PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 069
ocen
6,7 10 1 84069
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Nie oglądałam PWDŚ i po przeczytaniu komentarzy nie mam na to ochoty. Chciałabym tylko
dowiedzieć się czy w tej części Kaspian pyta o Zuzannę, wspomina ją czy jest tak jakby nigdy jej
nie było(jakby nigdy się nie spotkali)?

ocenił(a) film na 4
milcia1479

Łucja w tej części powoli staje się kobietą. Jednak ma wiele kompleksów i bardzo chciałaby wyglądać jak Zuzanna, która na ziemi jest piękną, adorowaną przez mężczyzn kobietą. Kiedy razem z Edmundem, Łucja wraca do Narnii, a Kaspian opowiada im co się zmieniło pod ich nieobecność, to dziewczyna pyta (zalotnie odgarniając włosy) czy książe znalazł już sobie jakąś królową przez te trzy lata. Kaspian tylko się uśmiecha i mówi, że niestety, ale żadna nie była tak ładna jak jej siostra. Jednak pod koniec jest zauroczony inną kobietą, która będzie bardzo ważna w jego życiu. Nie będę więcej spoilerować - oglądnij (przeczytaj) a zobaczysz sama ;)

_Ina_

czytałam trochę o kolejnych częściach więc wiem o tej kobiecie ;) ale polecasz film?

ocenił(a) film na 4
milcia1479

Dałam temu filmowi 4 gwiazdki, poprzednie części miały 6/10 i 7/10. Więc sama sobie odpowiedz ;P Ale uważam, że każdy ma inny gust i może akurat tobie się spodoba.

_Ina_

Oglądałam fragmenty, ale nie wciągnęły mnie za bardzo. Może jeszcze dziś cały film obejrzę.

ocenił(a) film na 4
milcia1479

więc powodzenia ;) ja z reguły oglądam wszystkie filmy, nawet te tragiczne więc i kolejne z pewnością obejrzę.

_Ina_

Kolejną Srebrne Krzesło będzie?

ocenił(a) film na 4
milcia1479

nie mam pojęcia. czytałam to jak do podstawówki chodziłam, a teraz mam lat 22. wieki temu ;)

_Ina_

Książki były napisane w innej kolejności niż wydane i nie były pisane chronologicznie, tylko w necie znalazłam ,że chyba SK wyjdzie w 2015 lub 2018

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones