PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813810}

Płaskoziemcy

Behind the Curve
6,1 4 019
ocen
6,1 10 1 4019
6,8 8
ocen krytyków
Płaskoziemcy
powrót do forum filmu Płaskoziemcy

Mamy jakiegoś debilnego płaskoziemca

ocenił(a) film na 1
GamoraRuss

Czy księżyc znajduje się w atmosferze ziemskiej ? Pytanie bardzo poważne.

GamoraRuss

Jak widać mamy :D

ocenił(a) film na 1
WinterChildren

Dziecko zimy masz coś do powiedzenia ?

octstuff23

Tak. Księżyc znajduje się na orbicie okołoziemskiej trzymany w ryzach za pomocą grawitacji.

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Tzn pierwsza czesc Twojej wypowiedzi by sie zgadzala ze Ksiezyc jest w atmosferze ziemskiej a nawet w samym jej srodku...tak przynajmniej twierdzi Europejska Agencja Kosmiczna czyli kardynal religii Globu...

octstuff23

wybacz, zanim zacznę dalej coś pisać... jesteś za płaską czy za kulistą ziemią?

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Mój avatar na filmwebie jest okrągły to by oznaczało że ???!! Powiedzmy że jestem sceptycznie nastawiony do teorii Globu i jestem osobą wierzącą, tylko że w Boga, w nauce poszukuję dowodów.

octstuff23

grejt :D zrób zatem risercz na jutube :)
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

I ze niby to jest Tfuj rispond...znam bardziej Crazy Ivanow Ty raczej jestes pospolity.

octstuff23

Ku*wa. Mam nadzieje, że ten avatar to fake i tak naprawdę
nie masz dziecka, a jeśli nie to nie krzywdź jej wpajając jej od młodości takie bzdury, że ziemia jest płaska...

ocenił(a) film na 1
NeFreX

Za to Spider Man jest prawdziwy i napewno te ziemniaki na Marsie to tez prawda naukowa. Zatrzymaj swoje komentarze dla swoich potomnych idioto i skoncz komentowac na temat kogos dzieci. Zaloze sie ze jestes najbardziej tolerancyjnym/a hipokryta na tej plaskiej powierzchni ktory toleruje wszelkiego rodzaju innosci tylko nie te ktore nie pasuja do Twojego pieknego obrazka i tej Twojej nieskazitelnej rzeczywistosci. Wara.

octstuff23

Już ścisnęło pośladeczki? :D
Już ślinka na krawędzi usteczek się pojawiła? :D
Hahahahahahaha :D

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Ozesz tosz to elokfentny Ivan jest...jednak nie taki pospolity i o scisnietych posladkach mozna pogaworzyc, no no. Swiatowy Ivan.

octstuff23

Powiem tak :) w jakikolwiek sposób nie odbił byś teraz piłeczki nie będziesz w żaden sposób oryginalny a li tylko będziesz nieudolnie naśladował mnie :) Szkoda na Ciebie czasu :)

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Powiem tak. Tam gdzie Ty jestes ja juz dawno bylem to co Ty myslisz ze odkryles zostalo odkryte juz dawno i to przez wielu, dlatego jestes tylko marnym powielaczem ktorego najbardziej oryginalnym zagraniem jest wstawianie usmieszkow lub tekstow typu haha by podbudowac swoje nic nie warte i nie smieszne wypowiedzi. Jestes tylko malym kundlem, ktory boi sie wyjsc ze swojej troszke wiekszej budy i zaczac jakas normalna, powazna rozmowe bo wiesz ze zostaniesz zjedzony na sniadanie i to bez wiekszego wysilku ze strony Twojego oponenta a tak naprawde nauczyciela. How about that boy ?

octstuff23

Podaj mi jakiś dowód na płaskość ziemi, który nie może zostać obalony :) lub wytłumaczony za pomocą kulistej ziemi :)

octstuff23

Małym kundlem :D widzę, ze masz mocno ściśnięte poślady :D

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

W tych czasach mocno scisniete poslady sa wskazane. Napewno wiesz co sie stanie jak je poluzujesz.

1. Chicago widziane z odleglosci 55 mil o kazdej porze dnia i roku calkowicie obala teorie globu ktora jest nam przedstawiona.

2. To jak wyznawcy religii globu reaguja na wiadomosc o tym ze ziemia moze byc plaska np. zaczynaja widziec krzywizne z samolotu choc jest to niemozliwe nawet jezeli wierza w to co im mowi dzisieksza nauka z plebanem Tysonem na czele.

3. To jak reaguja ateisci na wiadomosc o plaskiej ziemi i ze oznacza to istnienie Boga i ze "niestety" ale nie sa oni przypadkiem.

4. To ze kazda teoria potwierdzajaca glob jest w opozycji do naszych zmyslow jak to ze ziemia sie obraca i leci a my w zaden sposob nie jestesmy w stanie tego zauwazyc jak to ze jest krzywizna ale nikt jej nigdy nie widzial itd.

5. To jak bardzo plaska ziemia jest cenzurowana i jak wielka jest kampania probujaca osmieszyc owa teorie poprzez filmy jak ten, ktore ukazuja ludzi nie majacych nic wspolnego z prawdziwa teoria. W Polsce naprzyklad spotkania na ktorych sa prezentowane dowody na plaska ziemie odbywaja sie od wczesnych lat 2000 a badania i wyniki sa od dawien dawna a dokumenty dostepne sa od lat 90tych.
Osoby w tym filmie sa podstawionymi oplaconymi marionetkami ktorzy sa na "scenie" od 2014 roku. Film nie porusza najwazniejszego zagadnienia a mianowicie skad wywodzi sie caly ruch. Plaska ziemia wywodzi sie z Bibli i z ksiegi Genesis.

6. To ze nauka musi posilkowac sie takimi produkcjami jak ta albo marionetka jak Logan Paul mowi wiele.

7. To ze agencja kosmiczna oglosila ze ksiezyc znajduje sie w atmosforze ziemskiej i ze mieli informacje o tym od 10 lat, tylko zapomnieli sprawdzic, czegos jeszcze moze zapomnieli sprawdzic ?

8. To ze sfingowali lot na ksiezyc co jest dobitnie udowodnione w filme Funny Things Happend In The Way To The Moon.

9. To ze woda zawsze i wszedzie na ziemi jest na jednym poziomie i zaden eksperyment nigdy nie jest w stanie sprawic by byla "zakrzywiona"

10. Statki nigdy nie znikaja za horyzontem.

Teraz Ty daj mi jeden dowod na to ze powierzchnia po ktorej sie poruszam nie jest zawsze plaska i stacjonarna.

octstuff23

W sumie co by się stało z Twoim życiem gdybyś jednak przyjął, że słońce chowa się za horyzontem, a nie w magiczny sposób znika?
Przecież nie ma to zupełnie wpływu na Twoją wiarę w Boga, jeśli to on według Ciebie zainicjował początek wszystkiego, to nie jest istotne czy mieszkasz na płaskiej czy okrągłej ziemi.

Dla mnie natomiast jest istotne czy mieszkam w klatce zrobionej przez egoistycznego Boga z której ludzie nigdy nie uciekną, czy może jednak mój Bóg daje mi wolność i zachęca do eksploracji wspaniałego wszechświata który stworzył.

Religia nie ma nic wspólnego z nauką i historia pokazuję, że w momencie gdy ma ona zbyt duży wpływ na naukę, to nie dzieje się zbyt dobrze na świecie.

ocenił(a) film na 1
klon81

Nie wiem czemu cos mialoby znikac w magiczny sposob ? Tzn ze jak obserwujesz jadacy samochod i odjezdza zbyt daleko bys mogl wciaz na niego patrzec to jest to magia ?
Czy Ty zakladasz ze ja nigdy nie bylem po stronie okraglej ziemi ? Bylem. Klamstwa i oszustwa powtarzane przez nauke zaprowadzily mnie do plaskiej ziemi. Nie mam zadnego problemu z nauka ktora tlumaczy swiat natomiast nauka go nie tlumaczy, nauka kreuje nowy swiat a raczej kopiuje Boga. Tworzy nieskonczony, niezbadany kosmos, ktory byl od zawsze, od ktorego zaczelo sie wszystko i ktory jest kluczem do wszystkiego. Stycznosc z kosmosem maja tylko wybrani czytaj Freemasons i opowiadaja innym jak tam jest.
Hmm to chyba jest definicja Boga w pewnym sensie, a wierzacy musza UWIERZYC, no chyba ze myslisz ze polecisz tam gdzies osobiscie i to wszystko zobaczysz, no to zycze powodzenia.

Mowisz co zmieni prawda w moim zyciu ? Hmm ja nie bede tego Tobie tlumaczyl, jezeli Ty nie jestes w stanie sam tego zrozumiec samodzielnie.
Moj Bog stworzyl mnie bym mogl zyc teraz i pozniej, Twoj stworzyl Ciebie bys mogl zyc tylko teraz i dal ci kosmos, do ktorego nigdy nie dotrzesz, tez mi wolnosc.

Religia i nauka nie powinny isc razem ? Nie wiem. Ale powiedz mi czym innym jest teoria globu skoro Ty sam nie jestes w stanie jej sprawdzic ?

Biblia to jedno, moje zmysly to drugie. Jak cos sie porusza to jestes w stanie to zobaczyc lub poczuc lub uslyszec, jedno z 3 jest wymagane.
Prosze podaj mi jeden przyklad czegos co leci i nie jestes w stanie tego rozpoznac poprzez wzrok, czucie lub sluch.

octstuff23

Ptoka nie rozpoznom jak leci...
ślypia - nie wiym co to za ptok, znaczy niy leci
niy czuja - nie walnął we mie więc niy leci
niy czuja - nie wonio wiync niy leci
niy słysza go - znaczy niy leci

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

It's call brain damage.

octstuff23

łoł ju noł inglisz :D pogratulejszyn :D

octstuff23

Oczywiście, że samochód znika, ale jeśli z odległości 10km widzę w nocy malutki światła nawigacyjne samolotu, to chyba coś jest tutaj nie tak skoro to ogromne słońce nagle znika kompletnie w miejscu, które my globaliści nazywamy horyzontem.

Jak w modelu płaskiej ziemi słońce według Ciebie działa podczas naszej zimy?
Czy gdy przesuwa się bliżej tej rzekomej krawędzi i w Australii mają lato, to wtedy słońce mając większy promień zaczyna poruszać się szybciej?

Nie jestem w stanie sprawdzić wielu rzeczy, jeszcze więcej pewnie nie rozumiem, ale to nie znaczy, że będę kwestionował podstawy naszej cywilizacji.
Trudno przeciętnemu człowiekowi zrozumieć jak działa mózg, ale to nie znaczy, że w momencie gdy procesy zachodzące w nim odbiegają od normy powinniśmy się udać do egzorcysty, a nie neurologa.

Każdy z nas żyje tylko teraz, zarówno ja jak i Ty kiedyś umrzemy, jeśli mamy dzieci to pozostawimy jakąś cząstkę siebie na tym świecie i ta cząstka kiedyś tej wolności doświadczy w pełni.
To co jest po śmierci nie jest związane z naszą cielesna powłoką, więc moim zdaniem nie do końca nasz byt po oderwaniu od ciała i zmysłów można uznać za tożsamy z nami.

Czyli mam Ci podać przykład innego obiektu, który ma powierzchnie, masę i atmosferę taka jak mamy na ziemi?

ocenił(a) film na 1
klon81

Jezeli slonce jest mniejsze i blizej niz podaje to nauka a na to wyglada, bo jezeli prowadzisz obserwacje slonca np. skupienie promieni slonca w jednym miejscu nie powinno byc mozliwe jezeli jest ono tak daleko jak mowi nauka. Tak czy inaczej znikanie slonca jest mozliwe nawet przy plaskiej ziemi, bo ziemia nie jest idealnie plaska co oznacza ze znikanie za horyzontem jest mozliwe, jest na ten temat sporo opracowan.
Co do Boga to w jakiego Boga Ty wierzysz ? bo ja nie mam pojecia o jakim Bogu Ty mowisz a nawiazujac do Twojej poprzedniej wypowiedzi, to rozumiem ze juz byles wszedzie na tej naszej ziemi i nie pozostalo Tobie nic wiecej do zobaczenia, tylko kosmos.

Co do przykladu podaj cokolwiek, male, duze, jakiekolwiek, byle bylo latajace.

Ten teks o egzorcyscie jest przedni naprawde.
Nie slyszales nigdy o przypadkach gdy ludzie wychodzili z najgorszych chorob gdy lekarze, nie dawali im juz zadnych szans a potem nazywali to cudem ? To nie cud, to wiara. Nie wiara w samego siebie tylko w Boga i zaakceptowanie Jezusa jako zbawiciela, nie musisz sluchac tego co ja Tobie pisze, sam sprawdz. Ja znam takie przypadki osobiscie a jest ich ogromna ilosc.

octstuff23

Moim zdaniem nie jest możliwe całkowite znikanie tak jasnego obiektu w modelu płaskiej ziemi, ale rozumie, że gdy mówimy o wierze, to trudno jest podchodzić logicznie do pewnych racjonalnych spraw.
A co z tymi zmianami pór roku w modelu płaskiej ziemi, słońce porusza się szybciej gdy jest bliżej krawędzi?

Może być przykład z czymś pływającym?
Płynąc małą łódka po morzu odczuwasz prędkość, fale, i ogólnie czujesz, że się przemieszczasz, ale gdy na takim samym spokojnym morzu będziesz się poruszał w ogromnym statku pasażerskim, to siedząc w kabinie nie będziesz świadomy prędkości, ruchu fal i nie odczujesz przemieszczania się.
Rozumiesz przecież jednak, że taki statek nawet nie ma co porównywać do ziemi, a w próżni nie ma tak naprawdę nic co zakłócało by w jakikolwiek sposób przemieszczanie się naszej planety, więc trudno żeby nasze zmysły to odczuwały.
Możemy oczywiście pomówić o naszym słońcu i gwiazdach, ale takie doznania wzrokowe nie są dla Ciebie żadnym dowodem przecież.

Podobno były przypadki takich cudownych ozdrowień i ciesze się, że tym ludziom udało się przeżyć.
Częściej jednak słyszę o nieodpowiedzialnych rodzicach, którzy w wyniku swojej źle rozumianej wiary doprowadzają swoje dzieci do cierpienia lub śmierci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
octstuff23

To jaki kształt ma w końcu ta Twoja ziemia?
Jeśli wymyślisz coś co będzie jednocześnie działało z codziennymi wschodami i zachodami słońca, oraz porami roku na półkuli północnej i południowej ( przepraszam za terminologie kulistą, ale zupełnie nie wiem jak inaczej to powiedzieć) to taj znać.
Jeśli natomiast nie masz takiego modelu i nadal nie wierzysz, że ziemia ma kształt kulisty, to moim zdaniem jesteś zaślepione przez wiarę w coś zupełnie bezsensownego i trudno naprawdę mi doszukać się logiki w Twoim postępowaniu.

Przecież w Twoim pytaniu chodzi o to jak nasze zmysły odczuwają przemieszczanie się i dlatego w prosty i jasny sposób pokazałem Ci, że nasze zmysły nie zawsze będą rejestrowały ruch tak samo.
"tak ale już chyba będę widział że się przemieszczam jak wyglądnę przez okno, czy też nie ?"
Możesz spojrzeć też w niebo i zobaczysz, ze mimo wszystko coś tam się zmienia, wiec jak widać ziemia się też porusza.

W przyrodzie nawet każdy kolor i kształt ma określony powód, ale według Ciebie te wszystkie gwiazdy, planety i galaktyki to tylko taka tapeta żeby nam w nocy przyjemnie było.
Czy naprawdę uważasz, że Bóg stworzył to wszystko co widzimy na niebie tylko w takim celu?

Uczyli mnie w szkole, że tą siłą jest grawitacja, ale przecież Ciebie uczyli tego samego, więc chyba nie ma sensu mówić o oczywistych rzeczach.

Wystarczy wymienić świadków Jehowy, moim zdaniem są to ludzie pobożni i pewnie dobrzy, ale przez swoją wiarę, która zabrania transfuzji krwi doprowadzają do wielu tragedii.
Ostatnio słyszałem też o epidemii odry, która rozwija się teraz w NY głównie w środowisku nieszczepionych ortodoksyjnych żydów, więc trudno nie łączyć tutaj pewnych faktów.

"Podobno, no nie, nie podobno, tylko na pewno, nie bój się zaakceptować czegoś czego nie rozumiesz."
Też tego Ci życzę i szczerze pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 1
klon81

Dla mnie Ty jestes najdobitniejszym dowodem na to ze ziemia jest plaska bo aplikujesz wszystko co wiesz o globie do ziemi plaskiej i biadolisz ze nie dziala. Jestes najdobitniejszym przykladem ze ludzie WIERZACY w teorie globu nie potrafia wyjsc ze swojej klatki nawet na 5 minut. Moglbys z niej wyjsc i wrocic, ale masz tak zamkniety umysl ze nie jestes w stanie tego wykonac.
Swiadkowie Jehowy moze i nie wykonuja transfuzji ale tez nie morduja ludzi, nie zapijaja sie na smierc, nie biora narkotykow tak jak wyznawcy globu. Zanim zaczniesz komus wytykac cos powiedz czemu wyznawcy kosmosu, chleja tyle ze umieraja ? Przecierz to nie jest wskazane, przecierz to szkodzi . Zanim wytkniesz cos komus zobacz czy Twoi wspolbratancy nie sa winni tego samego, tylko pod troche inna postacia. Kazdy katolik jest tez wyznawca globu. Wierza w to co mowi Biblia i zaprzeczajaca jej nauka i co Ty na to ? Wiesz jak to sie nazywa ?
Grawitacja popycha ziemie i ja napedza ? Brawo. Poprostu brawo. Myslalem ze wedlug Ciebie tam jest proznia ? To jest to grawitacja prozniowa, rozumiem ? A przeciez pisales, ze poza ziemia, w tej prozni nie ma nic co by jej (ziemi) moglo "przeszkadzac", dlatego nie jestesmy w stanie w zaden sposob wyczuc jej ruchu naszymi zmyslami. To w co Ty tak naprawde wierzysz ? A ta sila jest wszedzie w tej prozni, czy tylko leci bezposrednio za ziemia by ja napedzic ? Poza tym to jakie zjawisko, co sprawia ze ta sila wogole tam jest, bo chyba nie twierdzisz ze poprostu tam jest, tak bez powody, nie wierze ze oswieceni Globalisci nie maja na to odpowiedzi.
Wymyslasz sobie odpowiedzi na pytania tak jak wymysliles swojego Boga, ktory to nie ma zadnego imienia, zadnej charaktetystyki i unikasz odpowiedzi w jakiego Boga wogole wierzysz.
Szkoda czasu, naprawde szkoda czasu, na rozmowe z kims kto zyje w klatce a klucze od niej ma w kieszeni.

octstuff23

Kurcze, ja tak miło Ciebie pozdrowiłem, a tu trochę nerwową atmosferę zastałem..

To prawda, aplikuje wszystko co działa naszej rzeczywistości czyli na globie i okazuje się, że nie działa to zupełnie w modelu płaskiej ziemi. Pozostaje mi po prostu uznać, że model płaskiej ziemi jest błędny albo zaakceptować fakt, że naszą rzeczywistością rządzi magia.

Czy to będzie ucieczka z klatki?
Obawiam się, że wręcz przeciwnie.

To czy ktoś jest alkoholikiem czy narkomanem zależy od jego indywidualnych przeżyć i skłonności do uzależnień, naprawdę
bądźmy poważni i nie popadajmy w takie skrajne generalizowanie. Przecież zarówno alkoholizm jak i narkomania nie są wzorcami zachowań społecznie pochwalanymi i akcentowanymi, a problem się pojawia wtedy gdy zachowania zagrażające naszemu życiu są pochwalane i akceptowane w danym środowisku, a nawet uznawane za są drogę do zbawienia.

Jaki jest sens stawiać Biblie w opozycji do nauki?
Przecież Biblia nie jest księgą naukową i nikt normalny nigdy nie twierdził że tak jest.
Po raz kolejny powtarzam Ci, że nauka z religia nie muszą się wykluczać i nic co nauka odkryje nie będzie mogło wpłynąć na ludzi naprawdę wierzących w swojego Boga.

Nie rozumiem zupełnie o co Ci chodzi z tą grawitacja i próżnią, ale Ty chyba też tego nie wiesz i po prostu strzelasz na oślep.

Pozdrawiam ponownie i mam nadzieje, że dzisiaj przeczytasz mój komentarz w lepszym humorze :)

klon81

to jest fanatyk i płasko-debil z zaciśniętymi pośladeczkami :D czego się spodziewałeś :D

octstuff23

01- Z jakiej wysokości, jakie są warunki, temperatura, wilgotność, kąt padania promieni słonecznych? Poproszę link do fotografii i artykuł z potwierdzonymi danymi.

02 - Z okien samolotu NIE widać krzywizny ziemi. Co absolutnie nie zaprzecza kulistości ziemi.

03 - Mogą reagować jak chcą. Wyśmiewają po prostu głupotę płaskoziemców.

04 - Nasze zmysły pracują prawidłowo. Poruszamy się z prędkością taką samą jak ziemia. Jak skoczysz do góry w pociągu to on ucieka spod twoich nóg? Nikt nigdy nie widział, bo widzi za mały jej wycinek, by nasze zmysły interpretowały to jako zakrzywienie.

05 - Cenzurowana? Macie dziesiątki pato-streamów na YT. Dziesiątki spotkań, jakieś wywiady. Wywiad z Dave Murphy beczka śmiechu. Książki 200 dowodów. Faktycznie jesteście uciszani. To nie jest kampania by ośmieszyć płaskoziemców. To już robicie sami. To jest kampania ludzi myślących, którzy w naturalny sposób chcą chronić siebie przed debilami.

06 - Nie znam kolesia. A co do filmu... łagodniej się was płasko-debile potraktować nie dało.

07 - jak byś zrozumiał artykuł, który tutaj przytoczyłeś, badacze odkryli, że cząsteczki atmosfery kulistej ziemi mogą sięgać orbity księżyca. Poszukaj zatem wiadomości jakie jest zagęszczenie tych cząsteczek w pobliżu księżyca. Robimy postępy, nasze detektory stają się coraz dokładniejsze. Teraz wiemy, że księżyca sięga atmosfera. No i w związku z tym ma to potwierdzić, że ziemia jest płaska? Haha, dobre. Co do terminu 10 lat. Wiesz, ze aby podać jakieś odkrycie musi ono zostać zweryfikowane? Potwierdzone przez innych? To właśnie są badania trwające latami.

08 - Pogromcy Mitów dobitnie potwierdzili, ze lądowanie miało miejsce...

09 - znowu jak wyżej. Widzisz za mały jej wycinek, żeby zauważyć krzywiznę. Zobacz co dzieje się z wodą w stanie nieważkości. Przyjmuje kształt... naturalnie przyjmuje kształt... no jaki?

10 - znikają, setki fotek na necie.

Chcesz dowodów?

Wahadło Foucaulta - nie jest stacjonarna

http://pintravels.info/sites/default/files/photos/2011/centrum-nauki-kopernik/wa hadlo-foucaulta.jpg

statek znikający za horyzontem - nie jest płaska

https://postprawdastop.files.wordpress.com/2017/04/plaski-statek-tsunami.jpg?w=7 20

dzień i noc, pory roku, wschody i zachody słońca - nie jest stacjonarna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
octstuff23

Ja... pier...

a co do punktu 6... widzę, ze wchodzimy w inne rejony YouTube :D

a co do punktu 9 :D na ziemi można osiągnąć chwilowy stan nieważkości :D zresztą :D stan nieważkości to nie jest stan, w którym pole grawitacyjne znika :D ono ZAWSZE tam jest :D

a co do punktu 10 :D przyganiał kocioł garnkowi :D twój risercz jak wygląda :D zrobiłeś na żywo chociaż jedno doświadczenie :D siedzisz całymi dniami na pato-streamach płaskoziemców i zaciskasz odbycik :D

Wahadło Foucaulta hahahaha :D odpowiednie wahadło może wahać się na tyle długo by przy jego pomocy dało się zaobserwować odpowiednie zjawiska :D nie trzeba go wprawiać w ruch :D

a co do statków znikających za horyzontem :D zajmuję się kamerami zawodowo :D wiem jak działa zoom :D

jesteś albo bardzo głupi, albo dobrym trolem :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
octstuff23

łumisz englisz? czytaj, odnośnie tego mirażu...
https://flatearthinsanity.blogspot.com/2016/07/chicago-skyline-looming-from-mi.h tml

łumisz englisz? oglądaj, odnośnie wahadła foulolutcoutotua... :D
https://www.youtube.com/watch?v=M8rrWUUlZ_U
przyjrzyj się uważnie :D widać malejącą amplitudę wahnięć wahadła nawet :D

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Chlopcze to mambo jambo z komentarzy pod video czytalem zanim Ty wszedles w pelnoletnosc. Joshua ma timelapse 24 godzinnej obserwacji i calorocznej wiec miraz mozesz sobie wlozyc tam gdzie Ty masz bardzo poluzowane ( przy okazji to Ty "taki sie urodziles" czy to sie stalo ze wzgledu na "styl zycia" ? Tak czy inaczej nie ma nic zlego w poluzowanych zwieraczach, poza wydatkami na bielizne ) .
Zdjecie jest zrobione z okolo 53 mil to powiedzmy ze jest to okolo 85 km, zakrzywienie powinno byc okolo 550 m tak ponad pol kilometra...Chicago powinno byc calkowicie niewidoczne, koniec, kropka, nie ma dyskusji.
Ale poczekaj, jezeli miedzy wybrzezem a Chicago jest pol kilometrowe wzniesienie to nie ma watpliwosci ze wznoszac sie dostatecznie wysoko zobaczylibysmy to zakrzywienie, bo gdyby to byla gora z ziemi o wysokosci pol kilometra to co moze bysmy tego tez nie zobaczyli ? Ale problemem jest woda ktora NIGDY sie nie zakrzywia. Wogole czy Ty sobie zdajesz sprawe ze wedlug Ciebie miasto Chicago znajduje sie 500m ponizej poziomu wody i nie zostaje zatopione, zaraz padne, co za belkot.
Znasz jakas teorie naukowa, ktora nie zaprzecza temu co widzimy ?

Wahadlo to martwa strefa zaden wyznawca globu nawet tego juz nie uzywa bo wie ze to jest zwykle oszustwo. Ten Twoj filmik to kpina zreszta jak i Ty i Twoje malo inteligentne wywody, ale nie bede wymagal inteligencji od czlowieka, ktory wierzy ze - NIC wybuchlo albo spuchlo, z NICZEGO powstal kosmos, ktory to "stwierdzil" ze stworzy przypadkowo ziemie i zycie na niej, a wszystko na niej i wokol niej bedzie zupelnie inne niz na to wyglada dla istniejacych tam stworzen, potem stwierdzil ze (przypadkowo) slonce i ksiezyc beda oddalone od siebie o miliony kilometrow ale za to beda tak roznic sie wielkoscia, zeby dla tych co mieszkaja na ziemi wygladaly tak samo, trzeba miec bardzo male IQ zeby w to wszystko uwierzyc.

octstuff23

Nieźle, w swoim debilizmie przechodzisz od wahadła Foucouloututytta (zawsze ta nazwa sprawia mi problem) do kreacji wszechświata... niezły skrót myślowy :D

Zatem, pokaż mi wyznawcę globu, który twierdzi, że wahadło Fouculturoulta to ściema... :D

octstuff23

podaj link do tego całorocznego zatem :)

octstuff23

Stary :D ty w ogóle robiłeś w ostatnich dniach kupkę? :D bo wydaje się, że poślady masz twardo zaciśnięte :D

octstuff23

Co do nieustającego obrotu ziemi :D przytoczę coś takiego jak jakaś jedna z zasad dynamiki jakiegoś tam kogoś... Jeżeli na ciało nie działa żadna siła lub siły działające się równoważą, to ciało pozostaje w spoczynku lub porusza się ruchem jednostajnym prostoliniowym.

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Wszystko i byle co, byle by potwierdzalo te smietnikowa teorie, dla nie watpiacych. Super dowod, gratulacje, uwierzylem. Ivan na prezydenta.

octstuff23

halo, chyba zwieracze w doopce bolą :D bo jakoś nie piszesz :D jesteś tam płaszczko? :D sory, że tak piszę, ale nikt dawno nie dał mi takiej radości z uzewnętrzniania swoich debilizmów jak Ty :D

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

To pozostaje w spoczynku, dziekuje za odpowiedz...ale inteligent, przynajmniej szczery.

octstuff23

Czy ty jesteś głupi? A część mówiąca, że porusza się ruchem jednostajnym? PS, obrót wokół własnej osi też podchodzi pod tą zasadę dynamiki. Czytałeś lub oglądnąłeś choćby jeden z tych artykułów/filmów, które ci wysłałem? pomyślałeś chwile nad nimi? Zrozumiałeś (oj czego ja żądam) je? Czy wybrałeś z jednego tylko to co niby pasuje do twojego płaskiego umysłu?

Rozmowa z tobą (debilem) jest jak gra w szachy z gołębiem. Nie ważne jak dobrze będę grał (jakie przytaczał argumenty), ty przewrócisz wszystkie figury (podasz jakiś debilizm), nasrasz na szachownicę (w końcu zatwardzenie minęło co?) i będziesz dumny z wygranej.

Tłumaczenia w nawiasach abyś przypadkiem zrozumiał co do ciebie napisałem.

octstuff23

500 metrów pod poziomem wody? :D ty chyba serio jesteś debilem... a zwieracze masz widzę tak zaciśnięte, że już przeszły na ręce i polskich znaków nie używasz :D chyba, że siedzisz gdzieś za granicą, bo w Polsce poradzić sobie nie umiałeś i nie masz polskich znaków w przeglądarce :D albo nie umiesz włączyć :D

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Mam z Ciebie ubaw chlopcze. Wiesz co to jest microwave signal ? Tak czy tak, to owy sygnal podrozuje tylko po lini prostej i gdy napotyka przeszkode to sie odbija i powraca. Teraz zobacz jaki jest oficjalny rekord swiata, tzn na jaka odleglosc zostal wyslany i napisz odpowiedz tutaj. Ivanie nie jestes wcale grozny, ni zabawny ni to inteligenty, sorry za szczerosc ale tak to wyglada. Tak nie mieszkam w Polsce, nie umiem wlaczyc znakow i nie umiem jeszcze wielu rzeczy, ktore Ty potrafisz. Nie chce zrujnowac Tobie weekendu, ale jak znajdziesz odpowiedz na to zagadnienie, co do tego sygnalu too...ups.

octstuff23

Zrobiłem risercz :D

znalazłem kilka informacji :)
pierwsza: Tropospheric scatter
https://en.wikipedia.org/wiki/Tropospheric_scatter

druga, punkty wzajemnej widoczności zaznaczone na czerwono na terenie eksperymentu
https://www.metabunk.org/attachments/upload_2018-2-27_18-31-12-png.32030/

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

A ile jest kilometrow z Cypru do Libanu ? I jak to sie stalo ze ten sygnal dotarl tam ?

octstuff23

Zapoznałeś się z dwoma linkami, które ci posłałem? Dodałeś dwa do dwóch?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones