PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386263}

Pada Shrek

Shrek the Halls
6,5 58 641
ocen
6,5 10 1 58641
5,1 15
ocen krytyków
Pada Shrek
powrót do forum filmu Pada Shrek

Wszystko się działo strasznie szybko! Czasem nie rozumiałam nawet co mówią. Nagle ni stąd ni z owąd mam ksiązke tu wyrzuca przyjacióły, a tu już im bajki opowiada. To wyszystko się strasznie szybko działo i dlatego ma wielki minus u mnie:(... Mogli go zrobić chociaż godzinnego bo ja juz nic z tego nie rozumiem:) Cóż ŻAL. Daję 4/10 Pozdrawiam wszystkich

ocenił(a) film na 10
BoA

To dzisiaj ma byc powtorka to obejrzyj jeszcze raz :)
I troche nie fair zanizasz srednia, bo to nie wina filmu ze go nie zrozumiales ;)

_Mika_a

Po pierwsze:Nie "zrozumiałeś" tylko "zrozumiałaś":).
Po drugie: "Nie zaniżam z powodu nie zrozumienia filmu" tylko był "niestety" poniżej moich oczekiwań.
A po trzecie: Chciałam się wypowiedzieć na jego temat co mi się w nim podobało a co nie!
To tylko pozdrawiam):

BoA

*To tyle pozdrawiam:)...

ocenił(a) film na 10
BoA

A to sorry za ta meska forme ;)

ocenił(a) film na 4
_Mika_a

Jak dla mnie ta produkcja też jest kaszanką. Co prawda zrozumiałam wszystko, jednak odniosłam wrażenie, że oglądałam film w przyspieszonym tempie. Ale nie spodziewałam się zbyt wiele po "Shreku Trzecim". A to było zrobione tak na odwal i na szybko. Można to stwierdzić nawet po niektórych efektach (np. ogniu), które nie były tak dopracowane jak w filmie pełnometrażowym.

ocenił(a) film na 8
bober0002

Widze , ze wiekszosc z was w ogole nie zrozumiala przeslania tego filmu , ktory byl (moze i to zauwazyliscie) mocno zwiazny ze swietami . Ta produkcja nie miala smieszyc jak pozostale shreki , chociaz i tak byla zabawna , pokazywac na podstawie shreka rozne zachowania mocno zwiazane ze swietami . Specyficzny humor , ktora kazda z czesci shreka posiada nie jest odbierany jednakowo przez wszystkich . Ale zeby nie polapac sie w takiej produkcji .. to chyba musialbym byc pijany w sztok , poniewaz wszystko jest jasne . Celowo zrobiona produkcja , ktora miala przypomniec o shreku , ale jednoczesnie nie byc wymeczonym na sile gownem . Bardzo fajny film .

bober0002

Rany, ale wy się przyczepiliście się że ja filmów nie rozumiem. Chodziło mi o to, że wszystko było w przyśpieszonym tempie <tak jak powiedział mój poprzednik>. Może gdyby był trochę dłuższy to było by lepiej. Po prostu spodziewałam się czegoś lepszego, bo Shreka bardzo lubię <1 i 2 część:)> ale nie wywarł na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. A i przesłanie to niesie takie samo jak w każdych innych filmach. No niestety gusta są różne i się o nich nie dyskutuje. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
BoA

"A i przesłanie to niesie takie samo jak w każdych innych filmach." - czy Rocky niesie podobne przeslanie jak shrek ? :P ... dobra , wiem o co chodzi ;)

Tommy_Red

mam nadzieję. Mogłam napisać "jak w każdych innych świątecznych filmach". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones