PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505608}

Ostatni wjazd

Frozen
5,8 10 968
ocen
5,8 10 1 10968
Ostatni wjazd
powrót do forum filmu Ostatni wjazd

Podobne?

ocenił(a) film na 9

Ktoś niżej szukał podobnych filmów, ale jemu chodziło o lekkie horrory w plenerze.
Ja szukam czegoś ściślej podobnego do Frozen, tzn. grupa ludzi zostaje uwięziona gdzieś przez błąd człowieka, warunki atmosferyczne, jakąś katastrofę (nie więzi ich żaden człowiek ani psychol !). Próbują się wydostać i przeważnie giną podczas tych prób.
Coś jak Ocean strachu.

Sighma

Może Cast Away? Też lubię takie filmy... mam nadzieję, że ktoś poda jakieś tytuły.

Sighma

1) Wind Chill (2007) "Chłopak podkochuje się w pewnej dziewczynie i dostrzega szansę by przebywać z nią przez sześć długich godzin. Dowiedział się, że chce ona wyjechać na plażę, aby spędzić tam święta. Wiesza on na tablicy ogłoszeń informacje, że jedzie w tamtą stronę i ma wolne miejsce. Dziewczyna jest tym zainteresowana i korzysta z pomocy kolegi, ale w drodze na miejsce dzieje się coś nie po ich myśli..."

2) Black Water (2007) "Martwa rzeka" to oparty na faktach przerażający thriller przygodowy. Trójka przyjaciół - Grace, jej chłopak Adam i młodsza siostra Lee postanawia wybrać się na wycieczkę po bagnistej rzece północnej Australii. Jednak to co zapowiadało się jako wakacje ich życia przeradza się w prawdziwy koszmar. W najmniej oczekiwanym momencie zostają zaatakowani, a ich łódź wywraca się do góry dnem. Okazuje się, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony krokodyla ludożercy. Bohaterowie zostają uwięzieni pośrodku rzeki, gdzie muszą walczyć o przetrwanie."

3) A takze wspomniany wczesniej Alive - Dramat w Andach (1993) "Grupa rugbistów leci na mecz, jednak ich samolot rozbija się w górach. Są zdani tylko na siebie. Wkrótce zaczyna doskwierać im głód. Posuwają się do kanibalizmu."

ocenił(a) film na 9
Kalibrowy

Dwa pierwsze widziałam, Wind Chill bardzo mi się podobał, Martwa rzeka trochę mniej. A Alive właśnie zamierzam obejrzeć na dniach. :) Cast Away też widziałam.
Czekam na inne propozycje!

ocenił(a) film na 6
Sighma

Rafa
127 godzin
Zimne pieklo

ocenił(a) film na 9
magnificent_2

Oooo, dzięki :) Tylko 127 godzin widziałam

ocenił(a) film na 6
Sighma

Mrozny wiatr, Wladca much, Wszystko za zycie
jeszcze z takich nie wiazacych sie z natura Cube, Ultimatum, Winda

ocenił(a) film na 6
magnificent_2

a wzamian bym poprosila trilley-kryminaly z zagadką? (morderca, policja)
typu Seven, Kolekcjoner, Kolekcjoner Kości, Amnezja

ocenił(a) film na 9
magnificent_2

Obawiam się, że Ci nie pomogę, ponieważ nie jestem wielbicielką tego typu filmów. Zadaj pytanie tu:
http://www.filmweb.pl/forum/FILMY
Na pewno Ci pomogą.

ocenił(a) film na 8
Sighma

Canyon

ocenił(a) film na 9
HRA

dzieki :)

ocenił(a) film na 8
Sighma

Drobiazg
Teraz mi się przypomniało - "Zdobycz"

ocenił(a) film na 9
HRA

Ten widziałam.

Sighma

Jakiś czas temu oglądałem film bunkier, w sumie podobna tematyka i sam film także niczego sobie.http://www.filmweb.pl/film/Bunkier-2001-31038

ocenił(a) film na 9
kryzysm

Widziałam. Podobał mi się.

ocenił(a) film na 8
Sighma

Rogue

ocenił(a) film na 9
HRA

Widziałam. Super film

ocenił(a) film na 8
Sighma

Trudno Cię zaskoczyć

ocenił(a) film na 8
HRA

Sanctum

ocenił(a) film na 9
HRA

Widziałam.
Co do tego że trudno mnie zaskoczyć - "Canyonu" nie widziałam :]

ocenił(a) film na 9
Sighma

Widziałam z polecanych: Kanion, Alive oraz (chyba nie był wymieniony, a w podobnym stylu) Pogrzebany.
Kanion - super!
Alive - super!
Pogrzebany -tez super!
Dziękuję za podpowiedzi bo właśnie o takie filmy mi chodziło :)
Czekam na inne.

ocenił(a) film na 6
Sighma

Rafa ( w podobnie do Ocean Strachu).

ocenił(a) film na 9
magnificent_2

Tak, to już wyżej mi proponowałeś :) Mam i obejrzę na dniach.

ocenił(a) film na 6
Sighma

racja :D a znasz jeszcze jakies oprocz tych ktore tu sa?

ocenił(a) film na 8
magnificent_2

a może eden lake? inna tematyka ale walka o przetrwanie

ocenił(a) film na 9
marcinsss89

Widziałam. :) Nie o takie filmy mi chodzi.

ocenił(a) film na 8
Sighma

a jakie

ocenił(a) film na 9
marcinsss89

Wszystko wyjaśniłam w pierwszym poście. :)

ocenił(a) film na 8
Sighma

mało jest takich filmów, tylko 127 godzin rafa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones