PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848826}
3,3 29 617
ocen
3,3 10 1 29617
2,1 16
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Film jest chory,obrzydliwy,drastyczne sceny,ogólnie przesadzony,oczywiscie nie zabrakło żałosnych scen seksu bez tego u Vegi to jak zupa bez soli,patologia i jeszcze raz patologia dla cebulaków i karynek,żałuje seansu,stracony czas

Natalia_Biala_46

Po tylu jego filmach jeszcze się nie nauczyłaś że te filmy to porażka? A idąc do kina zasiliłaś jego budżet na kolejny wybitny film :)

macrox

Dokładnie

Natalia_Biala_46

Po jakiego grzyba lazłaś do kina wiedząc o czym jest a potem plakac, żałosne to jak cholera :D

ocenił(a) film na 3
P_r_e_d_a_t_o_r

Mozna obejrzec w necie i byc rownie zawiedzonym co idac do kina

ocenił(a) film na 3
Natalia_Biala_46

ale wiedziałaś, że to film o burdelach? XD

ocenił(a) film na 5
Natalia_Biala_46

Vega robi filmy w swoim stylu (chyba chce
jak Tarrantino :D).. - problem tylko w tym, że filmy Vegi zaczynają już nudzić, a w niektórych momentach irytować...bo wszystko jest oklepane do bólu...

Szkoda, że reżyser nie rozumie, że to co na początku było faktycznie fajne i charakterystyczne dla jego filmów oraz bylo kojarzone z jego stylem, czyms innowacyjnym, oryginalnym (typu glupie teksty i żarty / na przemian z hardcorową przemocą) w kolejnych filmach niekoniecznie pasowaly do filmu np. tworzac wrecz groteske (moze o to wlasnie chodziło rezyserowi - nie wiem)! Ok, to dobrze ze ma swoj styl, ale musi pamietać, ze widz jednak oczekuje czegos nowego, czegos co go zaskoczy w nowym filmie...a pan Vega jakby na siłe brnie w ten styl "toćka w toćke" (+ Ci sami aktorzy - bardzo obiektywnie dobrzy, ale nie pasujący do ról -np. Królikowski) przez co kolejne filmy stają się coraz bardziej przewidywalne a nawet żałosne... i na plus musze tu powiedziec ze pozytywnie zaskoczyly mnie akurat ostatnie sceny filmu. Wiec plusik za to! :)

CichyWaW

Dokładnie . Gnioty Krzemienieckiego nie mają nic wspólnego z kultura i sztuką.
Patologiczne wyziewy dla sebów i karyn.

scricxovan

To Sebixy i Karyny nie oglądają "Przełamując fale" Larsa Vin Triera ? :-) ;-)

Chlor_3

Jak o falach, to najlepszy jest "Titanic" z de Niro.

Natalia_Biala_46

Sex i przemoc zawsze bedą się dobrze sprzedawać taka jest prawda

ocenił(a) film na 1
michalmakula

Wątpie,Bad Boy okazał sie największa klapą ze wszystkich jego dotychczas filmów nawet Zenek miał wieksza oglądalność,wiec jestem ciekawa jak bedize z pętlą,w moim miescie furory nie było jeśli chodzi o rezerwacje w kinie

Grazka_Sweet

Już "Kobiety Mafii 2" nie miały dobrych wyników, a przynajmniej nie takie jak poprzednie jego filmy. Gość chyba dobił się "Polityką", gdzie właśnie po spadkowej tendencji przy "Kobietach Mafii 2" zaczął medialny szum robić wokół "Polityki", te szumne zapowiedzi co on to nie pokaże, te filmiki gdzie odgrażał się Morawieckiemu i Kaczyńskiemu, a wyszła z tego siara na maksa. Jednak bardzo dużo ludzi się nabrało i tłumnie ruszyli do kin, a gdy zobaczyli jak grubo zostali nabici w butelkę, to większość zaczęła bojkotować Vegę i stąd pewnie Bad Boy okazał się faktycznie największą klapą z jego filmów.

Grazka_Sweet

Pętla już w pierwszy weekend miała wieksza oglądalność niż Bad Boy. Vega pobił Teneta.

ocenił(a) film na 4
michalmakula

dokładnie tak, ludzie na to pójdą

Natalia_Biala_46

No własnie PO CO DEBILE CHODZICIE NA FILMY KTÓRYCH NIE ROZUMIECIE?Ktore wam nie odpowiadają? Nie lubię horrorów nie oglądam ....albo obejrzeć dam ocenę jeden ...IMBECYLE!@!!!

lupus198116

Nie chodzi o gatunek ani fabule tylko o WYKONANIE,co tu rozumiec jak poziom jego filmow to dno.

ocenił(a) film na 10
aronn

A dokładnie co w wykonaniu było złe?? Powiedz dokładnie? Kamera, aktorstwo (kogo), muzyka, temat, prowadzenie postaci? Co dokładnie było dnem? Siusiaka nie pokazali czy za dużo sie klepali po tyłkach?

procesk

Nie ogladalem,nie znizam sie do poziomu ogladania jego filmow,nie wiem jak mozna jak to dno totalne,co trzec miec w glowie,chyba sieczke a ty dales jeszcze 10(sic):D

ocenił(a) film na 10
aronn

Bo mi się podobał, kamera, rozwój bohatera od narodzin, temat prawdziwy bo na faktach, a że dużo seksu no cóż takie życie.

aronn

no właśnie: "wykonanie dno więc nie oglądałem"
niestety pełno tu tego typu "ekszpertów" wypowiadających się autorytatywnie

tisoc

Tisoc tak z ciekawości, to w Twoim avatarze jest Łomnicki czy Maklakiewicz?

snake_plissken84

Maklakiewicz.

ocenił(a) film na 1
aronn

Bo to jego poziom

ocenił(a) film na 9
Natalia_Biala_46

Film jest oparty na faktach , pokazane to co w zyciu , wiec co ma piernik do wiatraka, mafia jest , burdele sa , bokser ktory byl szefem mafii byl, zabil sie lub go zabili . Wiec skad pomysl ze ci ludzie w zyciu zachowuja sie inaczej ????

ocenił(a) film na 1
Odette_Ode

Patryk, nie denerwuj się tak :)

ocenił(a) film na 10
Odette_Ode

Dokładnie to jest życie.

ocenił(a) film na 10
Natalia_Biala_46

Chcesz powiedzieć że można opowiedzieć tą historie bez sexu i że wtedy była by bardziej autentyczna?

Natalia_Biala_46

Przecież to film o świecie przestępczości i polityki, dwóch światów, śmierdzących i mrocznych, wzajemnie się przenikających, czego się spodziewałaś - grzybobrania?

ocenił(a) film na 8
jan_niezbedny0

Bardzo dobrze! 3/4 ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ten film, to żadna iluzja, tylko w delikatny sposób opowiedziana rzeczywistość! Aby to zrozumieć, wystarczy wysłuchać, łatwo dostępne na znanym portalu, zeznania wysoko postawionego funkcjonariusza CBA przed komisją sejmową! Włos się jerzy!

BNadobny

Vega zazwyczaj zbiera te swoje filmy z faktów, dlatego nie wiem, czego się ludzie tak pultają, fakt, że raz mu to wychodzi lepiej, raz gorzej - ale to już inna sprawa.
Trochę to zalatuje zorganizowaną nagonką na gościa, osobiście już wolę to, co on robi, od koszmarnie mdłego kina historyczno "patriotycznego", o beznadziejnych "komediach" nie wspominając.

ocenił(a) film na 1
Natalia_Biala_46

ja nie wierzę że to ten sam koleś który zrobił pierwszy sezon Pitbulla.

ocenił(a) film na 5
Natalia_Biala_46

A co dokładnie było obrzydliwego? Kał jedli czy co?

ocenił(a) film na 6
Natalia_Biala_46

a co ty myslałes że idziesz na "Wielkie piękno"
Paolo Sorrentino ? ktos cie oszukał

ocenił(a) film na 9
Natalia_Biala_46

Świetny film jak dla mnie

Tadex

Napij się Harnasia i idz na Zenka...

ocenił(a) film na 1
J_C_WELLS

To jest raczej poziom widzów TVNu, a nie fanów Zenka. Fanowie Zenka są raczej konserwatystami, z filmami Vegi im nie po drodze.

ocenił(a) film na 4
Natalia_Biala_46

Idź do kosciola

ocenił(a) film na 1
Natalia_Biala_46

Vega robi tysięczny film o tym samym. Tymczasem oburzony forumowicz oburzył się, że tym razem to Vega przegiął pałę! :D Bo te 999x wcześniej, to było spoko! :D

ocenił(a) film na 3
Natalia_Biala_46

Film na motywach afery podkarpackiej więc nie narzekać, dlatego teraz naród polski jest sługą ukrainy.

Natalia_Biala_46

E tam, najlepsza scena jak żonce sikikony wypadly. Ja sie usmialam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones