PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297655}

Orzeł kontra rekin

Eagle vs Shark
7,0 10 673
oceny
7,0 10 1 10673
6,8 6
ocen krytyków
Orzeł kontra rekin
powrót do forum filmu Orzeł kontra rekin

Siódemka to dość wysoka ocena, czyli patrząc na średnią głosów jest dość wiele osób,
którym film jak najbardziej podszedł i uważają go za conajmniej dobry. Zastanawiam się co
sprawiło, że oceniliście go powyżej 5 powiedzmy? Poziom humoru wg mnie jest nieco
prymitywny, tematyka niezbyt orginalna, bo od "Napoleona Wybuchowca" (lub nawet
wcześniej) filmy o nerdach stały się całkiem popularne, ogólem taki dość kiepski ten obraz.
Czy to działa na zasadzie "tak głupi, że aż śmieszny"?

ocenił(a) film na 10
andziuwa

"Napoleon Wybuchowiec" słabo mi podszedł, natomiast ten film bardzo.
Podoba mi się pokazana miłość głównej bohaterki do swego chłopaka. Ona nic nie chce, się nie wychyla, po prostu jest:) Wszędzie pójdzie za nim:) i jest słodkie:)
Główny bohater też ma swój urok (tekst "Kurcze, ale jestem skomplikowany" - genialny).

ocenił(a) film na 7
andziuwa

mnie szczerze mówiąc urzekł swoja prostotą. Napoleon Dynamite jest trochę inny, mi też się bardziej podobał, ale nic nie przebije nowozelandzkiego angielskiego - po prostu cudo :).

ocenił(a) film na 9
andziuwa

Oczywiście że film prościutki ale przyzwoicie zrealizowany a poza tym trafia do mnie na poziomie bardziej osobistym. Tych dwoje ludzi jest bardzo pokiereszowanych emocjonalnie. Autor zderza ich ze sobą i pokazuje jak radzą sobie z otaczającą rzeczywistością, pomimo że w sposób przerysowany film nie wydaje mi się aż tak bardzo absurdalny jak można by sądzić.

andziuwa

nie działa na zasadzie "tak głupi, że aż śmieszny". Mnie śmieszy, ale może mam prymitywny poziom humoru :) co za różnica skoro dobrze się bawiłam :D

ps. jestem ciekawa jakie komedie uważasz za śmieszne. Nie jest to pytanie złośliwe, to wyłącznie ciekawość

ocenił(a) film na 2
andziuwa

Też mnie ta wysoka ocena zastanawia ?.Przecież to nawet komedia nie jest.Dałem 2 zamiast 1,ponieważ główna bohaterka jedynie jakąś sympatie wzbudzała.A główny bohater tak wnerwiający że brak słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones