Last Holiday

1 godz. 52 min.
7,0 15 260
ocen
7,0 10 15260
3 033
chce zobaczyć
{"type":"film","id":159062,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Last+Holiday-2006-159062/tv","text":"W TV"}]}

Ciesz się życiem... jest później niż myślisz! Oto mądrość, jaką kieruje się nieśmiała sprzedawczyni z Nowego Orleanu Georgia Byrd (nominowana do Oscara® Queen Latifah) wierząc, że pozostał jej najwyżej miesiąc życia. Jej życie wymaga poważnego liftingu, zatem Georgia wyrusza na wymarzone wakacje, które zamierza przeżyć, jakby nigdy nie miało być jutra! Śmiej się do łez, obserwując, jak totalnie odmieniona Georgia, oszałamiając wszystkich, podbija renomowany europejski kurort!

LL Cool J wciela się w role absztyfikanta, który na pewno nie pozwoli Georgii uwolnić się z tego snu. W pozostałych rolach w tej niezwykłej komedii, która nie pozostawi nikogo obojętnym występują: Timothy Hutton, Gerard Depardieu, Alicia Witt oraz Giancarlo Esposito.

opis dystrybutora dvd

Carpe diem! Taką zasadą kieruje się nieśmiała sprzedawczyni z Nowego Orleanu, Georgia Byrd, gdy dowiaduje się, że został jej najwyżej miesiąc życia. Nie czekając długo postanawia spełnić swoje marzenia, na które dotąd nie miała odwagi. Całkowicie odmieniona podbija jedną z europejskich stolic. Poznaje kongresmena, senatora i wpływowego magnata. Bierze udział w wystawnych balach i kolacjach. Jej energia udziela się poważnym gościom kurortu.

Klinar
opis użytkownika