PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 068
ocen
6,7 10 1 84068
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Stara Narnia.

użytkownik usunięty

Niby w porządku ale dla mnie to już nie jest taka Narnia jaką pamiętam z pierwszej części. Te piękne lasy, łąki i strumienie, a to raczej słaba wersja Piratów z Karaibów. Mimo tego to jednak ładny film.

ocenił(a) film na 5

Bo przecież trzecia część Kronik Narnii dzieje się na morzu. Wi ec niby o czym miałby być film?

użytkownik usunięty
ranger52filmweb

Ja wiem, wiem ale jakoś tak bardziej podobają mi się krajobrazy i widoki z dwóch pierwszych częsci :-)

Część I i II były kręcone w m.in. w Polsce, więc może dlatego te krajobrazy są takie ładne. ;)

użytkownik usunięty
cloe4

Zapewne :-)

ocenił(a) film na 5

Dla mnie w ogóle to już nie jest Narnia. Pierwsza część była piękna, cudowna, miała taki swój urok, że gdy tylko pojawiała się w telewizji wyczekiwałam na nią żeby oglądnąć. Druga była jeszcze lepsza, więcej akcji, ładnych widoków... A gdy się okazało, że Piotr i Zuzanna już nie wrócą do Narnii i zostali tylko Łucja z Edmundem (którzy zawsze byli dlamnie tłem dla Piotra, Zuzanny i Kaspiana xd) oraz ich pożal się Boże kuzyn to się tak jakoś smutno zrobiło...
Czytałam książkę i wiedziałam, że będą na morzu, więc to mnie nie zdziwiło, ale ewidentnie brakowało mi trzech rzeczy: Williama i Anny, młodego Kaspiana oraz Andrew Adamsona. On nakręciłby to lepiej. Aż się boję pomyśleć, co będzie w czwartej części, jak jeszcze Edmund i Łucja odejdą [SPOJLER] a Kaspian umrze... :(

Pearl158

Akcja bez rodzeństwa będzie się działa dalej. Też lubię rodzeństwo Pevensie ale to nie wpływa na moją ocenę filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones