Odtwórz Zwiastun nr 1 2:31
Film

Draft Day

2014 1 godz. 49 min.
6,9 11 045
ocen
6,9 10 1 11045
3 735
chce zobaczyć
{"id":"685624","linkUrl":"/film/Ostatni+gwizdek-2014-685624","alt":"Ostatni gwizdek","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/56/24/685624/7643053.2.jpg"}
Sonny Weaver ma za zadanie wyselekcjonować grupę najbardziej uzdolnionych zawodników futbolu i tym samym zadowolić fanów Cleveland Browns.
Ostatni gwizdek
Zwiastun nr 1 2:31
Ostatni gwizdek
Spot nr 1 0:42
Ostatni gwizdek - Zwiastun Nr 1 Ostatni gwizdek - Zwiastun Nr 1

„Draft day” czyli coroczny moment naboru młodych zawodników do klubów Ligi Futbolu Amerykańskiego NFL dla wielu początkujących graczy znaczy być albo nie być w profesjonalnym sporcie. Dla klubów zaś jest okazją do wyłowienia największych talentów. Sonny Weaver, manager Cleveland Browns należy do grona tych, których decyzje mają kluczowy wpływ na przyszłość młodych talentów. Czy w tym ważnym dniu dla swojej drużyny będzie potrafił postawić wszystko, w tym życie osobiste, na jedną kartę?

boxoffice
$29 462 046 na świecie
$28 842 237 w USA
$619 809 poza USA
studio
Summit Entertainment (przedstawia) / Lionsgate / Montecito Picture Company, The / Więcej...
inne tytuły
Zdjęcia kręcono w miastach Cleveland, Aurora, Berea (Ohio, USA) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Kręcenie zdjęć rozpoczęto 24 kwietnia 2013 roku.
Początkowo historia miała się skupiać na drużynie Buffalo Bills, jednak z powodu niższych kosztów produkcji w Ohio zdecydowano się na tamtejszych Cleveland Browns.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ostatni gwizdek

  lopik ocenił(a) film na

  Co za ostatni gwizdek z zatwardzeniem umysłowym ten tytul wymyślił.

 • Niezły

  Fireghost ocenił(a) film na

  Dla fanów futbolu ten film może być czymś bardzo przyjemnym. Dla przeciętnego widza, jednak nadal jest przystępny , bardzo fajnie pokazane spory transakcyjne , psychologia układy , wszystko to daje całkiem niezła dawkę emocji. Chociaż fabularnie film niczym szczególnym się nie wyróżnił to ogląda się go ... więcej

 • 7/10 niezłe kino na temat sztuki negocjacji...

  skynet1234 ocenił(a) film na

  Lubię takie filmy - co zrobi główny bohater, jak się zachowa w trudnej sytuacji, jak przechytrzy przeciwników, jak będzie negocjował i co uda mu się "ugrać"? To jest film o kulisach działania wielkiej machiny amerykańskiego futbolu - tam faktycznie to jest jak religia, jak ... więcej

  2
  • Tak.

   FlashGordon_filmweb ocenił(a) film na

   Kapitalne ujęcia, wspaniałe oświetlenie. Nie wiem dlaczego krytykujecie ten film, nie dość że od strony technicznej jest elegancki to reszta też ciekawa.

   1
   • Dramat, sportowy? z Costnerem?

    czarna404

    Biorę w ciemno! :D

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.