PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002817}
8,0 124 114
ocen
8,0 10 1 124114
7,5 57
ocen krytyków
Oppenheimer
powrót do forum filmu Oppenheimer

Najlepszy film o Oppenheimerze to widziałem…zaraz po tym jak skończył się ten film Nolana. Włączył się na Skyshowtime automatycznie po tym Oscarowym nudnym dekadenckim filmie gdzie najistotniejszą wiedzą dla laika było przyciąganie i odpychanie. No i? Zjawiska fizyczne miały by opisać wszystko? Dobra… to jest powtarzam dekadencki film i wszystko jasne. Fantazy typu Batman nawet fajnie wtedy wychodzą. Tu jednak czy też w Interstellarze gdzie widzimy parodię kina (to tam mamy do czynienia z najciekawszym opowiadaniem o facecie, który jest kredensem czy tam półką na zegarek). Nolan powinien przeprowadzić się do Polski i trzymać ten kredens w Fakcie toby mu może depresja przeszła. Myślałem, że chociaż zauroczy mnie kostiumami z epoki, ale niestety. Większość z tych znanych postaci wyglądała jak przebrani ludzie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo;) , więc od razu można to uznać za niewypał. No i jak pisałem, włączył się dokument o Oppenheimerze po tym filmie gdzie od razu wyłapałem, że Nolan oglądał go i tworzył coś po łebkach jak ja piszący na wyścigi swój licencjat z politologii. Oscar za to? Niskie standardy mają.

ocenił(a) film na 5
k3421

A i ten Robert Downey Jr.??? Pomyłka zupełna a on dostał Oscara za rolę drugoplanową. Już mniej cięć ma przeciętny 16 letni youtuber z amatorskim kontentem. Jego występ był przeaktorzony, nienaturalny, zły po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones