PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 075
ocen
6,7 10 1 84075
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Jak wam się wydaje : zmienią zdarzenia z książki aby w trzeciej części zagrał Piotr i Zuzanna czy nie ??? xD

AliceVampir

Według mnie mogą ich pokazać gdzieś na początku filmu, ale w narnii juz nie.

Igor003

Zgadzam się, napewno wystąpią na samym początku.

ocenił(a) film na 8
For__me

Zgadzam się z wami ;] i mam nadzieję, bo chciałabym ich chociaż na chwilę zobaczyć xD

troll_3

Tak, ja też chociaż na chwilkę bym chciała^^

ocenił(a) film na 10
AliceVampir

Ja też bym chciał ich zobaczyć, Ale narnia bez nich nie będzie taka jak kiedyś.

Dilej

Wystarczy przeczytać początek książki żeby załapać że Piotr i Zuzanna wystąpią tylko na początku filmu...a szkoda bo oni mi się w tym filmie najbardziej podobali.

Mellody

No chciałbym, żeby byli, bo musze zobaczyć Willa w filmie ;) Ale podobno ma Piotra i Zuzanny nie być wcale, nawet na początku... ;(

Loocas7

Kurcze, to głupio :( bo oni tak fajnie grają i wogóle :(

ocenił(a) film na 8
AliceVampir

Szkoda...:(
Ale może jeszcze coś zmienią ;] w końcu jeszcze tyyyyle czasu do premiery xD

troll_3

Jak już na forum narniawnas.fora.pl tyle razy wspominałam, mam wieeelką nadzieję, ze pokażą ich na początku i na końcu, ale na większą rolę nie liczę. Chociaż Will i Anna potwierdzili, że ich NIE będzie, to wciąż liczę na małą scenkę ;)

ocenił(a) film na 8
Elie_i_Keira_13

Wszyscy to już chyba tam to po tysiąc razy pisali xD w tym ja ;] Była nawet zaciekła dyskusja, ale mon. ostudziła nasze zapały :P

AliceVampir

gdyby Piotr lub Zuzanna pojawili się w Narnii to cały film straciłby
sens.

(w filmie jako takim to nich się pokazują, jak wam zależy to nawet pół
filmu niech będzie o Anglii, romansach i dorastaniu starszego
rodzeństwa... byle nie w Narnii. tylko co taki film miałby wspólnego z oryginałem?)

ocenił(a) film na 10
MateuszDraco

Nie rozumiem za bardzo oco ci chodzi. :)

Dilej

chodzi mu pewnie o to, że chcecie Piotra i Zuzę, ale trzecia Narnia nie może być z nimi, i jesli chcecie ich oglądać to film powstałby o ich życiu w tymczasie gdy Łucja i Edmund przeżywali przygody w Narnii. Takie to trudne do załapania? ;/

Dilej

nie wiem czy czytałeś książkę, czy nie. chodzi o to, że jeżeli Piotr z Zuzanną mieliby znaleźć się w trzeciej części w Narnii to film straciłby sens - o to przecież chodzi, że oni "wydorośleli".

Natomiast jeżeli Ty, czy tysiące innych ludzi ma tak strasznie ochotę zobaczyć "co tam u Piotra i Zuzy" to najlepiej gdyby powstało jakieś romansidło o ich "przygodach".

Proste.

Tyle, że ja nigdy nie czytałem tej książki ani też nie patrzę na ten film pod kątem "romansów" - przecież to bajka a nie "sex w wielkiej szafie"... jak wolisz patrzeć na umizgi i romansidła to zmień sobie repertuar, źle trafiłeś / trafiłaś.

MateuszDraco

MateuszDraco ma rację, ja tam wolę "Narnię" od "Sexu w wielkiej szafie", i szczerze mówiąc to mi wisi czy będzie tam Piotr i Zuzanna. Chodzi o to, że to ma być na podstawie ksiażki a w trzciej części nie ma Piotra i Zuzy, więc analogicznie nie będzie Williama i Anny. Ale jeśli tam bardzo ich uwielbiacie, to nakręćcie z nimi "Sex w wielkiej szafie" a nawet jego sequele, a nie prowadźcie takich beznadziejnych rozmów na forum.

ocenił(a) film na 10
MateuszDraco

Przeczytałem Książkę już dawno.czytając twój post byłem troche zaspany "przymulony" dlatego nie załapałem ;D

Dilej

Nie. Czytałam angielski (nieopublikowany w Polsce) wywiad z Anną Popplewell. "Książę Kaspian" był jej ostatnią podróżą do Narnii - więcej nie będzie. Nawet na początku. Mnie się bardzo podoba ten pomysł. Po tym jak twórcy spiknęli Zuzę z Kaspianem są na cenzurowanym u wielu fanów twórczości Lewisa. Wiadomo - autor nie żyje, nie będzie ingerował w film. Kocham Narnię, ale nigdy filmowcom nie wybaczę, że wprowadzili coś takiego. Najgorzej, jak koś obcy próbuje być ważniejszy od pisarza...

Finding_Neverland

ingerencja ingerencją, jeżeli chcą zmieniać to trudno, takie są często wymogi wyskobudżetowych produkcji. Natomiast jeżeli ingerencje zmieniają zasadniczo sens i przesłanie Autora (co by to nie była za adaptacja) to mija się "trochę" z celem. A moim zdaniem tak byłoby w przypadku gdyby Zuzanna pojawiła się jeszcze w którymkolwiek z filmów.

Co zaś do drugiej części i romansu pomiędzy Zuzanną a Kaspianem - bardziej przeszkadzały mi inne zmiany w stosunku do oryginału niż to. (generalnie po obejrzeniu miałem wrażenie, że reżyser bardzo chciał zrobić wielkie widowisko, pokazać jak wspaniale biją się i wyglądają Narnijskie stworzenia - a dla mnie, Narnia to wciąż bajka... po prostu i naturalnie dla dzieci. A jak ktoś jest za duży, zbyt dorosły - to dla niego, jak dla Zuzanny nie ma tu miejsca :P)

AliceVampir

Film powinien być nakręcany na podstawie książki więc Zuzanna i Piotr się nie pojawią w filmie może mały urywek.Żeby ich zobaczyć znowu w filmie musimy trochę poczekać.:P

thedagusia_13

Nie. Czytałam angielski (nieopublikowany w Polsce) wywiad z Anną Popplewell. "Książę Kaspian" był jej ostatnią podróżą do Narnii - więcej nie będzie. Nawet na początku. Mnie się bardzo podoba ten pomysł. Po tym jak twórcy spiknęli Zuzę z Kaspianem są na cenzurowanym u wielu fanów twórczości Lewisa. Wiadomo - autor nie żyje, nie będzie ingerował w film. Kocham Narnię, ale nigdy filmowcom nie wybaczę, że wprowadzili coś takiego. Najgorzej, jak koś obcy próbuje być ważniejszy od pisarza...

thedagusia_13

Nie. Czytałam angielski (nieopublikowany w Polsce) wywiad z Anną Popplewell. "Książę Kaspian" był jej ostatnią podróżą do Narnii - więcej nie będzie. Nawet na początku. Mnie się bardzo podoba ten pomysł. Po tym jak twórcy spiknęli Zuzę z Kaspianem są na cenzurowanym u wielu fanów twórczości Lewisa. Wiadomo - autor nie żyje, nie będzie ingerował w film. Kocham Narnię, ale nigdy filmowcom nie wybaczę, że wprowadzili coś takiego. Najgorzej, jak koś obcy próbuje być ważniejszy od pisarza...

AliceVampir

bosko by było gdyby byli też w Trójce :D ale najprawdopodobniej będą tylko na początku, a potem już nie :(
a tak w ogóle to czytałam gdzieś, że premiera jest przewidziana na maj 2009. To prawda?

luth_eledhwen

no coś ty przecież dopiero zdjęcia się zaczna a żeby nakręcic tą częs potzrebują duzo czasu no i na dodatek mają problem z wytwórnią.

AliceVampir

Nie no mi sie wydaje że będa przynajmniej na początku... muszą być

knatalia01

Jakie tam muszą być? "Podróż Wędrowca do Świtu" nie jest już o nich, więc nie muszą i probably wcale nie będą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones