PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 84 075
ocen
6,7 10 1 84075
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Czytaliście!? Wędrowiec do świtu może nie powstać!!! z powodu braku kasy i co teraz będzie :( ?

ocenił(a) film na 7
Dilej

http://film.wp.pl/id,93703,title,Nie-bedzie-kolejnych-Opowiesci-z-Narnii,wiadomo sc.html



niestety. ale moze oznacza to tylko przesunięcie produkcji?

ocenił(a) film na 10
Ire

Heh... mam nadzieję :). Jednak bardzo mi przykro. Narnia to moja miłość i chciałabym doczekać 7 części, a tu być może nawet 3 nie zobaczę :(. A dwie pierwsze części to naprawdę dobre filmy...
Ale taka wiadomość akurat na święta xD! No więc życzę światu by ten film powstał :P!

ocenił(a) film na 6
Karus

pierwsze dwie cześci na pewno nie można nazwać dobrymi pod żadnym względem. Mimo to jako bajki dla dzieci ogląda się je całkiem przyjemnie. Ciekaw jestem jaki był bilans finansowy poprzednich części, tzn jakie zyski przyniosły. ma ktoś z was jakieś dane na ten temat ?

ocenił(a) film na 6
maro21

oo znalazłem - Budżet filmu: $180,000,000,
Przychody z biletów na całym świecie: $745,011,272

Ciekawe, film przyniósł 400% zysku z samych BILETÓW nie mówiąc nawet o gadgetach pod ktorymi uginaly sie półki i nikt nie chce sponsorować kolejnej części ?

ocenił(a) film na 6
maro21

to o pierwszej częsci

a to o drugiej:

budżet: 200.000.000 dolarów

przychody na świecie: 419.641.908 dolarów

Tu już trochę gorzej ale nadal 200% zysku.

maro21

miejscu nadzieję, że Walden Media znajdą koproducenta, i zekranizują trzecią cześć OzN. Nikt nie powiedział, że NA PEWNO nie powstaną, a nie można tylko się powoływać na takie źródła. Bądźmy dobrej myśli...

mary_sue

trudno sie mowi, mam nadzieje że kontynuacja nigdy nie powstanie. zawiodłem sie na ksieciu kaspianie i nie chce powracać do tego shitu, za to pierwsza część dużo bardziej mnie ujęła , az sie czuje ten baśniowy klimat

ocenił(a) film na 10
rpd0

Wiesz gdybyś był takim fanem narnii jak ja też byś był zawiedzony że Wędrowiec może nie powstać... ale to nie jest pewne na 100% że nie powstanie jest jeszcze garstka nadziei że film będzie.Musi się tylko znaleść koproducent.

Dilej

ale przecież już wybrali kogoś na Eustachego itd. stawiam, że raczej film się tylko opóźni, może nawet dużo, ale jak już się tego podjęli to nie mogą tego tak zostawić.

krowa43

a może to tylko plotka, to chyba jeden z najbardziej dochodowych filmów, chyba dużo osób czytało i jest ciekawych jak to będzie przedstawione na ekranie.

użytkownik usunięty
krowa43

to nie jest plotka. Narniaweb zamieściła tez inforamcje że Disney rezygnuje a to poważny serwis i tam są raczej na 100% sprawdzone informacje. Chyba, że ktoś sobie jaja zrobił u Disney i poszła plotka w świat...ale wątpię.

ocenił(a) film na 10
maro21

Mnie się podobały :P. I żadna z tego bajka! xP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones