PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299116}

Ostatnia sekta

The Last Sect
3,7 999
ocen
3,7 10 1 999
Ostatnia sekta
powrót do forum filmu Ostatnia sekta

I tu właśnie moje pytanie do osób które już oglądały... Czy warto nabyć, czy jest chociaż trochę ciekawy (przynajmniej na poziomie Domu Strachu ;)). Przyznam że zaciekawiły mnie Plot Keywords z IMDB - Lesbian Scene i Lesbian Vampire ;) Jak ktoś kupi to niech skrobnie krótką recenzję, tylko niech to będzie ktoś taki, co nie uważa każdego horroru za dno, 1/10 itp. tylko osoba znająca się na rzeczy i lubiąca filmy grozy (bo praktycznie w każdym da się dostrzec jakieś plusy, no prawie w każdym ;)

rostu0

ojć... wysłałem posta nie ze swojego konta... nie ma to jak komputer brata ;)

ocenił(a) film na 5
rostu0

słuchaj porównując ten film z poprzednimi wydanymi przez carismę w kinie grozy to ten film jest o wiele lepszy od poprzednich zaczynając od domu strachu; a teraz ogólna moja ogólna ocena: film da się obejrzeć, ale nie trzyma w napięciu, nie można też mówić żeby w tym filmie była jakaś akcja, jednak są pewne plusy: główna aktorka, sceny z wampirzycami, chociaż nie ma tam wiele erotyki, jesli myślisz że sobie na coś popatrzysz to się zawiedziesz, heh. Nie wiem co tam jeszcze mógłbym wymienić, reszta pozostawia wiele do życzenia, czy jest sens go kupować?? hm... to już twój wybór, w sumie 12 zł to nie majątek, ale film też nie należy do tych najgorszych, moja ocena ogólna: 4,5 ostatecznie 5/10, czy kupić to już sam musisz zadecydować :)

blade_16

A co za miesiąc?? Jest w broszurze jakaś informacja??

ocenił(a) film na 5
Pemol

a za miesiąc ma być HIPNOS :)....................................................

blade_16

Dzięki za informacje, ale jeszcze nie wiem czy kupie :P

A ten HIPNOS to kolejny thriller a nie horror. Zauważyłem że Carisma w Kinie Grozy daje ostatnio same thrillery (bo horrorami tych filmów nie sposób nazwać) a w Kinie Grozy Extra same filmy stawiające na brutalność. A ja najchętniej obejżałbym sobie coś strasznego, coś co mnie przestraszy :). Ehhh gdzie się podziały te czasy gdy dawali takie rewelacyjne filmy jak Droga bez Powrotu, Inni, Przepowiednia, Smakosz 2, Lęk czy arcydzieło Blair Witch Project?...

:/

ocenił(a) film na 5
Witcher

stary widzę że podobają ci się te same filmy co mi :)
co do tego co teraz dają to masz rację, totalne zeszli z poziomu :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones