PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 075
ocen
6,7 10 1 84075
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Eustachy Klarencjusz

ocenił(a) film na 10

Jak myślicie czy ten Eustachy w wędrowcu będzie spoko?bo jak czytałem książkę on dopiero na lepsze zmienił sie pod koniec, czy może wiecie jak on wygląda? Ciekawi mnie to :)

Dilej

http://www.narniafans.com/forum/attachment.php?attachmentid=5040&stc=1&d=1213974 641

Tu masz jego zdjęcie... mi osobiście się nie spodobał, a również czytałam książkę.Pożyjemy zobaczymy.

Mellody

No ciekawe jak wypadnie, mam nadzieję, że nie zepsuje filmu ;P Na początku mi do tej roli nie pasował, ale powoli się do niego przekonuje ;-)
Zapisz się na forum www.narniawnas.fora.pl ;-) Chyba, że już jesteś tam ;)

ocenił(a) film na 8
Loocas7

Łukasz nie przesadzaj z tą reklamą xD trochę delikatniej :P
Ja jeszcze nie jestem do niego przekonana, ale może się to niedługo zmieni ;]

troll_3

Filmowcy nie zmienią zachowania Eustacha, bo jego metamorfoza jest głównym przesłaniem książki, i to by była zbyt wielka zmiana.

Mnie osobiście nie pasuje ten aktor - no fakt, jedno nusze mu przyznac - ma wyjątkowo wredny wyraz twarzy. Gdyby go jeszcze zrobic na bruneta, zrobic mu pyzate policzki (nie wiem jak - może mu od środka wypchac czymś) i usunąc piegi to by jeszcze uszedł.

Dilej

Szczerze to ja nie przepadam za Eustachym ta postać mi nie pasuje w książce.Jest bezsensowna.Myślę że w filmie na pewno pokażą go tak ja w filmie przecież film jest nakręcany na podstawie książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones