PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298834}

Państwo młodzi: Chuck i Larry

I Now Pronounce You Chuck and Larry
6,6 41 551
ocen
6,6 10 1 41551
5,8 6
ocen krytyków
Państwo młodzi: Chuck i Larry
powrót do forum filmu Państwo młodzi: Chuck i Larry

Homoseksualisci sa ok.

ocenił(a) film na 10

Film jest swietny. Powinni wiecej robic takich produkcji. Kaczynskim niech wysla bilety to moze w koncu zmienia zdanie o homoseksualistach i nie beda nas traktowac jak dziwakow, zboczencow i Bog wie kogo. Ludzie nawet nie wiedza ilu gejow i lesbijek jest wsrod nas. Moze to byc nawet wlasna siostra a nie ma sie o tym pojecia. Mam nadzieje ze po tym filmie chociaz pare osob zmieni zdanie na nasz temat i zacznie traktowac jak ludzi a nie jak zwierzeta. Na Bosaka nie licze bo wiadomo jaki on jest ...

Ocena filmu - 10

Pozdrawiam

_Mika_a

Powinni więcej robic takich produkcji...

Przecież jest od groma filmów o gejach. No chyba, że chodzi ci o komedie o gejach, a nie ogół filmów o nich.

Pozdrawiam xD

ocenił(a) film na 10
____10

Hmmm.
No nie powiedzialabym.
Jakie trafily do Polski na wielki ekran ?
Tajemnica Brokeback Mountain i co jeszcze bo o zadnych innych nie slyszalam .
Chodzi mi oczywiscie o filmy o gejach

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

Ot, C.R.A.Z.Y na przykład. Ale fakt faktem- wypada to wszystko skromniutko.

ocenił(a) film na 7
_Mika_a

jak smiesz miec herb Wielkiej Wisły Kraków i pisac ze geje sa ok? hanbisz ten klub!

____10

po tym filmie zmieniłam zdanie co do homoseksualistów, spojrzałam na to z innej strony i może nie tyle co zrozumiałam ich ale szanuje i podziwiam za odwagę!

_Mika_a

czy premier Kaczyński lub prezydent Kaczyński wypowiadali się kiedykolwiek przeciwko gejom ?? jeśli tak to proszę o informację, gdyż być może cierpię na wybiórczą ślepotę bądź głuchotę ? z ich wypowiedzi na ten temat pamiętam tylko tę (premiera Kaczyńskiego), że w Polsce homoseksualiści nie sa szykanowani, a niektórzy zajmują nawet wysokie stanowiska (z tej wypowiedzi media wywnioskowały, że nieżonaty premier mówił o sobie).

ocenił(a) film na 10
Zbyszek_23

Publicznie moze nie ale prywatnie tak. Mojego kolegi ojciec jest radny i zna ich osobiscie i slyszal co sadza o hooseksualistach.

_Mika_a

Polityk jako osoba publiczna powninien być rozliczany z tego co mówi oficjalnie (publicznie). A to, co myśli prywatnie to jego PRYWATNA sprawa. Nikt nie ma prawa czepiać sie polityka na podstawie tego co "ciotka do babci w maglu powiedziała" na temat jego PRYWATNYCH poglądów (raz, że są PRYWATNE, a dwa że nie wiadomo jakie naprawdę są, na podstawie czyichśtam opowieści). NIE JEST TO MÓJ ATAK PERSONALNY, JEST TO OBRONA UCZCIWOŚCI DYSKUSJI (sorry, jestem politologiem). POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 10
Zbyszek_23

A ja uwazam ze politycy powinni byc rozliczani z calego zycia a nie tylko z tego co powiedza publicznie.

Wybacz ale kazdy ma prawo czepiac sie kogo chce, jak sie slyszy ze powinno sie wyslac homoseksualistow do Anglii, Irlandii czy gdzie kolwiek zeby tylko nie bruzdzili w glowach " normalnym ludziom ".

Skoro on tak powiedzial to ja nie mam dla niego szacunku.

A kto wie czy ten od kota nie jest gejem.
Ale w to juz nie wnikam :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
_Mika_a

W takim razie większość postkomunistów powinna dawno wisieć, bo byli częścią zbrodniczego systemu uciskającego ludzi.

ocenił(a) film na 10
GodFella

Po pierwsze : Nie skomentuje tego co napisales.

A po drugie : Nie wtracaj sie i nie pchaj tam gdzie Cie nie chca!

Wystarczylo ze skrytykowala twoj temat i teraz bedziesz za na wszedzie latal ?

ŻAŁOSNE !

_Mika_a

typowe zachowanie się człowieka któremu zabrakło argumentów.. ! a GodFella i Zbyszek_23 mają rację i to co mówią jest logiczne w przeciwieństwie do twoich wypowiedzi . i żałosne to jest to co ty piszesz, a nie GoodFella

GodFella

całkowicie się z tobą zgadzam

_Mika_a

Kaczyński nikogo nie lubi. Dlatego jest sam.

ocenił(a) film na 4
Zbyszek_23

Znowu ja :D

Zbyszku politologu, fragment programu PiS mówi wyraźnie:
"Polityka prowadzona przez koalicje SLD-UP była zdecydowanie wroga rodzinie (...)Należy również przypomnieć, że koalicja SLD-UP rozpoczęła pracę nad ustawą o legalizacji związków homoseksualnych, nie wykluczając możliwości adopcji dzieci w takich związkach w przyszłości." [program 2005]

Jeśli nie uważasz, że to jest wrogość to co to jest? No i najważniejsze, uważasz, że człowiek, który popiera takie wypowiedzi jako premier/prezydent prywatnie lubi gejów? Wiesz, nie za bardzo mnie obchodzi co on robi prywatnie, bo prywatnie nie jest w stanie naprawić tego, co psuje publicznie.

Swoją drogą ciekawi mnie jak taki gej może zagrozić polskiej rodzinie. Cóż, politycy zawsze mieli pociąg do wypowiedzi dziwnych, ale żeby je jeszcze spisywać?

_Mika_a

Mika, u nas tak mało jest filmów o gejach, bo kraj jest zacofany, a tak to przecież od groma jest filmów o gejach. Zaraz mogę ci wkleic pewną listę...

Comedy:
=================================================================
Another Gay Movie (2006)
Billys Dad is a Fudge Packer! (2004)
Gay Standup Comedy Collection
Hush! [Ryosuke Hashiguchi - Japan, 2001]
I Now Pronounce You Chuck And Larry (2007)
Just One Time (1999)
Kinky Boots (2007)
The Adventures of Priscilla Queen of the Desert (1994)
The Most Unsociable Life of Ethan Green (2005)
The Young the Gay and the Restless (2006)
To Wong Foo (1995)
Unconditional Love (2002)
Wedding Wars (2006)
Whole New Thing (2005)

Comedy/Drama:
------------------------------------------------------------------
Cut Sleeve Boys (2007)
Dorian Blues (2004)
Get Your Stuff (2000)
jeffrey (1995)
Le Placard - The Closet (2001)
Love! Valour! Compassion! ( 1997)
Play Dead (2001)
Scenes Of A Sexual Nature (2006)
Tillsammans - Together (2000)
The Sum of Us (1994)
Transamerica (2005)

Comedy/Romance:
-------------------------------------------------------------------
Camp (2003)
Gypsy Boys (1999)
It's in the Water (1998)
Lie Down With Dogs (1995)
Saved! (2004)
Threesome (1994)

coming Out:
===================================================================
? cause d'un garçon - Your'll Get Over It (2002)
Beautiful Thing (1996)
Consenting Adult (1985)
Defying Gravity (1999)
Edge of Seventeen (1998)
Get Real (1998)
Krampack (Nico and Dani) (2000)
Blue Citrus Hearts (2003)
Poster Boy (2004)

Drama:
====================================================================
15 - Fifteen, The Movie (Royston Tan , 2003)
Almodovar-La Mala Educacion - Bad Education (2004)
Apo Tin Akri Tis Polis - From The Edge Of The City (1998)
Big Bang Love (2006)
Borstal Boy (2000)
Breakfast on Pluto (2005)
Comme un fr?re - Like a Brother (2005)
Cowboys & Angels (2003)
Douches Froides (Cold Showers)
Echte Kerle - Regular Guys (1996)
Eighteen (2004)
garcon stupide - Stupid Boy (2004)
Grande Ecole - Grand Schools (2004)
Hanging.Garden (2005)
Happy Endings (2005)
hate crime (2005)
Head On (1998)
Hedwig and the Angry Inch
Ice Man (2004)
Imaginary Heroes (2004)
Innocent (2005)
Its.My.Party.(1996)
Jet Boy (2001)
Keillers Park(2005)
LaLehet Al HaMayim - Walk on Water (2004)
Le Clan - 3 Dancing Slaves (2004)
Le Dernier Jour - The Last Day (2004)
Le fate ignoranti - The Ignorant Fairies (2001)
Mas Que Amor, Frenesi - Not Love, Just Frenzy (1996)
my own private idaho (1991)
no ordinary love - Lust und Laster in LA (1994)
No where (1997)
O Fantasma (2000)
Out Of Hand - (Keller - Teenage Wasteland)
Parting Glances (1986)
Presque Rien - Come Undone (2000)
Quinceanera - Echo Park L.A (2005)
river made to drown in (1997)
Rohtenburg(Butterfly) - A Grimm Love Story (2007)
Sheng xia guang nian - Eternal Summer (2006)
Stonewall (1995)
Temps qui reste, Le - Time To Leave (2005)
The Dying Gaul (2005)
The.Raspberry.Reich.2004
The Dreamers (2003)
The journey of Jared Price (2000)
The Laramie Project (2002)
Totally Fucked Up - Gregg Araki (1993)
travelling light (2003)
Voor een verloren soldaat - For a Lost Soldier (1992)
When Boys Fly (2002)
Wild Tigers I Have Known (2006)

Drama/Romance:
----------------------------------------------------------------------
A home at the end of the world (2004)
Boyfriends (1996)
Food of Love (2002)
Green Plaid Shirt(1996)
Happy Together (1997)
Leather Jacket Love Story (1998)
Like It Is (1998)
Loggerheads (2005)
Luster (2002)
Maurice (1987)
Mysterious Skin (2004)
Parallel Sons (1995)
Phoenix - 2006
Proteus (2003)
Red Dirt (2000)
Shortbus (2006)
The Conrad Boys (2006)
Priest (1994)
Soldier's Girl (2003)
Un amour ? taire - A Love To Hide (2005)
Velvet Goldmine (1998)
When Love Comes (1998)

Drama/Fantasy:
------------------------------------------------------------------------
Angels in America (2003)
The Wolves of Kromer (1998)

Drama/Thriller:
------------------------------------------------------------------------
Plata quemada - Burn't Money (2000)
Sebastiane (1976)

Romantic:
========================================================================
Big Eden (2000)
Brokeback Mountain (2006)
El Cielo Dividido - Broken Sky (2006)
L' homme de sa vie - The Man Of My Life (2006)

Romantic/Comedy:
------------------------------------------------------------------------
Adam and Steve (2005)
Almost Normal (2005)
Eating Out 2 Sloppy Seconds (2006)
Eating Out (2004)
Summer Storm (2004)
The Broken Hearts_Club (2000)
Touch of Pink (2004)
Trick (1999)

Romantic/Drama:
-------------------------------------------------------------------------
Bent (1997)
Cowboy Junction (2006)
Danny in the Sky (2001)
Gone, But Not Forgotten (2003)
Latter Days (2003)
Lilies (1996)
Sugar (2004)
The Fluffer (2001)
The Graffiti Artist (2004)
The Trip (2002)
Torch Song Trilogy (1988)
Yossi Ve Jager - Yossi & Jagger (2002)

Short Films/Compilations Short Films:
==========================================================================
All Over Brazil (2003)
Amour est ? réinventer - Love Reinvented (1996)
Available Men (2006)
Boxer Shorts (2002)
Boys Briefs 1 (1999)
Boys Briefs 2 (2002)
Boys Briefs 3 (2006)
Boys Briefs 4 (2006)
Boys Life 1 (1995)
Boys Life 2 (1998)
Boys Life 3 (2000)
Boys Life 4 (2003)
Boys Life 5 (2006)
Breaking The Cycle (2002)
First Out (2007)
LOGOSHORTFILMS-5 (2005)
O Beautiful
Star crossed (2005)
Trevor (1994)
True Love (2004)

Thriller:
==========================================================================
Hell Bent (2004)
Rites of Passage (1999)

Documentary Films:
==========================================================================
Batty Man (2007)
Paragraph 175 (2000)
Tying The Knot (2004)

TV Shows:
==========================================================================
Boy Meets Boy (2004)
He Ain?t Gay, He?s My Brother

W podziale na kategorie. Dramaty, komedie, itd. No i co ? Mało ? Zresztą zdaję sobie sprawę, że na tej liście i tak nie ma wszystkich...

ocenił(a) film na 10
____10

Droga kolezanko ja wiem jakie sa i ile jest na swiecie filmow o gejach , a jest ich multum,
ale w mojej wypowiedzi mowie o naszym kraju, wiec niepotrzebnie sie wysilalas i to kopiowalas.

Sama powiedz czy oprocz tych 2 filmow
Tajemnicy i Chuck i Larry jakies u nas zaistnialy na duzym ekranie?
Nie.
I o ty mowie i mowilam w poprzednim poscie ze u nas W POLSCE W KINACH powinno byc wiecej takich produkcji, nie chodzilo mi o Ameryke czy Francje, bo ja zyje w Polsce i nie interesuje mnie co puszczaja akurat w Bulgarii

Pozdrawiam

_Mika_a

Jestem facetem, nie kobietą xD Poza tym nie trudziłem się z wklejaniem tego xD Wyszukałem, skopiowałem jeden raz i wkleiłem.

A u nas oprócz Tajemnicy i Chucka, to był chyba jeszcze "Another gay movie".

ocenił(a) film na 10
____10

Oj to bardzo Cie przepraszam :)
Zmylilo mnie to zdjecie :)


O a o tym filmie nie slyszalam :D

_Mika_a

Zdjęcie można powiedziec, że jest dla śmiechu. Hunter Tylo wygląda na nim komicznie, z tymi dużymi ustami xD No, ale szczegół xD

Jak nie słyszałaś o tym filmie, to możesz usłyszec. Poszukaj go sobie :-) Heh...

ocenił(a) film na 10
____10

Juz poszukalam ;)
Jak o nim napisales ;)

____10

a powiedz mi skąd je ściągasz gg 1943555

_Mika_a

Widzę że interesują Cię filmy o gejach ;p

ktosiek0_1990

Kogo ? Mnie ? Interesują mnie głównie głupie, brutalne, kiczowate filmy. O gejach też trochę xD Nie lubię raczej holiłódzkich produkcji. Wyjątkiem są seriale - nic złego jeśli są zrobione w holiłódzkim stylu xD

ocenił(a) film na 9
_Mika_a

Jezeli chodzi o gejach w filmach. To jest jeszcze film "Miłość i inne nieszczęście" Choć osobiscie nie polecam :)

ocenił(a) film na 10
_Mika_a

PS (do jednego z ostatnich postów :D) mi sie bardzo podobała komedia "miłość i inne nieszczęścia" i ja bym go na pewno polecił choć znajdzie sie cała rzesza tych co oleją ta produkcje sikiem prostym.... "another gay movie" oglądałem też... i było to mega hehe choć ciężko sie patrzyło na co poniektóre sceny :P... jeszcze był "statek miłości" tez mega :D.. polecam i pozdrawiam.. -> ANTY GEJ... ja wolałbym jednak by normalni ludzie byli na świecie a nie od dziś wiadomo ze homo = odchylenie od szeroko pojętej normy uznawanej przez przerażającą większość... ;) PS i taka refleksja skąd tyle sie tego bierze wśród nas... a no może przez nieudane związki z przeciwna płcią...? tyle ze tego tez nie rozumiem.. bo jak mi coś nie wyszło zaraz szukałem innej... i teraz jestem w związku jednym już ponad rok i jest super... zastanówcie sie "wesołkowie" czy nie lepiej zmienić kierunek szturmu nim sie nie zetrzecie w pył /oczywiście bez urazy ale mam prawo nie lubić takiej postawy i z niego korzystam.. nie będąc jednocześnie homofobem../ pozdrawiam ;]

_Mika_a

Ja polecam serial "Sześć stóp pod ziemią". Nie jest on tylko o homoseksualizmie ale jest tam wyraźny wątek. Niedawno puścili trochę w tvnsiedem, ale jakoś po 23, a teraz to wogóle ślad po nim zaginął, chyba komuś sie nie spodobało. Ale chyba najlepszy serial jaki widziałem.

ocenił(a) film na 4
_Mika_a

Na szczęście są produkcje, których nie można pominąć (f.e. Filadelfia) choć faktem jest, że znikomy odsetek tych filmów można obejrzeć w Polsce, a szkoda, bo wiele jest wartych uwagi i to bynajmniej nie dla tego, że mówi o gejach.

bestia666azazyl z całym szacunkiem, ale nie mam ochoty sie kłócić, proponuje za to zajrzeć do encyklopedii, bo widzisz, twoje podejrzenia są starsze niż sądzisz i zdążono je już zbadać, przykro mi, ale nie chodzi o niepowodzenia z płcią przeciwną (w większości przypadków, bo jest odsetek ludzi, którzy właśnie tak mają, ale jest on nie wielki). Trochę też niepokoi mnie też twoja wiedza w sprawie naszej ilości. Gejów zawsze było i będzie tyle samo, ponieważ to nie moda, czy w ogóle coś o czym da się decydować. Co do ilości, to stanowimy 5% społeczeństwa (wg. raportu Kinseya 10%) co wcale nie jest taką niewielką ilością.

Osobiście najbardziej polecam "Beautiful Thing", "Smażone Zielone Pomidory", "Wszystko o mojej Matce" i "Fucking Amal"

MiszaWro

Taa 500% od razu. Wg. oficjalnych źródeł jest was ok. 2%. W raporcie do tej 10% grupy zaliczeni zostali również ludzie biseksualni, mężczyźni których do stosunku homo (czasami tylko pojedynczego) doprowadziła fantazja seksualna, oraz ,,nie zdecydowanych,,. Osoby, które przez jakiś okres swojego życia deklarowały homoseksualizm, a obecnie są heteroseksualistami. I co ciekawe Kinsey nie stosował podziału na homo hetero lub bi, zastosował swoją (bodajże 8 stopniową) skale. Z której nie wynikało jasno kto jest homo hetero tylko kto jest bardziej homo. Więc nie przeginaj z tymi 10 %

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Bobas_4

Po pierwsze 6 stopniową skale, po drugie uprzedzałem, że te 10% jest kontrowersyjne :P Ale skąd te 2% wytrzasnąłeś to ja nie wiem. Cóż, każdy ma swoje badania, w które wygodnie mu wierzyć.
Chwila, to biseksualiści nie wliczają się w pewien sposób do homo? Weźmy na przykład Kinseyowską piątkę. Koleś bardziej lubi facetów niż dziewczyny, czy zatem uważasz, że liczenie go jako homo i walczenie o jego prawa jest nieprawidłowe? Nawet trójka czy jedynka ma prawo robić co chce, więc wliczanie i ich nadal pozostaje prawidłowe. Co ciekawe walczymy w ten sposób o zerówki, bo tu tak na prawdę nie chodzi o homoseksualizm ale swobodę wyboru własnego życia. Chodzi o to, byś mógł ze swoją laską zabawić się pejczykiem czy kajdankami jeśli ci przyjdzie na to ochota bez strachu o to, że wyklnie cię za to społeczeństwo. Dlatego też równie dobrze mógłbym podać 100%. Homoseksualiści nie walczą z heteroseksualistami (nie licząc marginesów), my walczymy o normalne życie i to nie tylko swoje.

Bobas_4

według dokładniejszych wykazow homoseksualistow jest ok 5% w każdym spoleczeństwie ale myślę że najwięcej przenosi sie do krajów gdzie moga prowadzić ormalne życie- czyli nie w Polsce.

Bobas_4

Pamiętajmy że homoseksualizm ma rózne definicje ale chodzi tu generalnie o preferowanie kontaktów seksualnych z osobami tej samej płci jesli można wybrać osoby płci przeciwnej. Zastanawiam się jak się postrzega tak zwany homoseksualizm więzienny i jaka jest skala tego zjawiska-najczęściej tacy więźniowie po powrocie do rzeczywistości znowu wybierają osoby płci przeciwnej więc czy mozna nazwać ich prawdziwymi homoseksualistami?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
mj_rock

Normalnie, jak każdy człowiek :P Widzisz to jak i z kim się kocham nie świadczy o tym jakim jestem człowiekiem.

ocenił(a) film na 3
MiszaWro

Jeżeli facet woli facetów zamiast kobiety,no to ludzie to nie jest normalne
i to nie podlega żadnej dyskusji.

mj_rock

Właśnie chodzi o to że jest normalne. Homoseksualiści stanowią średnio 2-6% każdej populacji, tak było jest i będzie, czy to się komuś podoba czy nie.

ocenił(a) film na 3
Szymon_17

Bez komentarza.......................................

ocenił(a) film na 4
mj_rock

MJ cóż, obawiam się, że musisz się z tym pogodzić. homoseksualizm jest był i będzie normalny, zaś masz całkiem duże szanse, że twoje dziecko będzie homo i w żaden sposób nie zależy to od ciebie. Nie wiem kto ci dal prawo mówienia co jest, a co nie jest nienormalne, ale cóż, widocznie się znasz. Widzisz, problem w tym, że na 90% twoja opinia opiera się wyłącznie na "obiegowej opinii". Przypuszczam że nie znasz bliżej żadnego geja (tzn wiem że znasz, ale o tym nie wiesz). Gej czy lesbijka to tacy sami ludzie jak ty, różnią się tylko w kwestii obiektu uczuć, ale widocznie miłość i seks to jedyne możliwe dla ciebie sposoby postrzegania ludzi. Możliwe że twój szef lubi stare grube kobiety, a twoja podwładna ostre zabawy z pejczami i kajdankami, tyle że jakimś cudem (prawdopodobnie) patrzysz na nich jak na wszystkich i rozmawiasz o tym, o czym się rozmawia z innymi ludźmi. Czemu więc nagle, gdy chodzi o twojego brata czy kolegę masz jakieś dziwne problemy?

ocenił(a) film na 3
MiszaWro

Do Twojej informacji obiegowe opinie mnie nie obchodzą za wiele w życiu widziałem i nie obchodzi mnie co klepią w telewizji,czy ludzie na ulicy,ale nikt mi nie wmówi że homoseksualizm jest normalny,bo po prostu nie jest.
Ja nikogo do swoich poglądów nie namawiam,na szczęście mieszkamy w Polsce gdzie homoseksualizm nie jest normalną sprawą,może w twoim otoczeniu jest normalny.Masz swoje zdanie Twoja sprawa.

ocenił(a) film na 4
mj_rock

A to dobre :D Homoseksualizm zawsze był i będzie normalną sprawą. Ciebie może to brzydzić, może ci się to nie podobać, ale tego nie zmienisz. Nie zrobisz z geja heteryka, nie jesteś w stanie powystrzelać gejów bo i tak będą rodzili się nowi. Myśl co chcesz, ale homoseksualizm zawsze był normalny. Przez zawsze rozumiem zawsze. Izaak Newton, Arystoteles, Michał Anioł, Marlon Brando, Witold Gombrowicz. Mówią ci coś te nazwiska? Byliśmy zawsze i zawsze było nas tyle samo. Homoseksualizm nie jest rzeczą, którą sobie wybierasz, bez względu na różne teorie orientacja kształtuje się jeszcze zanim nauczysz się korzystać z ubikacji. Chcesz tego czy nie ale geje są wśród twoich znajomych, chcesz lub nie, ale jesteśmy wszędzie. Myśl sobie co chcesz, a ja i tak będę gejem.

ocenił(a) film na 3
MiszaWro

Mów co chcesz homoseksualizm jest chorobą,szkoda że nie zdajesz sobie z tego sprawy i na tym skończmy ten temat.Bądż sobie kim chcesz Twoja sprawa dopóki ze swoim homo nie wchodzisz mi życie to mnie to nie obchodzi.

mj_rock

Nie wiem skąd wziąłeś tę chorobę chyba tylko z tych obiegowych opinii którymi rzekomo się nie kierujesz. Gdybyś zaczerpnął choć odrobinę wiedzy medycznej na ten temat to wiedział byś że homoseksualizm chorobą nie jest.
A jeśli nie chcesz żeby homoseksualiści wchodzili Ci w życie to sam przestań wchodzić w ich, wyzywając na forach od chorych i nienormalnych.

ocenił(a) film na 3
Szymon_17

To się ubawiłem z Twojej wypowiedzi.Homo jest absolutnie normalne człowieku przecież co w tym złego jak dwóch facetów paraduje za rękę,czy zostają swoim mężem i mężem,a może wychowują dzieci kolejne pokolenie homo,a już co sobie robią w sypialni wole nie myśleć bo mi się rzygać chce!
Homo jest chorobą psychiczną,bo jeśli nie to czemu pedofil ma być chory psychicznie przecież też chce kochać.Ludzie przykro czytać wasze wypowiedzi.

ocenił(a) film na 4
mj_rock

No a co w tym złego, że dwie kochające się osoby chcą chodzić po mieście trzymając się za rękę?
Co do "następnego pokolenia homo" to ubawiłeś mnie jak nigdy. Widzisz, moi rodzice są heteroseksualni, zgaduje, że rodzice innych gejów również. Kurcze, zgodnie z twoją teorią powinienem być hetero. A to psikus. Homoseksualizm nie jest choroba, a co za tym idzie nie jest ani zaraźliwy ani uleczalny.
Wiesz co robią geje w sypialni? Kochają się. Do tego śpią, ale to inny temat.
Co do pedofilów nie wiem czy jest to choroba psychiczna, czy orientacja seksualna czy co, ale to nie ma znaczenia. Jakiekolwiek krzywdzenie drugiego człowieka jest złe, zwłaszcza gdy krzywdzisz dziecko.
Uważasz że my, geje jesteśmy chorzy psychicznie? A proszę bardzo, myśl sobie co chcesz, na szczęście ludzie, którzy zajmują się chorobami psychicznymi myślą inaczej. No i tu znów wracamy do starego tematu wielbienia cię, bo bez wątpienia jesteś w tym temacie mądrzejszy od nich. Wiesz co? Szkoda słów, idiota zawsze pozostanie idiotą i mam tylko głęboką nadzieje, że twoje dzieci nie będą homo, nie w trosce o ciebie, a w trosce o nie.

ocenił(a) film na 3
MiszaWro

Szkoda mojego czasu na pederastów,ja też znam zdanie paru psychiatrów którzy są przekonani o chorobie psychicznej u homo,trochę o tym czytałem.
Znasz może takiego człowieka jak Jan Paweł 2,on też był dla Ciebie idiotą bo nie uznawał takiego związku jak wszystkie przejawy homo.Rób co chcesz i skończmy ten temat,bo szkoda czasu.

mj_rock

Może i jest paru psychiatrów którzy twierdzą inaczej ale zdecydowana większość nie uznaje homoseksualizmu za chorobę, a w medycynie pogląd uznawany aktualnie przez większość specjalistów należy uznać za prawdziwy. JP2 jest ekspertem co najwyżej od kremówek i w dziedzinie psychiatrii czy homoseksualizmu autorytetem nie jest.

ocenił(a) film na 3
Szymon_17

Jan Paweł2 drugi jest autorytetem pod każdym względem,a ty tylko pokazałeś że masz wodę zamiast mózgu ,jeżeli tak się wypowiadasz o Papieżu.Jesteście bardziej żałośni niż myślałem:)

mj_rock

Jan Paweł 2 jako autorytet w dziedzinie psychiatrii i psychologi, przestań się ośmieszać. Może od teraz w szpitalach zaczną leczyć tylko modlitwa i święconą wodą. Na szczęście medycyna nie opiera się na dogmatach czy zabobonach ale na rzetelnych badaniach i doświadczeniach. A te w obecnej chwili dają podstawy by twierdzić że homoseksualizm chorobą nie jest.

ocenił(a) film na 3
Szymon_17

Masz racje ośmieszam się rozmawiając o oczywistej sprawie i to z homo(chorymi ludzmi),czy z ludzmi którzy udają że nie widzą tego problemu.Ja na szczęście udzielam sie w walce z tą dewiacją, nie mówię że nie widzę tego problemu.A Jan Paweł 2 jest autorytetem moralnym,czytaj dokładnie jeżeli potrafisz.To ty nazywasz Papieża ekspertem od kremówek.Homoseksualizm JEST chorobą!!A jak wam trzeba wolności to Holandia czeka.

mj_rock

Czytałem dokładnie i widzę że teraz "autorytet pod każdym względem" został zdegradowany do autorytetu moralnego, co już nie pozwala mu roztrzygać co jest chorobą a co nie jest. Od tego są autorytety medyczne które twierdzą zupełnie co innego, czego ty niestety nie rozumiesz bo nie posiadasz podstawowej wiedzy na ten temat. Poczytaj trochę, może na początek o różnicy między orientacją a dewiacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones