PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504}
7,3 46 383
oceny
7,3 10 1 46383
5,7 10
ocen krytyków
Osiem milimetrów
powrót do forum filmu Osiem milimetrów

Wczoraj po raz pierwszy miałem przyjemność obejrzeć go w TV (na Polsacie niestety), ale nawet reklamy mi nie przeszkadzały, bo zainteresował mnie tak, że wytrwałem do końca. Z tego co niektórzy tu piszą, spodziewałem się dużej dawki brutalności, nie było jej tak dużo, w sam raz żeby podkreślić tematykę filmu. Trzeba będzie do niego kiedyś wrócić.

Ps. też oczekiwałem, że kiedy Maszyna ściągnie maskę, ujrzę straszną mordę przestępcy, a tu taka niespodzianka.

ocenił(a) film na 7
kktnwkfkmp13

Mam podobne odczucia. :)
Bardzo wciągający film.

ocenił(a) film na 10
dirtyheaven

Dokładnie

ocenił(a) film na 8
kktnwkfkmp13

Nie było jej tak dużo, bo oglądałeś ocenzurowaną wersję.

ocenił(a) film na 7
Hubert7671

Jak wygląda nieocenzurowana?

użytkownik usunięty
kktnwkfkmp13

Tematyka ciekawa, tylko ten Cage. Lubię gościa, ale nie pasował mi do tego filmu, ma taką charakterystyczną manierę i mimikę, która mnie rozbawia.

ocenił(a) film na 9

Cage nie pasował? jak dla mnie sie idealnie wpasował, zagral dla mnie na 10, film ogladalem chyba 3 razy, za kazdym razem pełen podziw dla tego filmu, fabuła i tematyka wciąga!

użytkownik usunięty
KacperLachowicz

Może jestem skrzywiony po tym, jak widziałem na ebay-u poszewkę na poduszkę z jego twarzą skrzywioną obłąkańczym uśmiechem (,,śnij o mnie, dziecino''). Musze sobie taką w końcu sprawić

ocenił(a) film na 9

Cage ma swoje wzloty i upadki, ale bez wątpienia to bdb aktor

ocenił(a) film na 10
KacperLachowicz

Prawda, aczkolwiek pierwszy był nasz... Bilboard:) Bardzo podobna tematyka

ocenił(a) film na 7

Jest dokładnie odwrotnie. To były czasy, gdy Nicolas angażował się w naprawdę dobre filmy.

ocenił(a) film na 9
kktnwkfkmp13

Co tu dużo mówić - i recenzenci, i wy, &ówno widzieliście. Jak zwykle liżecie du¶ę amerykańskiej papce. Trzy lata wcześniej powstał hiszpański obraz "Teza" (Tesis), a Jankesi jak zwykle zerżnęli ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones