Eagle vs Shark

1 godz. 33 min.
7,0 10 236
ocen
7,0 10 10236
7 350
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
{"rate":6.8333335,"count":6}
{"type":"film","id":297655,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Eagle+vs+Shark-2006-297655/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Orzeł kontra rekin
  • Siódemka to dość wysoka ocena, czyli patrząc na średnią głosów jest dość wiele osób,
    którym film jak najbardziej podszedł i uważają go za conajmniej dobry. Zastanawiam się co
    sprawiło, że oceniliście go powyżej 5 powiedzmy? Poziom humoru wg mnie jest nieco
    prymitywny, tematyka niezbyt orginalna, bo od "Napoleona Wybuchowca" (lub nawet
    wcześniej) filmy o nerdach stały się całkiem popularne, ogólem taki dość kiepski ten obraz.
    Czy to działa na zasadzie "tak głupi, że aż śmieszny"?

• DANIELEK ocenił(a) ten film na: 10

andziuwa "Napoleon Wybuchowiec" słabo mi podszedł, natomiast ten film bardzo.
    Podoba mi się pokazana miłość głównej bohaterki do swego chłopaka. Ona nic nie chce, się nie wychyla, po prostu jest:) Wszędzie pójdzie za nim:) i jest słodkie:)
    Główny bohater też ma swój urok (tekst "Kurcze, ale jestem skomplikowany" - genialny).

• karolsko ocenił(a) ten film na: 7

andziuwa mnie szczerze mówiąc urzekł swoja prostotą. Napoleon Dynamite jest trochę inny, mi też się bardziej podobał, ale nic nie przebije nowozelandzkiego angielskiego - po prostu cudo :).

• LisanderForker ocenił(a) ten film na: 9

andziuwa Oczywiście że film prościutki ale przyzwoicie zrealizowany a poza tym trafia do mnie na poziomie bardziej osobistym. Tych dwoje ludzi jest bardzo pokiereszowanych emocjonalnie. Autor zderza ich ze sobą i pokazuje jak radzą sobie z otaczającą rzeczywistością, pomimo że w sposób przerysowany film nie wydaje mi się aż tak bardzo absurdalny jak można by sądzić.

• andziuwa nie działa na zasadzie "tak głupi, że aż śmieszny". Mnie śmieszy, ale może mam prymitywny poziom humoru :) co za różnica skoro dobrze się bawiłam :D

ps. jestem ciekawa jakie komedie uważasz za śmieszne. Nie jest to pytanie złośliwe, to wyłącznie ciekawość