PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375872}

Ostatni dom po lewej

The Last House on the Left
6,6 62 487
ocen
6,6 10 1 62487
6,2 6
ocen krytyków
Ostatni dom po lewej
powrót do forum filmu Ostatni dom po lewej

8/10 tyle co najmniej należy się dla tego świetnego thrillera poruszającego do głębi ukazanym okrucieństwem i czystym złem z jakim zmierzają się bohaterowie . Długo po wyjściu z kina nie mogłem się otrząsnąc - realizm ukazania oprawców był tak sugestywny że film zapada na długo w pamięc.

ocenił(a) film na 9
armarange

Zgadzam się, jeden z nielicznych twardych thrillerów i tak powinni kręcić tego typu filmy, w końcu jak gatunek to gatunek, to nie ma być bajka, scena gwałtu też mnie poruszyła jak była pokazana, tak samo ja w filmie "Nioedwracalne", ale i tak narazie nic nie pobije " Eden Lake " przemocą, zakończeniem i śmiercią jednej osoby która nie powinna zginąć, nie będe zdradzał bo nie wiem czy oglądałeś:)
uwielbiam takie filmiki:P

stil_filmweb

Tak,obok Eden Lake najlepsze thrillery. Polecam jeszcze Martyrs z tego gatunku i Funny games.

Lady_Kumiko

"Ostatni dom po lewej" zapadł mi w pamięć na długo. Również polecam "Funny games" - świety film.

armarange

Zauważ, że teraz większość horrorów i thrillerów ma bardzo niskie noty. Nie wiem czemu tak się dzieje.

ocenił(a) film na 8
Ahnessa

tak juz jest bo ludzie porównują horrory do filmów które uznawane są za świetne , chyba trzeba zachować umiar i porównywać gatunki , np oceniłem zielona mile na 9 , co nie znaczy ze nawet mało znany horror nie zasługuje na 8 itd

marcinsss89

Prawda. Ja z kolei nie porównuję ocen horrorów do ocen np. dramatów, bo dla mnie to jest zupełnie inna bajka i tak jak mówisz, to że oceniło się wysoko tą zieloną milę to nie znaczy, że już nie można wysoko ocenić horroru.

ocenił(a) film na 8
Ahnessa

ie ja juz horrorów oceniłem na 7,8 a średnia miały 5 i mniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones