PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298834}

Państwo młodzi: Chuck i Larry

I Now Pronounce You Chuck and Larry
6,6 41 551
ocen
6,6 10 1 41551
5,8 6
ocen krytyków
Państwo młodzi: Chuck i Larry
powrót do forum filmu Państwo młodzi: Chuck i Larry

Świetna zabawa

ocenił(a) film na 9

Ja to chyba jakiś nienormalny jestem bo potraktowałem ten film jako komedię i nic więcej i się świetnie bawiłem :)
Akcje z Jessicą Biel, auć ale musiało go skręcać :D albo mydło no LOL

OK OK poziom humoru jest szaletowy ale niech to szlak śmiałem się tak że aż spadałem z fotela albo dawałem pauzę bo ze śmiechu aż mnie gęba bolała :) Według mnie najlepsza komedia od Happy Madison i w swojej kategorii ma u mnie 10/10 :)

A tym wszystkim którzy widzieli tu jakieś podteksty powiem tak. Idźta się kurwa leczyć.
OK sorki, ja pójdę pierwszy bo podtekst jaki ja widzę to ten że "Do czego zmuszają ludzi absurdalne przepisy" ;)

ocenił(a) film na 9
Guliwer_2

Dla mnie to również była rewelacyjna komedia. A tekst "zróbmy to na liceum" prześladuje mnie do dziś (:

ocenił(a) film na 1
Guliwer_2

Zazdroszczę:) Ja się nawet nie uśmiechnąłem:)

ocenił(a) film na 8
Guliwer_2

też się uśmiałam świetny film ^^


fuck za krótki !

ocenił(a) film na 8
someone91

Zarąbista komedia. Podteksty ? nie miałem czasu ich zauważyć za dużo humoru (ironia).

ocenił(a) film na 1
Guliwer_2

Kiedyś, gdy oglądałem filmy z Sandlerem, miałem nadzieję, że nie będą złe. Teraz - błagam los by nie były tragiczne. Przyznaję, że kilka razy moje prośby zostały wysłuchane, lecz nie tym razem.
2 gwiazdki za Biel i 1 za garstkę dowcipów. Bez przesady, oceniając w kategoriach komedii, film jest kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones