PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 259
ocen
6,4 10 1 116259
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Dlaczego oni nie zginęli? W każdym filmie wszyscy giną, a oni nie... i chociaż żadna ze mnie
sadystka, to tej dwójki bohaterów nie lubię najbardziej ze wszystkich serii. Wiem, że podobno jest
informacja w gazecie w trzeciej części, że zginęli, ale przejrzałam dokładnie film i nie widziałam.

ocenił(a) film na 3
cumartesi

Dobijasz mnie. Najpierw mówili ze śmierć zostawi ich w spokoju jak ona prawie się zabije a potem oni giną? What the what? A czemu nie zgineli nawet nie próbuj zrozumieć bo to nie ma krzty sensu. Ze niby klątwe mozezdjąć przeżyta próba utonięcia. I zgadzam się oboje powinni zginąć

czuczul

No właśnie nie rozumiem - ale to logiczne, że giną, bo giną w końcu wszyscy bohaterowie. Ok, w końcu Alexa też nie uśmiercili w pierwszej części, ale przynajmniej w drugiej o tym wspomnieli. W trzeciej części też w końcu znalazłam wzmiankę, że zginęli pięć lat później - jest w alternatywnym zakończeniu. Ale dlaczego nie ma o tym ani słowa w całym filmie?

Jak dotrwasz do piątej części, to można się dowiedzieć jak pokonać śmierć.

ocenił(a) film na 3
cumartesi

Obawiam się że jednak nie dotrwam.

cumartesi

"Jak dotrwasz do piątej części, to można się dowiedzieć jak pokonać śmierć." (spojler) No chyba jednak nie, bo wszyscy z piątki i tak umierają. Pomijając czarnego, który miał powiedziane, że ten robotnik, którego popchnął i tak miał umrzeć lada dzień, to nie wyjaśnia to ani głównego bohatera, ani tym bardziej jego dziewczyny, która w ogóle nie miała śmierci wiszącej nad sobą. Zresztą, to co mówi koroner/pracownik kostnicy (zależy w której części) to wg mnie tylko dawanie złudnej nadziei tym, którzy przeżyli, chociaż i tak wie, że to nic nie da. W drugiej części powiedział, że nowe życie pozwala przeżyć, w piątek, że odebranie życia, czyli całkiem odwrotne scenariusze. Gość w końcu jest śmiercią, może zrobić wszystko. Po prostu bawi się tymi ludźmi, mówiąc im to, co chce, żeby zobaczyć, jak się zachowają.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

jedyna częśc którą lubię - bo bohaterowie prżeżyli własnie dlatego to lubię, jedyne co mnie z niechęłciło to to że w 3 była gazeta i się wkurzyłem bo myślałem że istnieje część w której prżeżyli

ocenił(a) film na 3
cumartesi

czm nie lubisz tej dwójki bohaterów (akurat ja najbardziej z całej serii lubie Clear, ale ta dwójka nie była taka zła).

arieljarosz

Uczciwie, nie pamietam, bo ogladalam wieki temu. Ale ona byla strasznie mdla... z calej serii najbardziej lubilam Alexa i dziewczyne z trzeciej czesci. Dwojke wspominam tak sobie.

ocenił(a) film na 3
cumartesi

A widziałaś wszystkie części?

ocenił(a) film na 3
arieljarosz

Bo jak dla mnie to 4 jest najgorsza

arieljarosz

Bo czworka byla faktycznie najgorsza, chociaz dwojki tez jakos specjalnie nie lubie :) W czworce widowiskowa byla tylko smierc tej matki. O i rasista tez byl niezly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones