ma każda z babć. Przynajmniej w moim przypadku. :D A bajki opowiadała mi tylko jak byłam mała. Potem to już mi nawet warkoczy zapleść nie chciała, bo niby za stara jestem. ^^

jasna_cholera

Heee moje mi nie mowia ze jestem leniwa chociaz jestem;] ale np. ta druga nie moze patrzec jak jem z niezwiazanymi wlosami i ciagle by mi wszysko do buzi wciskala abym jadla.

ocenił(a) film na 7
knatalia01

Heeh...Ja mam dwie babcie...jedną taką właśnie bardziej nowoczesną ale nie mam laptopa z gg xD Tylko np. chodzi ze mną na zakupy...a druga jest właśnie taka "babciowa" robi mi ziółka jak jestem chora^^ale nie taka strasznie opiekuńcza. Opowiadała mi bajki...ale niestety nie takie jak o Narni ;(

Lily214

Ostatnio tylko w wakacje mam okazję odwiedzac moje babcie są nadopiekuncze ale czasami dadzą mi jakieś pieniadze.

thedagusia_13

Jedna( ta nowoczesna) odwiedza mnie co rok a ja ja co jakies 2 lata bo mieszka w Anglii. A druga mieszka tak blisko mnie ze czasem nie chce mie sie do niej chodzic ( z lenistwa) i czesto daje mi czekolade, pieniadze zeby mi drugie sadełko chyba wyszło;]

knatalia01

No widzisz ja się cieszę że mam babcie na które zawsze mogę liczyć.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Oj...ja nie wiem już co mam robić...:( Strasznie chce być aktorką ale nie mogę nawet zapisać się na żadne kółko teatralne boo nie ma w naszej szkole^^Dziewczyny pomóżcie!!!

ocenił(a) film na 7
Lily214

Do niedawna miałam to samo zmartwienie :) A spotęgowało się w czasie wakacji ;) Hmm... W szkole może nie ma kółek, ale warto poszukać poza szkołą.

ocenił(a) film na 7
Julia_20

Ale tesh nie ma...już chyba przeszukałam wszystkie takie organizacje^^i niema :(

Lily214

Po za szkołą na pewno są a ja nie to poczekaj do studiów.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Do studiów?! Aż tak długo...:( Przecież ja mam dopiero 12 lat to będę musiała czekać jeszcze dłuuugo ;(

Lily214

U nas jest baaardzo dużo tego typu rzeczy. Są kabarety gdzie sie wyjezdza poza moja szkołę. Ale ja oczywiście albo o tym nic nie wiem albo sie boje zapisać...ze strachu ze zapomne tekstu. No lily to sobie troche poczekasz. Do studiow albo się coś pojawi w twojej okolicy albo cie się odechce ten zawod.

ocenił(a) film na 7
knatalia01

Albo po gimnazjum można iść do jakiejś szkoły aktorskiej czy coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 7
Julia_20

Ojejku...muszę jeszcze raz sprawdzić czy gdzieś nie ma czegoś takiego...szukam...JEST!! O kurcze...a teraz znowu nie mam odwagi ;(
Co za pech...:((

Lily214

Chcesz zostać aktorka a nie masz odwagi...masz przed sobą jeszcze wiele czasu więc jak nabiesz więcej odwagi to zastanawiaj sie nad aktorstwem.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Nie, nie to nie o to chodzi źle napisałam...ja się boje iść sama a tak to moge iść tylko z kimś

ocenił(a) film na 7
Lily214

Też nie lubię sama. Ale chodzisz już do gimnazjum? W gimnazjach zazwyczaj są takie kółka... zależy jeszcze jakie gimnazjum. Ew. w liceum, nie trzeba do studiów czekać :D

ocenił(a) film na 7
jasna_cholera

Nie...xD Do podstawówki do 5 klasy :) Ale już postanowiłam zapisuje się z koleżanką na kółko w szkole^^:)

Lily214

Ale takie zajęcia to nie wszystko musisz jeszcze mieć w sobie coś związane z aktorstwem.

thedagusia_13

Nom, trzeba umieć wczuc sie w role i miec jakies zdolnosci zwizane z tym zawodem.

ocenił(a) film na 7
knatalia01

No właśnie nie wiem czy mam takie zdolności...kiedyś musieliśmy przedstawić mit grecki i grałam główną role i pani powiedziała że ładnie grałam tylko żebym wyraźniej mówiła...więc niewiem ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones