PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 257
ocen
6,4 10 1 116257
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

jak zgineli główni bohaterowie ?? na koncu jest scena z grillem i tyle

ocenił(a) film na 6
AASIA21

http://finaldestination.wikia.com/wiki/Kimberly_Corman

ocenił(a) film na 8
Iraheta

W tym sęk , że kur** nie zginęli !! ;/

ocenił(a) film na 10
kalsek13

W tym sęk, że nie było pokazane jak zginęli tak jak w przypadku Alexa z pierwszej części.

Iraheta

przetłumaczysz/?

ocenił(a) film na 6
AASIA21

No właśnie mi też się nie wydaje żeby oni zginęli... Skoro zrealizowali ten warunek że "tylko nowe życie może pokonać śmierć" to oznaczało że śmierć oszukali.

ocenił(a) film na 6
AASIA21

No przecież pół filmu dążyli do rozwiązania zagadki "jak oszukać śmierć?"... Po to wpadła tym samochodem do wody, po to ją ten policjant drugi raz ratował. Więc im się udało, przynajmniej tak było do sceny z grillem...

ocenił(a) film na 6
AASIA21

Tak czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się, czy link, który podałam jest niewidoczny.

Iraheta

haha nie każdy zna angielski, więcej wyrozumiałości proszę:D:D:D

AASIA21

przetłumacz strone na polski:))) albo obejrzyj dzis jest na zydowskiej stacji,pozdro

ocenił(a) film na 3
ostryrobcio

Która to żydowska stacja?

ocenił(a) film na 5
AASIA21

Bardzo dziękuję! Miałem zamiar obejrzeć ten film!
Za Spojlery powinni bany rozdawać. Już chyba 10 film mi spi*rdoliliście, pisaniem zakończeń w komentarzach.. A za przekleństwo będzie ban... Ale za Spoiler, to już nie!

maciekges

bo to takie chujki kinomaniaki:))

ocenił(a) film na 8
maciekges

jak widzisz że jest napisane "jak zgineli bohaterowie" to nie trudno się chyba domyślić że będzie spoiler.

ocenił(a) film na 4
AASIA21

pisz że spoilerujesz odrazu debilu tym pytaniem

Rockman92

Tyle lat minelo od premiery filmu a ty ze spoleruje, ja pierdziele

ocenił(a) film na 4
mania19

odpisałeś po ponad 5 latach, szacunek :)

Rockman92

A czy to wazne kiedy bylo to napisane? Nie dla mnie :) a po moim profilu ewidentnie widac, ze jestem dziewczyna ☺

ocenił(a) film na 4
mania19

No może i widać, szybko odpisywałem i nie spojrzałem nawet:) Także dziewczyno, uważam, że lepiej nie spoilerować nawet filmów nie-najnowszych, lepiej dać zawsze ostrzeżenie. No ale to już nieważne , było minęło.

Rockman92

Jak sie nie chce spoilerow to sie nie wchodzi na strone o filmie, na logike idac to wiadome, ze beda spoilery.

ocenił(a) film na 4
mania19

A jak chcę poczytać o filmie którego jeszcze nie oglądałem to gdzie mam wejść tak na logikę?

AASIA21

Nie pojmuję waszego rozumowania :/ Jeśli ktoś zadaje pytanie "jak zginęli główni bohaterowie" to chyba logiczne, że prawie na 100% można się spodziewać pod tym postem odpowiedzi na to właśnie pytanie. Skoro ktoś nie widział filmu to po kiego grzyba wchodzi w temat, który potencjalnie jest spoilerem. Po co chcecie się dowiedzieć jak zginęli główni bohaterowie? Chyba po to właśnie czytacie ten temat, prawda?
Za spoilery nie ma bana czy powinien być, nie wiem. Być może. Za to na pewno powinni dawać bany za bycie bezmózgiem i pyskowanie do innych w tej kwestii.

ocenił(a) film na 6
nati777_2

nati777_2 - nic dodać nic ująć

Iraheta

popieram

ocenił(a) film na 7
AASIA21

co do tej 2 to ich o ile dobrze pamiętam rębak do drewna wciągnął w gazecie pisało w chyba 3 części, a było tak że ciężarówka na sklep spadała i oni uciekli tylnym wyjściem i tam hale produkcyjne były i ona się jakoś wplątała i ją wciągać zaczęło i on ją chciał ratować ale sam też wpadł ;/ no szkoda ich

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

gdzie jest pokazane jak oni zginęli ? oglądałam 3 część ze 100 razy i nikt nie czyta żadnej gazety ani nie ma żadnej wzmianki na temat ludzi z 2 części.. Przepraszam, że pytam tak późno od powstania posta, no ale cały czas się nad tym zastanawiam. Zawsze każdego doganiała Śmierć i było to pokazane w jakiś tam sposób. Np. Policjant Burke przeczytał w internecie o Alexie. A tu nic. O co chodzi ?

ocenił(a) film na 7
kalsek13

tak pisze na final destiantion wikia, a dokladnie to nie kojarzę już jak to bylo ;p

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

ale nie rozumiem dlaczego nie było tego pokazanego w filmie -.-

użytkownik usunięty
kalsek13

W wydaniu DVD jest wybór detalu. Jeżeli naciskasz "tak" to pokazany zostaje fragment gdzie wiatr przetacza gazetę z artykułem o ich śmierci. Coś takiego przynajmniej pamiętam.

ocenił(a) film na 8

mam na dvd i nie mam takiego czegos -.-

użytkownik usunięty
kalsek13

Musi być. Wybierasz tragiczne przypadki we wszystkich opcjach Oszukać Przeznaczenie 3 i powodujesz aby główna bohaterka jej kolega i siostra wylądowali w metrze. Nim dojdzie do katastrofy w wizji jest zbliżenie na bezdomnego z gazetą. Pojawia się opcja detalu. "Tak" i przybliżony zostaje artykuł o śmierci pary z OP 2. Musi być.

ocenił(a) film na 8

jak juz w kazdej czesci kazdy ginal, to powinna byc pokazana ta gazeta w kinowej wersji i na kazdym innym portalu tez ;p

użytkownik usunięty
kalsek13

Oto scena z gazetą:
http://www.youtube.com/watch?hl=en&v=2L6UEbEeHUo&gl=US

ocenił(a) film na 8

dziekuje ;p powinna byc tylko taka wersja ;p

użytkownik usunięty
kalsek13

Możliwy spojler. Ten pomysł z wyborem nie jest fajny. Wg mnie powinni wszyscy ginąć, powinien być ciągły film bez ingerencji widza. I ta alternatywna śmierć. Cieszę się że jak pierwszy raz oglądałem OP3 to dziewczyny spłonęły w solarium (a nie zostały porażone prądem) Erin pchnięta na gwoździe została przez worek z powietrzem a nie gołębie i że Frank zginął a nie został ocalony. Akurat to była porządna wersja na kanale TVN...

Link nie dziala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones