PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298834}

Państwo młodzi: Chuck i Larry

I Now Pronounce You Chuck and Larry
6,6 41 551
ocen
6,6 10 1 41551
5,8 6
ocen krytyków
Państwo młodzi: Chuck i Larry
powrót do forum filmu Państwo młodzi: Chuck i Larry

Ja mam wrażenie, że temat gejów w Polsce to kolejny temat zastępczy jak walka z chuliganami stadionowymi czy z jakimiś dopalaczami. W sensie, rząd tworzy zagrożenie, a później daję sobie z nim radę (specjalnie wybiera takie sprawy z którymi mogą sobie poradzić) aby zyskać na poparciu i aby otumanić ludzi po przez media, które o tym trąbią zamiast o prawdziwych problemach. W przypadku gejów nie jest tak, że rząd przedstawia ich jako zagrożenie, inaczej, przedstawia ludzi protestujących przeciwko pedałom (nie gejom) jako zacofanych i wprowadza co raz to jakieś nic nie znaczące (takie na które mogą sobie pozwolić) prawa progejowskie aby zyskać sobie większe poparcie w ich środowisku i w środowisku ludzi o liberalnych poglądach. Po co? Aby odwieść nas wszystkich, całe społeczeństwo bez podziałów na orientację. od prawdziwych problemów, które nas dotykają albo dotkną jak wyprzedawanie majątku narodowego albo podnoszenie wieku emerytalnego przy całkowicie żadnych staraniach aby pomóc polskiej rodzinie albo zatrzymać falę emigracji młodych Polaków. To są prawdziwie problemy o których się mało mówi, a więcej o tych 'bezpiecznych' (czyli o takich gdzie rząd może się nimi zająć). Przeczytałem jakiś temat pod tym filmem o tym jak się spierają pro i anty odnośnie gejów w Polsce i myślę, że tego właśnie chcą. Zamiast się zjednoczyć i w końcu zawalczyć o swoje w tym kraju to kłócimy się o inne mniej ważne sprawy.

kubafilmoogladacz

Gejem to by każdy chciał być, ale robić to nima komu .

użytkownik usunięty
kubafilmoogladacz

PreCZ Z PEDALAMI Gejami lesbijakmi !

Lesbijki mogą być .

Prezydent_2

Bullshits. Radzilabym rozroznic termin "pedal" a "gej" czy "lesbijka". Jesli juz drugi sully_avatar zrozumie, niech sie wtedy wypowiada. Nie wiem, napadl na Was gej, ze w ten sposob reagujecie? Lesbijski moga byc? Aha, czyli tylko kobiety maja prawo do bycia, bo Was to podnieca? Sorczx, cos tu jest nieteges, i to rowno -_-

radioactivemouse

Lepiej żeby się żeniły Kobieta z kobietą niż Męzczyzna z Mężczyzną .

Prezydent_2

Gdzie jest różnica... ?

użytkownik usunięty
Prezydent_2

Kobieta z Kobietą i Mężczyzna z Mężczyzną to to samo !!!!!!!!!!!!
lesbijki ja lubie tylko do podniety nic poza tym .

użytkownik usunięty
radioactivemouse

pedał i gej to to samo .

Nie to samo bo gej jest kobietą w ciele mężczyzny a pedał goli nogi i ręce maszynka do golenia .

użytkownik usunięty
Prezydent_2

Pedał i gej = CZUBY

Prezydent_2

Gej jest zamknieta w ciele mezczyzny kobieta, powiadasz? Widze, ze idealnie znasz sie na psychologii i budowie ciala czlowieka. Gratuluje!

Zdajesz sobie sprawę z tego, że jeseś homofobem i trzeba to leczyć?

użytkownik usunięty
natix_xd

nie boje się homoseksualistów .. tym bardziej lasek :D
Nie lubię ich tylko dlatego że chłopcy wolą chłopców a dziewczyny wolą dziewczyny .

Czyli homofobia... Nie lubisz ich, ponieważ ich nie rozumiesz i to jest powodem twojej niechęci w stosunku do takich osób.

natix_xd

Wykupimy Ci terapie.

radioactivemouse

Dzięki. Przyda się z innego powodu... Ale najpierw dajcie przykład i sami na nią pójdźcie.

natix_xd

Dude, jestem po Twojej stronie, źle zrozumiałaś < :

radioactivemouse

To chyba im trzeba wykupić leczenie. ;)

natix_xd

Nie przeczytałam wszyskich komentarzy. :)

użytkownik usunięty
radioactivemouse

Dude, spokojnie, jakbyś wyrażał się łaskawie jaśniej - to nie byłoby problemu, bo na razie wychodzi na to, że proponujesz terapię osobie, która ma zdrowe i tolerancyjne podejście do tematu O.o

wyluzuj..:)

:*
Mam propozycję. Chodź my wszyscy na terapię grupową potrzymać się za ręce i opowiedzieć o naszych problemach umysłowych.
Ko chętny? ;)

użytkownik usunięty
natix_xd

dobry pomysł...następny offine to terapia dla filmwebowiczów hahah ja się zgadzam :D

Ależ ja się nie bulwersuję/denerwuję/watewa, zdaję sobie sprawę z niejasności swojej wypowiedzi, więc wolałam uniknąć problemów (;

użytkownik usunięty
radioactivemouse

To choć z nami na terapię - będzie fajnie zobaczysz ;)

Hahahh, nie ma sprawy :D
"Panda, lat sto trzysta osiemset, ma problemy z nadmierną tolerancją i układaniem zdań"

użytkownik usunięty
radioactivemouse

no to idziesz z nami! :P

jest coś takiego jak nadmierna tolerancja, zawsze mi się wydawało , że albo ona występuje albo jest jej brak, nigdy ponad. :P
Pandom w głowie bambusy a nie zdania jakieś :P

Nie wiem czy jest, ale większość rzeczy działa w obydwie strony, więc myślę, że i tu coś takiego istnieje. A, że rzygam homofobią/brakiem akceptacji/ignorancją, so.
Też racja XD Gorzej, kiedy panda jest zboczona.

użytkownik usunięty
radioactivemouse

Czyli jesteś swój chłop skoro tym się brzydzisz!

w świecie zwierząt też mogą być seksoholicy :P

Hejtuje, a nie sie brzydze, hejtuje!

Ho ho hoo *kajnd of perwert smajl*

użytkownik usunięty
radioactivemouse

no to hejtować też można.

;)

radioactivemouse

Jaka panda? Znowu coś mnie ominęło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones