PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 069
ocen
6,7 10 1 84069
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Super Kontynuacja kolejnych przygód trojki bohaterów. Bardzo ciekawie zrobiony film dosłownie dla wszystkich i małych i dużych.Film mi się podobał mam go w swojej kolekcji jak 2 poprzednie części. Oceniam na 10 i polecam.

sebastiannycz

ja oceniłem na 6 bo arcydziełem bym nie nazwał . Dawno wyrosłem z takich filmów bo ten jest bardziej skierwoany do odbiorców 6-13 lat ale fajnie sobie go obejrzeć bo dla starszych też się nadaje :) Fajny baśniowy klimat i wgl :)

ocenił(a) film na 3
dastan3000

A mi się bardzo nie podobał, i już nie chodzi o duże odstępstwa od książki (jestem zagorzałą fanką serii). Twórcy skupili się na efektach specjalnych i zgubili klimat Narnii. Dodatkowo kompletnie pomieszali osobowości bohaterów - to już nie jest ta sama Łucja i Edmund. Rozumiem, że filmowe postacie są sporo starsze i musiały "wydorośleć" ale to już była lekka przesada.

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

PIĘKNE piękne piękne. Kocham tę serię.

sebastiannycz

Dla mnie 8/10. Napewno zabraklo mi walki, momentami wialo troche nuda, ale jak najbardziej udana kontynuacja. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones