PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693151}

Osobista trenerka

The Trainer
4,3 877
ocen
4,3 10 1 877

Osobista trenerka
powrót do forum filmu Osobista trenerka

Beznadzieja

ocenił(a) film na 1

Fillm żałośnie przewidywalny od pierwszej do ostatniej sceny.
Zupełna kiszka.
Nawet szkoda opisywać.
Wtórny scenariusz, ograne wątki, do bólu nieoryginalny.
Napięcie żadne (niby thriller).
Szkoda czasu.

emrowczynska

A czemu zaznaczyłaś spojler? Miałaś zdradzić fabułę, ale ostatecznie bylo ci szkoda opisywac ;p A film faktycznie słaby. Klasa b, a nawet c, ale jak ktoś nie ma nic ciekawszego do obejrzenia to może rzucić okiem. Ja tam widziałam przed seansem, że to bedzie wtórny film, i tak do tego podeszłam, dlatego nie przeżyłam zawodu. Ot taki zapychacz czasu, jak sie człowiekowi nie chce znaleźć czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 5
emrowczynska

Czasem myślę, że takie filmy są potrzebna aby nowe pokolenie uczyło się pewnych schematów ;) Dla "koneserów" to żaden film, ale nastolatkom może się spodobać.

ocenił(a) film na 3
Wiki23_filmweb

Wątpię że nastolatkowie mogą być tacy naiwni że nie zorientują się o co biega już od pierwszej sceny , tyle w w tym tenacie .

ocenił(a) film na 5
emrowczynska

Może nie odrazu beznadzieja, ale film jakich wiele - z matrycy

ocenił(a) film na 4
emrowczynska

Film da radę obejrzeć i nie nudzi, to jeśli chodzi o plusy :). Coś się dzieje to też jest na plus. Ale to wtórne badziewie- ile razy już było o takich świrach, od początku wiadomo że trenerka jest psychopatką. Więc też przewidywalny. Można się później domyślić dlaczego taka jest gdy mówi że jej ojciec miał siłownie. Schematyczny do bólu :).

ocenił(a) film na 5
emrowczynska

Nic ambitnego, ale ogląda się dosyć przyjemnie. Na odmóżdżenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones