Pętla

2020 2 godz.
3,8 3 886
ocen
3,8 10 1 3886
2 115
chce zobaczyć
1,8 6
ocen krytyków
{"rate":1.83333,"count":6}
powrót do forum filmu Pętla
  • Zwracam się z uprzejmym apelem do narodu Polskiego. Zbojkotujcie w końcu filmy tego gościa. Ta "twórczość" przemyca do głów oglądających tak potężną dawkę głupoty, że pora w końcu powiedzieć basta. Weźcie do ręki jakąś książkę, pójdźcie z chłopakiem/dziewczyną na lody, nie wiem, kupcie sobie nawet pół litra żołądkowej - każda inwestycja będzie lepsza, niż nabicie mu kabzy za kolejny szajs. Vegeta tylko w warzywniaku, bojkot wersji kinowej!

• Prawdziwy_Rychu Trzeba by przekonać jakieś półtora miliona jego wiernych fanów

• Prawdziwy_Rychu Takie nawoływanie nie ma sensu. Należy raczej opisywać film zgodnie ze swoim odbiorem lub spuścić zasłonę milczenia. Przede wsxystkim ośmieszać i pokazywać słabość filmową tego rodzaju shitu. Dla mnie osobiście Vega robi obrzydliwą robotę, niestety znajduje klientelę, co to za typy? Wystarczy zobaczyć co cieszy się zainteresowaniem w internecie i wszystko jasne. Żyjemy w otoczeniu kompletnych debili.

• ajron1960 Po prostu ludzie lubią najprostszą rozrywkę . Najlepiej przemocą posypaną lukrem z sexu

• ajron1960 Az wkoncu zalozylem sobie konto na filmwebie tylko po to zeby podpisac sie pod Twoim komentarzem obiema rekami. Dokladnie tak jest! Czasem przeraza mnie to co widze na ulicach i w bezposrednim otoczeniu...

• Prawdziwy_Rychu Nie widziałem i nie obejrze żadnego gniota tego pyszałka. Wystarczył mi wywiad z tym osobnikiem żeby stwierdzić , że to chory psychicznie człowiek więc co on takiego mógłby pokazać ludziom .. na pewno nic wartościowego. Te wypociny należy oddzielić grubą kreską od Sztuki.. bo nie ma to z nią nic wspólnego.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• amigancik tak powiążmy lgbt z tym kto jakim jeździ autem, jaki kupuje sok i czy kupuje w 4f czy adidasie.... Vega robił świetne filmy - ale teraz wystarczy włączyć polski "rap" i posłuchać jakie gnioty. Vega robi to po najmniejszej lini oporu nawet nie wiem czy on na planie się pojawia czy to robi zdalnie...

• mrTomato Krzemienieckiemu talentu nie można odmówić. Zrobił genialnego pierwszego "PitBulla" z 2005 roku, a potem serial. Owszem miał wpadki z komediami, ale jak brał się za sensacje, to wychodziło z tego dobre kino np. serial "Instynkt", a nawet jeden sezon plastikowych "Kryminalnych", który reżyserował, był najbardziej wciągającym sezonem. Potem przyszły "Służby Specjalne" - też świetny film - i postać chamowatego Mariana Bońki granego przez Janusza Chabiora, gdzie owa jego chamowatość wywoływała salwy śmiechu w salach kinowych. Krzemieniecki się zbystrzył, że właśnie coś takiego najlepiej się sprzedaje i zaczął to robić taśmowo.

• hbk06_qbas powiem tak, nie opłaca się być artystą dlatego wybiera ścieżkę biznesmena, nietworzenia a produkowania...

• hbk06_qbas Zgadzam się dla mnie film jest bardzo dobry nie przeciętny bardziej między fajny a przeciętny scen przemocy trochę dużo za dużo ale to norma tak samo z seksem też jest dużo ale to Vega on przynajmniej pokazuje że można ze wszystkiego zrobić absurdalny film który przeciągnie do kin ja byłem w Niemczech i powiem że ten film jest taki 5,5/10 nie jest zły

• robbob ocenił(a) ten film na: 1

amigancik Bóg Ojciec, lgbtqzhc, przesłanie, objawienie.... Ja wysiadam:)

• Prawdziwy_Rychu Dobre albo najlepiej jak facet zrobi sniadania do lozka i wrecxy bukiet kwiatów:-)

• RipRoy ocenił(a) ten film na: 6

Prawdziwy_Rychu Najpierw myślę, że filmy Szumowskiej należy zbojkotować, kilku innych nędznych polskich reżyserów, polskie komedie romantyczne, a dopiero później jest Patryk. Vega jest słaby, ale na tle reszty polskiego kina, to wypada naprawdę dobrze.

• Prawdziwy_Rychu Niestety afera podkarpacka to nie głupota. To fakt. Wystarczy trochę o tym poczytać i głos się na głowie jeży, gdy człowiek zda sobie sprawę, jaki wpływ na polskich polityków mają choćby gangsterzy z Ukrainy. Wtedy można się zastanowić, kto tak naprawdę Polską rządzi. Vega robi z tego papkę, a ogłupione społeczeństwo zamiast interesować się tego typu aferami i nie głosować na ludzi w nie uwikłanych, podnieca się flagami LGBT. Z tego mógłby wyjść poważny film, bo i sprawa jest poważna i dotyczy m.in. kwestii bezpieczeństwa narodowego. Inna kwestia, czy reżysera, który by zrobił z tego poważny film, gangsterzy by nie odstrzelili. Dlatego Vega może być spokojny, bo z poważnej sprawy robi głupawkę.

• Metalen ocenił(a) ten film na: 9

ladywhitesnake dokłądnie. w punkt. afera jak najbardziej poważna - jednak jak tu wyżej napisano, najlepiej iść na lody kupić coś w galerii i mieć ogólnie na wszystko wyj***
    Vegę cenię i cenić będę bo pokazał tym Elytom i snobom, że w Polsce można robić kino sensacyjne na którym człowiek nie usypia dodatkowo opierając się w większości na faktach.

• Prawdziwy_Rychu Proponuje zorganizować maraton filmów na stadionie narodowym, upchnąć w nim jak najwięcej fanów a później wiecie co :)

• bezidei o bezidei ma problem z tym, ze grupa ludzi ma odmienny gust i sugeruje mord, piekne, kto jest gorszy ludzie co po prostu maja swoj gust czy zj3b sugerujący mord?

vasil_zajcev oczywiście takiego gościa nie zbanowano ani nie zmoderowano a wyżej gość piszący o ideologii LGBT od razu dostał bana...

• Prawdziwy_Rychu xd bawia mnie takie wpisy, jak bomorosły dzieciaczki piszą na temat bojkotu, co tylko świadczy, ze nie znają kina i nie wiedzą jak to jest, a potem pyk.. 180 tys widzów na otwarcie, zajmijcie się pracą w biedronce, bo nie wiecie czego ludzie chcą.

• vasil_zajcev Mnie za to bawią wpisy dzbanów, którzy twierdzą, że znają kino, po obejrzeniu filmów Patryka Vegi. Ludzie chcą? Chcą tego gamonie, którzy mają problem z podpisaniem się, nie przeczytali w życiu ani jednej książki, a czas wolny spędzają na galach KSW i piciu czystej pod przeterminowaną kiełbasę na grillu otoczonym parawanem. Piosenki o Was już napisali :)

Prawdziwy_Rychu i kto tu jest dzbanem...

• Prawdziwy_Rychu Tak to już jest... Jedni lubią obiad w restauracji, inni kebab i frytki w przydworcowej budzie. Jedni idą na koncert czy do opery, podczas gdy inni biegają z głośnikiem po ulicy i disco polo w tle. Popyt na tandetę (nie tylko w kinie) zawsze był, jest i będzie. Głównie dlatego, że nie wymaga ona wysiłku, również tego intelektualnego. Dla ludzi nieskalanych myślą produkty vegańsko-botoksopochodne są więc idealnym rozwiązaniem i nierzadko jedyną okazją, by poznać prawdziwe kino... nie tylko z zewnątrz, ale i od środka :)

• vasil_zajcev Ja mam 20 lat i dużo polskich filmów widziałem i te złe i te dobre obecnie polskie kino zalicza swego rodzaju paraliż bo raz wychodzi chujoza a raz strawne dzieło a raz mega hit więc polacy robią w miarę ok filmy w Indiach Albo Bangladeszu to robią kilkaset lub kilkatysiecy rocznie a my kilkanaście filmów więc gdzie nam do indii w kwestii filmów Vega jak zrobi Film to Wszyscy łeeee gówno łeeee chujnia a ja uważam że 2 filmy były do dupy Botoks i Kobity mafii 2 reszta między 4/10 a 10/10 serio i żeby mi ktoś nie pisał że się nie znam znam się nie jestem krytykiem ale lubię takie kino

• Prawdziwy_Rychu Naprawdę, widzę, że część polskiego społeczeństwa chyba się relaksuje na tego typu filmach. Niemyslenie i niechęć do jakiejkolwiek twórczej analizy jest jakąś formą relaksu!

wiolass a może są zmęczeni pracą w korporacji, którą Ty kierujesz otoczony plecami wujka czy stryjka?

• Metalen Korporacja tak, ale otoczony maszynami własnoręcznie obsługiwanymi. Jednak nigdy tak nie zmęczony, żeby iść do kina po to aby pooglądać polskie błoto i bełkot którego mi wystarczy na codzień

• wiolass Jest wielu innych ciekawych polskich twórców, którzy mają duuużo więcej do zaoferowania widzom...

• Prawdziwy_Rychu Mietczyński Mieciu będzie miał co recenzować