PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8418}

Oskarżeni

The Accused
7,4 9 602
oceny
7,4 10 1 9602
7,2 6
ocen krytyków
Oskarżeni
powrót do forum filmu Oskarżeni

Rewelacja!

ocenił(a) film na 10

Ja oceniam ten film najwyżej. Oglądałam go jako kilkunastolatka podczas jego telewizyjnej premiery i zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Nigdy nie zapomnę tego, co wtedy odczuwałam. Zachwyt dla Foster nie minął. Miała wówczas 26 lat i zagrała moim zdaniem rewelacyjnie! Mnie osobiści najbardziej podobały się sceny, kiedy zawiedziona postawą prawniczki i rozmowami o "pojednawczej ugodzie obu stron" przepięknie zagrała młodą, naiwną dziewczynę, która jednak nie zamierza się poddać ani zastraszyć, chce walczyć o swoje prawa i odważnie atakuje nawet swoją prawniczkę za oczywistą zdradę... Film dzięki roli Jodie Foster, scenariuszowi i zwrotom akcji doskonały...

ocenił(a) film na 10
bruce1940

Tak, to prawda. Takie było zamierzenie tego filmu. Niesamowity rozwój akcji, w których dokonała się piękna wewnętrzna przemiana pani prokurator. Dziwne, że z początku wchodziła w jakieś układy. Tak, układy, znajomości... Rozumiem gdyby prokuratorem był mężczyzna, ale kobieta. Powinna Sarze pomagać na całego od samego początku! Powinna być bardziej zdeterminowana. A gdyby Sarze coś stałoby się naprawdę coś poważnego w zderzeniu z samochodem Clifforda? Mogłaby np. zginąć albo w najlepszym przypadku wylądować na wózku inwalidzkim. A wtedy na to pani prokurator? Resztę jej życia dręczyłyby wyrzuty sumienia. Jodie Foster zagrała naprawdę super! Dała mi się poznać z jak najlepszej strony w takich filmach jak "Milczenie owiec" i "Kontakt"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones