PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3598}

Oto jest głowa zdrajcy

A Man for All Seasons
7,7 5 263
oceny
7,7 10 1 5263
8,0 10
ocen krytyków
Oto jest głowa zdrajcy
powrót do forum filmu Oto jest głowa zdrajcy

V. Redgrave jako Anna Boleyn

użytkownik usunięty

Vanessa Redgrave to jedna z odtwórczyń roli Anny Boleyn. Jeżeli chcecie poczytać o innych aktorkach, które grały drugą żonę Henryka VIII, zapraszam: http://www.recenzentka.eu/artykuly/anna-boleyn-film-aktorki/ Będzie mi bardzo miło z Wami podyskutować (proszę o komentarze na podanej stronie!).

ocenił(a) film na 10

Z przykrością muszę przyznać, że trudno dyskutować z kimś kto szmirom filmowym daje po 10 punktów... zwłaszcza o takim arcydziele jak "oto jest głowa zdrajcy" (czyli w dosłownym tłumaczeniu tytułu oryginału: "człowiek na każdą epokę").

użytkownik usunięty
kyle_reese

Cóż, to już twoja sprawa. Ja proponowałam dyskusję merytoryczną, a nie jakieś dziwne wycieczki bez argumentów.

użytkownik usunięty
kyle_reese

A swoją drogą to dosyć smutne i dziwne, że ktoś, kto tak świetnie potrafi oceniać zdolności do dyskusji innych filmwebowiczów, kreację Elizabeth Taylor w "Kotce na gorącym blaszanym dachu" zamyka w jej fizyczności. No ale tutaj miało być o Vanessie Redgravem, więc nie będę kontynuować,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones