PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 067
ocen
6,7 10 1 84067
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Możecie mi podać jakieś serie fantasy oprócz OzN WP I HP lubię fantasy i chętnie bym
coś tego typu jeszcze obejrzał i poczytał(wklejajcie linki ).Z góry dziękuje.

D1999

Genialna jest seria "Zwiadowcy" Johna Flanagana. Zabawna i lekko się czyta.

D1999

Pieśń Lodu i Ognia Martina.

Destr0

Seria Dziedzictwo Paoliniego, naprawdę ciekawa i polecam.

użytkownik usunięty
D1999

Wpisz sobie w google 50 najlepszych książek fantasy i science fiction i kliknij w pierwszy link, chyba z wirtualnej polski. Jest tam naprawdę duży wybór naprawdę dobrych powieści :) a sama od siebie polecam ci "Gildię Magów" Trudi Canavan (do tej książki trzeba mieć cierpliwość, bo pierwsza część bardzo długo się ciągnie), "Atramentową Trylogię" Cornelii Funke - pierwsza część nosi tytuł "Atramentowe Serce", "Zmierzch"... żart :D, "Tunele" Rodericka Gordona i Briana Williamsa (tyle, że to bardziej science fiction niż fantasy), "Miecz Prawdy" Terrego Goodkinda (to moja ukochana książka, więc gorąco polecam), "Igrzyska Śmierci" Suzanne Collins, "Niekończącą się historię", "Zwiadowców" Johna Flanagana i "Czarnoksiężnika z Archipelagu" Ursuli K. Le Guin (to pierwsza część pięcioksięgu).

ocenił(a) film na 6
D1999

Ja polecam "Wojnę Czarownic". Zwłaszcza 2 i 3 częśc. Strzasznie mi się te książki podobały ;). A tak to może jeszcze 'Pendragon" D.J.MacHale 'a. Naprawdę fajne książki, miło się czyta, jest dużo zabawnych momentów no i w czerwcu wyszła ostatnia częśc, więc nie mogę się doczekac kiedy ją przeczytam :)).

ocenił(a) film na 4
D1999

Od siebie polecam przede wszystkim klasyki:
Cykl "Pamięć, Smutek i Cierń" (Tad Williams)
Trylogia "Pieśń Albionu" (Stephen Lawhead)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones